Kursa Genel Bakış

Enerji arzı küresel ekonomik refah için hayati öneme sahiptir. Petrol, Gaz ve Yenilenebilir Enerji konusundaki LLM'miz, size heyecan verici kariyer fırsatları sunmak için karmaşık yasal ve ticari yönlerini derinlemesine anlamanızı sağlayacaktır.

Yüksek düzeyde akademik ve pratik deneyime sahip uzmanlardan öğrenerek, petrol ve gaz endüstrisi ve özellikle yenilenebilir enerji kaynakları hakkındaki yasa hakkında derinlemesine bir anlayış kazanacaksınız.

Neden Swansea'da Petrol, Gaz ve Yenilenebilir Enerji Yasası?

Hillary Rodham Clinton Hukuk Fakültesi'nde yüksek lisans öğrencisi olarak, dünya çapında tanınan bir hukuk okulunun parçası olacaksınız, öğretim ve araştırmada mükemmelliğe kendini adayan ve olağanüstü bir öğrenci deneyimi sunan başarılı bir akademik ortamı olacaksınız.

CIArb üyeliğinin 2. seviye gerekliliklerinden muaf tutulacaksınız, böylece Uluslararası Ticari Tahkim modülünün başarıyla tamamlanması için Enstitü Üyesi (MCIArb) seviyesine başvurabilirsiniz.

Swansea University İngiltere'de araştırma kalitesi için 26. sırada ve araştırma etkisi için 22. sırada (REF 2014)

Petrol, Gaz ve Yenilenebilir Enerji Hukuku Deneyiminiz

Bu LLM derecesi, petrol, gaz ve yenilenebilir enerji kanunu uzman ve derinlemesine anlayışı ile 21. yüzyıldan kalma bir avukat veya hukuk hizmeti uygulayıcısı olarak geliştirmek için bilgi ve deneyim kazanacaksınız.

Lisansüstü hukuk diplomalarımız size sektörün uzmanı akademisyenlerden, akademik ve uygulamalı deneyim zenginliği ile öğrenme fırsatı sunar.

Ayrıca şunları da öğreneceksiniz:

  • Alanında pratik uygulama hakkında size fikir vermek için misafir dersleri
  • Hareketli yarışmalar
  • Yurtdışındaki yaz okulları

Petrol, Gaz ve Yenilenebilir Enerji Hukuku İstihdam Fırsatları

LLM'nin Petrol, Gaz ve Yenilenebilir Enerji Yasası mezunları, kariyer fırsatlarını teşvik etmek ve ödüllendirmek için iyi bir konumdadır.

İstihdam edilebilirliğinizi arttırmak bizim için kilit bir önceliktir ve size yerel ve uluslararası hukuk firmalarıyla tanışma fırsatı sunmanın yanı sıra olayları organize etme ve öncü uygulamalara ziyaretler yapma fırsatı veren yıllık LLM kariyer fuarı da dahil olmak üzere çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Londra’da.

Giriş koşulları

Bu LLM için Petrol, Gaz ve Yenilenebilir Enerji Yasası'na giriş koşulu, ideal olarak bir eşzamanlı disiplinde 2: 2 onur derecesidir. İlgili deneyime sahip adayların da başvuruda bulunmaları teşvik edilir. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerden gelen başvuruları memnuniyetle karşılıyoruz ve bir önceki çalışmanın giriş koşullarına eşdeğer olduğuna dair kanıt istiyoruz.

İngilizce ana diliniz değilse, IELTS sınavı gibi onaylı bir İngilizce Dil yeterlilik sınavında kabul edilebilir bir geçiş yapmanız gerekir (her bir bileşenin genel notunda en az 6,5 ve en az 6,0 olmak üzere toplam puan).

Kritik yasal düşüncenizi ve yazınızı geliştirmede size yardımcı olacak ücretsiz İngilizce dil kursları mevcuttur.

Kariyer ve İstihdam

Kariyer ve İstihdam Swansea İş Bulma Akademisi (SEA), kariyer yolculuğunuzun her aşamasında size parlak bir gelecek inşa etmenize yardımcı olacak.

Kariyer destek hizmetlerimiz şunları içerir:

  • İstihdam atölyeleri, işveren görüşmeleri, ısmarlama olaylar ve kariyer fuarları
  • Profesyonel nitelikli kariyer danışmanlarından bireysel tavsiye ve rehberlik
  • İş, staj, iş yerleştirme ve gönüllü fırsatları bulma konusunda yardımcı olun
  • Çok çeşitli kariyer yönetimi konularında bilgi kaynaklarına erişim
  • Öğrenci staj fırsatlarını ve Öğrenci Toplumu / Kulüp etkinliklerini desteklemek için finansman.

Ayrıca, mezun olduktan sonra iki yıl boyunca Swansea University Mezunları için yardım ve tavsiyede bulunuyoruz.

Hukuk Fakültesinde İstihdam

Hukuk Fakültesi, özel bir İstihdam ve Yerleşim Görevlisi ile lisansüstü istihdam edilebilirliğin arttırılması için proaktif bir yaklaşım izlemektedir. Okul, hedeflerinize ulaşmak için gereken becerileri geliştirmenize yardımcı olacak bir dizi yerel, ulusal ve uluslararası işe yerleştirme, profesyonel kurs, tavsiye ve destek sunar.

Öğrencilerimizin istihdam edilebilirliğini arttırmak kilit bir önceliktir. Bunu yapabilmek için, öğrencilere yerel ve uluslararası hukuk firmalarından temsilcilerle buluşma, ağ oluşturma etkinlikleri ve Londra'da önde gelen uygulama ziyaretleri ziyareti yapma imkânı veren Yıllık LLM Kariyer Fuarı dahil LLM öğrencileri için bir takım girişimler düzenliyoruz. .

Program dili:
  • Ingilizce

Swansea University için 7 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Eylül 4, 2019
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Eyl 2019
Duration
1 - 3 yıl
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
15,450 GBP
İngiltere / AB: 7300 GBP. Uluslararası: 15,450 GBP. (Tam zamanlı)
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2019
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date