Paralegal herhangi bir yasal destek ekibinin önemli bir parçasıdır. Paralegals uzman hukuki araştırmalar yürütür, belgeleri taslaklar, dosyaları muhafaza eder, müşterileriyle etkileşimde bulunur ve idari destek sağlar. Paralegal Çalışmaları programı, yasal alan için gerekli olan temel bilgisayar uygulamalarına derece ve sertifika öğrencileri sunar.

Paralegal çalışmalar öğrencinin hukuk firmasının, devlet kurumunun veya organizasyonunun ilgili yasal çerçevelerde faaliyet göstermesini sağlamak için hukuk ilkelerini ve temellerini öğrenecektir. Lisans ve sertifika öğrencileri, iletişim, yazışma, uyuşmazlık çözümü ve yasal müzakere becerileri öğrenecekler. Paralegal Çalışmaları öğrencisi, yasal araştırma ve dava desteği için uygun bilgisayar becerilerini öğrenecektir. Ayrıca bu bilgisayar becerilerini dokümantasyon, sergi ve tanıklık ifadelerini düzenlemek ve sürdürmek için kullanacaklar. Paralegallar müvekkiller, tanıklar ve muhalif avukatlarla yakın bir şekilde çalıştığı için, derece ve sertifika öğrencisi iyi ilişkiler kurabilmek için kişilerarası beceriler oluşturacak ve müvekkillerin ve tanıkların paralegal öğrenci ile rahatça konuşabilmelerini sağlayacaktır. Bir paralegal öğrencinin eleştirisi, araştırma becerisidir ve yasal belgelerin taslaklarına yardımcı olmak için davanın gerçeklerini toplamayı öğrenmektir. Tüm bu beceriler Mildred Elley Paralegal Çalışmaları programına odaklanacaktır.

Birleşik Devletler Çalışma İstatistikleri Bürosu'na göre, tüm meslekler için ortalamadan çok daha hızlı olan para cezaları ve yasal asistanların istihdamı 2016'dan yüzde 2026'ya çıkacak. Hukuk firmaları, yasal hizmetlerin verimliliğini artırmaya ve maliyetlerini düşürmeye çalıştıkça, daha fazla parasal yardım ve hukuk asistanı almaları beklenmektedir.

Paralegal Çalışmaları Programı Yararları

Mildred Elley katılmak sadece kaliteli bir yüksek öğrenim tecrübesi almakla kalmaz, aynı zamanda mevcut olan en gelişmiş paralegal çalışmalara erişim eğitimi almanız anlamına gelir. Mildred Elley ayrıca paralegal çalışmalar programı öğrencileri için birçok farklı avantajlar sunuyor.

  • Finansal yardım
  • Ömür Boyu İş Yerleştirme Yardımı
  • Esnek Okul Takvimi
  • Gazi Eğitim Faydaları İçin Onaylandı
  • Ücretsiz Kariyer Değerlendirmesi
  • Uluslararası Öğrenciler Hoşgeldiniz

Ömür Boyu İş Yerleştirme Yardımı

Kariyer yerleştirme için birçok potansiyel fırsat var. Mildred Elley bir derece veya sertifika ile mezun olduktan sonra hayat boyu işe yerleştirme desteğimizden yararlanın ve Paralegal veya Legal Assistant olarak ödüllendirici bir kariyere devam etmeye hazır olun.

Program dili:
  • Ingilizce
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Eyl 2020
Duration
Bilgi iste
Tam zamanlı
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2020
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
Eyl 2020
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl 2020

Location
Son başvuru tarihi
End Date
Location
Son başvuru tarihi
End Date