Savunma Yüksek Lisans Programı (LL.M.)

Genel

Program açıklaması

Hukuk fakültesinin Stephen S. Weinstein Deneme Savunuculuğu Programı tarafından idare edilen American University Washington College of Law Savunuculuk Yasaları Yüksek Lisans (Advocacy LL.M. Program) , titiz bir akademik bileşen ve pratik dava eğitimi geniş bir alanını birleştirir. Program, hukuk bursu ve öğretim deneyimi kazanmak için bir dizi ders, externship ve fırsatlar sunmaktadır. Advocacy LL.M'nin önemli odak noktaları. Program, dava açmada ve etik davalı avukatların eğitilmesinde modern teknolojinin kullanılmasıdır. Programın yenilikçi müfredatı, mezunlara tüm dava konularına hazırlıklı olmalarına yardımcı olacaktır.

Savunuculuk LL.M. öğrencilere maksimum esneklik sağlamak için tasarlanmıştır. Öğrencilerin ve uygulayıcıların farklı ihtiyaç ve çıkarlarını hesaba katmak için geliştirildi. Program katılımcıları, 17 çekirdek deneme savunuculuğu dersi ve 40 dava temelli ders listesinden bireyselleştirilmiş bir müfredat seçebilirler. Her öğrenci LL.M'yi almadan önce Deneme Avukatlıkları İçin Davranış Savunucuları ve Etiklerini tamamlamalıdır. derecesi. LL.M.'yi ödüllendirmek için bir öğrencinin, tam veya yarı zamanlı olarak çalışmaya devam ederken en az 24 kredi kazanması gerekir.

Programın Önemli Noktaları

 • Deneyimli Fakülte
 • Kursların Geniş Seçimi
 • Esnek Çalışma ve Rolling Kabul
 • Eşsiz Fırsatlar
 • Devlet Güzel Sanatlar Mahkemesi Odası Teknolojisi
 • Washington DC Konumu

Dersler

 • Cezai Deneme Savunuculuğu LAW-694
 • Yargılama Avukatı Etik LAW-915
 • Yargı Öncesi Sivil Davalar LAW-649
 • Bilimsel Kanıtlar ve İleri Düzey Tezkerlik LAW-878
 • Kanıt Veren Vakıflar ve İtirazlar LAW-968
 • Cinayet İddiaları LAW-984

Eşsiz Fırsatlar

Advocacy LL.M'de belirli konsantrasyonlar ya da izler bulunmamaktadır; Ancak, sınıf dışında üç seçenek bulunmaktadır. Sınıf dışı tüm seçenekler LL.M.'nin onayına tabidir. danışman.

Externship Yerleşimleri

Savunuculuk LL.M. Program, ilgilenen öğrencilere 6 krediye kadar isteğe bağlı bir externship aracılığıyla dava deneyimi kazanma fırsatı sunar. Externship'in amacı LL.M.'ye yardım etmektir. öğrenciler deneyimli uygulayıcılardan destek ve rehberlikle önsöz ve / veya deneme sürecinin karmaşıklıklarıyla ilgili deneyim kazanırlar. Externship bileşeni LL.M'yi çiftler. hükümet kuruluşlarında, kâr amacı gütmeyen kuruluşlarda, mahkemelerde ve hukuk yanlısı faaliyetlerde bulunan hukuk firmalarında farklı maddi hukuk alanlarında tecrübeli uygulayıcılarla olan öğrenci avukatları. Öğrenciler bu bağımsız eğitim kredileri için bir mektup notu alacaklardır.

Öğrenciler, hukuk okulunun düzenli olarak güncellenen Externship Database'te listelenen pozisyonlara başvurma, ilgilenilen ofislere doğrudan başvurma, WCL'in yıllık externship fuarına katılma ve Program personeliyle ve uygulayıcılar olan ek öğretim üyeleriyle çalışmak gibi çeşitli yollarla bir externship bulabilir kendilerini.

