Petrol, gaz ve maden kanunu

Genel

Program açıklaması

Kurs, bu alandaki önemli uzmanlığımızı temel alıyor ve petrol, gaz ve madencilik endüstrisini çevreleyen yasal konuların artan önemine yanıt olarak tasarlanmıştır.

Sizi, uluslararası enerji endüstrisi ile ilişkili olduğu için düzenleyici ve ticari dünyadaki çoğu alanda petrol ve madencilik sektörlerine odaklanan gelecekteki bir kariyer veya daha ileri lisans (MPhil / Doktora) çalışmasının temellerini sağlayacaktır. Bu büyüyen ekonomik faaliyet alanı.

Neden bu dersi tercih?

 • Bir bu uzman anahtar hukuki konularda güçlü analitik anlayış ve Kanun genişleyen alanı kazanır.
 • Küresel ekonomik bağlamda bir Petrol, Gaz takdir ve Madencilik sektörleri kazanın.
 • Bizim Petrol, Gaz ve Maden uzmanlık yanı sıra Uluslararası Ticaret ve Ticaret Hukuku tamamlayıcı alanlar yararlanın.
 • Mevcut tam zamanlı, yarı zamanlı ve uzaktan eğitim seçenekleri ile size uygun bir çalışma güzergahı seçin.
 • Avrupa bağlamında Kanunu keşfetmek için fırsat Uluslararası Yaz Okulu katılın.
 • Burs olanakları mevcuttur.
 • Bireysel modüller, Sürekli Mesleki Gelişim (CPD) ödülleri için incelenebilir. Ayrıntılar için bize mail atın.
 • Lisansüstü Hukuk Fakültesi öğrencilerinin% 98'i mezun olduktan altı ay sonra istihdam edilmektedir veya daha fazla çalışmaktadırlar (DLHE, lisansüstü öğrencilerden 2015-16).

Eğer çalışma olacak?

Bu ders, petrol, gaz ve madencilik endüstrilerinin Çevre Kanunu ve Yatırım Yasası konularına odaklanarak, bölgedeki kilit yasal konuları güçlü bir analitik bir anlayışla ele alacaktır. Aynı zamanda, küresel ekonomik bağlamda petrol, gaz ve maden endüstrilerinin takdirini kazanmanıza yardımcı olacak Uluslararası Ticaret ve Ticaret Hukukundaki güçlü yönlerimizi de beraberinde getiriyor.

Eğer öğretildi nasıl

Iki ila on haftalık dönemler (Dönem One, Noel tatili kadar akademik yılın başından itibaren çalışan Noel ve Paskalya arasında Vadeli Two) ve yaz dönemi: Yüksek Lisans dersleri için akademik yıl üç bölüme ayrılmıştır.

Bir akademik yıl boyunca dersi tamamlayan tam zamanlı öğrenciler, her dönem üç modülü inceler ve yaz boyunca tezi tamamlarlar.

İki akademik yılda dersi tamamlayan yarı zamanlı öğrenciler, her yaz döneminde bir ve iki Terim (toplam altı) arasında üç modül inceleyerek ilk yaz döneminde tezlerini araştırmaya ve ikinci sırada tamamlama çalışmalarına başlarlar.

Tam zamanlı ve yarı zamanlı modları modüller hafta boyunca öğretilir. Senin takvim bağlı olarak birden fazla gün katılması bekleniyor olabilir. Seminerler akademisyenler tarafından yürütülen ancak kapsamlı güdümlü hazırlık çalışmaları yürütmek üzere gerektirir genellikle ve çoğunlukla kısa sunumlar ya da diğer katkıları içerecektir. Modüller derece kurs ihtiyaçları nedeniyle ertelenmişti olabilir.

Sizin gelecekteki kariyer

LLM Petrol, Gaz ve Maden Kanunu'nda öğretilen modüller öğrencilere, uluslararası enerji endüstrisi ile ilişkili olduğu gibi düzenleyici ve ticari dünyadaki birçok alanda gelecekteki bir kariyer veya ileri eğitimin temellerini sağlar; bunlara belirli bir petrol ve madencilik sektörlerinde büyümektedir.

Kariyer geliştirme, programın ayrılmaz bir parçasıdır ve kariyer ekibimiz, kariyer hedeflerinizi takip etmenizi sağlayacak yöntem ve stratejileri belirleyebileceğiniz bir dizi atölye çalışması yürütür.

Okulun hukuk mesleği içerisindeki mükemmel şöhreti nedeniyle, mezunlarımız aranıyor ve bilginin derinliği ve önemi ile tanınmaktadır.

Giriş koşulları

İngiltere

 • İyi bir hukuk derecesi, 2.2 veya üstü.
 • Birinci derecede Yasası olmayan adaylar, öğrenmek istedikleri LLM konularına bağlılık kanıtlarını sağlamalıdırlar.
 • Onlar alanda deneyime sahip, özellikle diğer disiplinlerden başvuru sahipleri bile avukat olarak değil, eğer uygun koşullarda kabul edilecektir.

Bu asgari giriş şartlarını belirtiriz, ancak sizi kurstan yararlanma yeteneğiniz hakkında ayrı ayrı değerlendireceğiz. Bazen, standart olmayan giriş nitelikleri ve endüstriyel ya da mesleki deneyim temelinde yerler öneriyoruz.

Uluslararası

UG ve PG derecelerimize girmek için tüm dünyadaki okullardan, kolejlerden ve üniversitelerden nitelikleri kabul ediyoruz. Eğer uluslararası yeterlilik uluslararası nitelikler sayfasını ziyaret edin kurs gereksinimlerini karşılayan nasıl emin değilseniz.

Hazırlık Kursları

Eğer kurs gereksinimlerini karşılamak için bir vakıf ders yapmak gerekiyorsa Nottingham Trent International College (NTIC) ziyaret edin. Zaten bir okul veya üniversite İngiltere'de okuyorsanız ve biz yeterlilik kabul edebilir bilmek istiyorsanız bizim hazırlık kursları sayfamızı ziyaret edin.

İngilizce dil giriş şartları

İngilizce ilk diliniz değilse, yoğun akademik çalışma için dil becerinizin yeterince güçlü olduğunu bize göstermeniz gerekir. Bu ders için genellikle aşağıdakilerden birine gereksinim duyarız:

 • Her beceri 5.5 minimum IELTS 6.5.
 • Eşdeğer bir İngilizce dil yeterlilik.
Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to pr ... Devamını oku

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to prepare students for their future careers and we have a proven track record in graduate employability. The School's credentials speak for themselves... Daha Az
Nottingham , Nijmegen + 1 Daha fazla Daha az