Online LL.M Kurumsal Yönetim - University of Cumbria (UK)

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

LLM Kurumsal Yönetişim, uluslararası ticaret hukuku ve kurumsal yönetişim hukukunun hızla genişleyen alanlarında uzman bilgi ve becerilerine yönelik mevcut talebi karşılar. Öğrencilere, uluslararası ticaret dünyasının ve kurumsal yönetişim dünyasının yasal düzenlemelerini derinlemesine keşfetme fırsatı sunar. Akademik olarak titiz olan LLM, öğrencileri hukukun pratik bir gerçek dünya uygulamasına maruz bırakacaktır.

Bu program, zorlu durumları çözmek için hemen uygulayabileceğiniz bir dizi pratik kavramı öğrenerek kariyerinizi yeniden canlandırmanıza olanak tanır. Programın benzersiz bir yönü, problem çözme becerilerinizi geliştirecek ve dolayısıyla kariyer potansiyelinizi en üst düzeye çıkaracak uygulamalı, gerçek vaka çalışmaları yoluyla öğrenme imkanıdır.

LLM, kapsamlı uygulama ve akademik deneyime sahip seçkin bir profesyonel araştırma-aktif personel ekibi tarafından verilmektedir. Program, bu alandaki bilgiyi ve eleştirel düşünceyi geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Program, uluslararası / küresel iş ortamları ve inovasyon ve işletme gibi küresel bir bağlamda, işletmelerin karşılaştığı temel temaların ve ortaya çıkan zorlukların gelişmiş bir kritik analizini sağlar.

İsviçre'nin önde gelen özel kolejinde öğrenin ve Cumbria Üniversitesi'nden 130'dan fazla farklı ülkeden öğrencilerle mezun olun.

süre

En az 12 ay, en fazla 5 yıl.

Teslimat Yöntemi

Yoğun sınıf tartışması ve işbirliği ile OnlineCampus (interaktif bir çevrimiçi öğrenme ortamı) aracılığıyla% 100 çevrimiçi.

Yerler

Dönem başına yer sayısı kesinlikle 40 ile sınırlıdır.

Sıralama

Cumbria Üniversitesi, 2020'de Times Higher Education tarafından Kaliteli Eğitim Dünyasında 8. sırada yer almaktadır.

şartlar

Yılda dört dönem (kış, ilkbahar, yaz ve sonbahar).

Akreditasyon ve Tanınma

Çevrimiçi sunulan Cumbria Üniversitesi LL.M programı dünya çapında tanınmaktadır. Cumbria Üniversitesi, Majestelerinin En Onurlu Ayrıcalık Konseyi'nden Üniversite unvanını ve derece ödüllendirme yetkilerini aldı. İngiliz Hükümeti tarafından tam olarak tanınmaktadır ve Birleşik Krallık'ın tanınmış Birleşik Krallık ödüllendirme kurumlarının İşletme, Yenilik ve Beceriler Departmanı listesinde usulüne uygun olarak listelenmiştir.

Çevrimiçi LL.M Kurumsal Yönetişim hakkında daha fazla bilgi alın!

Son Güncelleme Eki 2020

Okul Hakkında

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institutio ... Devamını oku

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institution in Zürich, Switzerland that was founded in 1998. Daha Az
Zürih , İsviçre Çevrimiçi , York , Salford , İngiltere'de Çevrimiçi , Carlisle Şehri + 5 Daha fazla Daha az