Eş Öğretim

Öğrenciler bir dersi üç kredilik bağımsız ders için eş-öğretebilirler. Öğrenciler, en az beş yıllık eğitim deneyimi olan bir eş-öğretmen tarafından denetleneceklerdir. Çoğu öğrenci, onaylanırsa, sınıf öğrencisi eleştirilerine yardımcı olmak, öğrenci avukat simülasyonlarının video kayıtlarını sınıfın dışındaki JD öğrencisiyle bire bir gözden geçirmek gibi sınıf dışı öğretmenlerin yardımıyla üçüncü sınıf öğretmen olarak görev yaparlardı. deneme takımının hazırlanması, öğrencilerin mahkeme salonunun teknolojisini daha iyi kullanmalarına yardımcı olmak ve sınıf simülasyonları sırasında bilirkişi gibi belirli tanık rollerini yerine getirmek için yardımcı olur. LL.M. öğrenci eleştiri ve geribildirim almak için her ders sınıfına katılmak ve denetlenen eş-öğretmenle sınıf dışında düzenli olarak bir araya gelmekle yükümlüdür. Denetleyici eş-öğretmen, LL.M. öğrenci, belirlenmiş ders materyalleri yaratır, belirli deneme becerilerinin sınıf içi gösterileri gerçekleştirir veya gerekli öğrenci yazı ödevlerini gözden geçirmeye yardımcı olur. Eğitimle kazanılan kredilerin tamamı, LL.M tarafından eş-öğretmenin uygunluğuna ve izlenmesine tabi tutulur ve denetlenir. danışman ve WCL Yönetimi. Öğrenciler bu bağımsız eğitim kredileri için bir mektup notu alacaklardır.

Mesleki Yazı

Öğrenciler, deneme savunuculuğu veya dava alanında yayımlanabilir nitelikte bir araştırma raporu doldurabilir veya bağımsız bir çalışmanın üç krediye kadar destekleyici materyallerle yeni bir ders önerisi hazırlayabilir. LL.M. isteğe bağlı yazı projeleri öğrencinin LL.M tarafından önceden onaylanmış olmalıdır. danışman. Öğrenciler bu bağımsız eğitim kredileri için bir mektup notu alacaklardır.

Tüm bağımsız çalışmaların olduğu gibi LL.M'nin sorumluluğu da budur. öğrenci, kursa kaydolmadan önce bu yazı kredilerini denetlemek üzere bir fakülte danışmanı temin etsin. LL.M. Danışman, LL.M.'nin önerilen taslak kriterleri konusunda fakülte danışmanına danışacaktır. öğrenci takip etmelidir. Öğrenciler, fakülteye danışmanına, öğrencinin önceki eğitimini ve yasal araştırma ve yazma projelerine katılımı ve / veya ilgili dersleri açıklayan bir bildiri ile fakülte danışmanının öğrencinin gözetimini hazırlamasına yardım etmeleri gerekir.

Mahkemelerimizdeki En Son Deneme Teknolojisini Tecrübe Edin

Yeni Tenley Kampüsü beş adet mahkeme, Stephen S. Weinstein Mahkeme Salonu, iki küçük mahkeme salonunun yanı sıra 60 koltuklu Temyiz Mahkemesi ve 35 koltuklu tavan camı öğretim mahkeme salonuna sahip muhteşem tek başına bir adliye binası sunuyor. Beş yeni mahkeme salonunun her biri, öğrencilerin hukuk uygulamalarında başarılı olmak için ihtiyaç duydukları çok yönlü ve çeşitli dava becerilerini ve değerlerini geliştirmeleri için fırsatlar sağlayarak, deneyimsel öğrenmeyi güçlendirmek üzere tasarlanmıştır.

DC'de yaşamak

Washington, DC dünyanın en canlı ve kültürel açıdan zengin şehirlerinden biridir. Smithsonian gibi dünyaca ünlü kurumlar ve yıllık kiraz çiçeği geçit töreni gibi dünya çapındaki etkinliklerle, DC'de yaşamak, asla sıkıcı bir an olmadığı anlamına gelir. AUWCL ailesinin bir üyesi olmak sizi dünyanın önde gelen şehirlerinden birine erişmek için önünüzde ve merkezdedir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Designed for international and domestic law graduates, our LL.M. programs feature flexible curricula that incorporate a rich array of specialized law courses and seminars and experiential learning opp ... Devamını oku

Designed for international and domestic law graduates, our LL.M. programs feature flexible curricula that incorporate a rich array of specialized law courses and seminars and experiential learning opportunities. As a student, you will be supported by a law school community that is uniquely collaborative, including faculty who are passionate about education and a global network of LL.M. alumni. The LL.M. programs at AUWCL incorporate a rich array of courses, experiential learning opportunities, and special events that offer valuable opportunities for students to interact with leading lawyers, policymakers, business leaders, and diplomats. Daha Az