Online: Uluslararası Kurumsal

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Küresel hukuk kariyerinizi, dünyanın önde gelen hukuk okullarından biri olan Dickson Poon Hukuk Fakültesi'nden çevrimiçi bir LLM ile geliştirin. % 100 çevrimiçi Uluslararası Kurumsal

Bu yüksek lisans derecesi çevrimiçi öğretilir, yani işten veya diğer taahhütlerinizden herhangi bir mola vermeden eğitiminizi ilerletebilirsiniz. Yıl boyunca altı giriş noktası programınıza göre öğrenme getirdi.

Uluslararası Kurumsal

Kurs detayı

Online Uluslararası Kurumsal

  • Birleşmeler ve satın almaların düzenlenmesi, şirket şekli ve sorunları, şirket aktörleri ve uluslararası şirket finansmanı dahil olmak üzere uluslararası hukukun konularını inceleyin.
  • Ticaret, nakliye, finans, enerji ve yatırımla ilgili işlemler dahil olmak üzere kurumsal bir kurum tarafından girilen kilit işlemlere ve yasal düzenlemelere odaklanın.
  • Anlaşmazlıkların çözülmesine ve kurumsal iflasa odaklanarak 'işler ters gittiğinde' bir aşama ekleyin. Uluslararası ticari tahkim ve uluslararası şirket iflasına ilişkin kursları içerir.
  • Programın temelini oluşturan küresel ve uluslararası bir vizyonu güçlendirmenin yanı sıra, hukukun kurumsal ve ticari alanlarına kapsamlı yasal dayanak ve temalar sağlamak.

Büyük hukuk sistemlerinin ve uluslararası ve uluslar arası hukuk rejimlerinin deneyimlerinden kaynaklanan en ileri hukuki düşünceye dayanmaktadır. Dickson Poon Hukuk Fakültesi'nin uluslararası araştırmada ve yasal araştırma ve öğretmedeki öncü hukuk perspektifinden yararlanacaksınız.

Araştırma mükemmelliği için İngiltere'de ilk sırada yer alan (Research Excellence Framework 2014) ve dünyanın en iyi 10 İngiltere okulundan biri olan akademisyenlerimiz, entelektüel olarak özendirici ve teşvik edici bir ortamda son derece yasal hukuk eğitimi vermektedir. King's College London'dan hukuk alanında yüksek lisans derecesi alın ve kariyer fırsatlarınızı geliştirin.

Bizimle burada Londra'da eğitim almak ilginizi çekiyorsa, Dickson Poon Hukuk Fakültesi de kampüste LLM derece seçenekleri sunar.

Giriş koşulları

A: 2: 1, Kanunda veya% 70 yasa içeriğinde veya Hukukta Yüksek Lisans Diplomasında derece (veya denizaşırı eşdeğeri) derecesini aldı.

Hukukta yüksek bir 2: 2 (yani% 57 -% 59) veya% 70 yasa içeriğine sahip bir dereceniz varsa ve hukukta en az 3 yıl iş deneyimi varsa, başvurunuz dikkate alınacaktır.

Profesyonel deneyim. Hukuk dışı bir derecede (yani finans veya işletme) 2: 1 veya daha yüksek bir seviyeye ulaşmış olan adaylar, hukukta en az 3 yıl iş tecrübesine sahip olmaları koşuluyla (yani bir yasada çalışanlar) avukat olarak veya baro sınavını geçen ve uygulayıcı avukat olarak çalışanlar gibi). Yasayla yakından ilgili, ancak doğası gereği yasal olarak yasal olmayan önemli iş tecrübesine sahip istisnai adaylar (örneğin sözleşmeler yöneticileri) de düşünülebilir.

Kariyer olasılıkları

King's'da, dünyanın en rekabetçi öğrenci kuruluşlarından birine girecek ve bu alanda önde gelen işverenlerden bazıları tarafından aranan mezunların mirasına katılacaksınız. Dickson Poon Hukuk Fakültesi, dünyanın önde gelen hukuk firmaları ve uluslararası işverenlerle güçlü bağlantılara sahiptir. King's College London LLM, dünyadaki diğer hukuk uzmanlarıyla birlikte çalışmanıza ve kariyer olanaklarınızı artırmanıza olanak sağlar.

Uluslararası Kurumsal

İş hayatım çok meşgul. Çok seyahat ediyorum ve ayrıca ailemle birlikte evde zaman geçirmem gerekiyor. Bunları dengelemek zorunda olduğumu ve bir şekilde diğer taahhütler arasındaki kursa uyduğumu biliyordum. Evde veya işte olsanız da, kursa istediğiniz zaman erişebilirsiniz. Bu kurs işime ve kişisel yaşamıma uygun bir şekilde tasarlandı, bu yüzden onu seçtim.

- Salio, King's Online öğrencisi

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The Dickson Poon School of Law, King's College London is one of the oldest law schools in England and recognised globally as one of the top 10 UK law schools in the world. The School was established i ... Devamını oku

The Dickson Poon School of Law, King's College London is one of the oldest law schools in England and recognised globally as one of the top 10 UK law schools in the world. The School was established in 1831 and has played an integral role in the life of King's since the university was formed almost 200 years ago. Daha Az