Scutari Luigj Gurakuqi / Arnavutluk Devlet Üniversitesi ile bir döngü in-law Yüksek Lisans of Science

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

yılından itibaren SUN Hukuk Bölümü. 2016/2017, İşkodra Luigj Gurakuqi Devlet Üniversitesi'nde (Arnavutluk) ile yeni bir entegre çalışma ders harekete geçirdi. Tabii Hukuk çift dereceli bir yüksek lisans çalışmasında, yani öğrencilere çift diploma elde etmek için bir fırsat sunuyor. Daha doğrusu, kurs beş yıl sürer; Bu onların üniversitede birlikte yabancı tasarlanmış bir eğitim programı ve yurt dışında bir hareketlilik dönemi (1 ½ yıl) sağlar; Bu çalışma döneminin sonunda yayınlanması yer alıyor, Kanun (çift diploma) iki yüksek lisans derecesi, biri İtalya ve ülkedeki üniversitenin diğer ortaklar geçerli olacak. Bu nedenle, öğrenciler için yeni ders müfredat zenginleştirmek ve tuhaf ve büyüleyici bir eğitim profili ile iş dünyasını tanıtmak için eşsiz bir fırsat sağladığı.

İşkodra Luigj Gurakuqi Devlet Üniversitesi en saygın Arnavut üniversitelerinden biridir; Neredeyse öğretmenler ve şehrin sakinlerinin tüm İtalyanca konuşmak; Birçok İngilizce konuşur. Hukuk Fakültesi, sırayla, bir kaç kilometre denizden ve doğal güzellik ve tarihi bir bölgede yer almaktadır İşkodra şehrinin merkezinde yer alan modern ve fonksiyonel bir yapıda yer almaktadır. şehir yaklaşık bir saat başkent Tiran, kuzeyinde yer almaktadır. Arnavutluk boyunca uzatılmış girişimci kumaş ile çalışmak avukatlar ve noterlerin sayısız çalışmalar sayımları uluslararası ticaret ile ilgilenir böylece Scutari ana Arnavut mahkemelerin birine ev sahipliği yapmaktadır.

EĞİTSEL AMAÇLAR

İşkodra Luigj Gurakuqi Devlet Üniversitesi ile ortaklaşa aktive yeni uluslararası KTL kursu, Hukuk çift dereceli bir yüksek lisans çalışması olan çift diploma sonunda, elde üyeleri sağlar. Bu Kanunda bir Yüksek Lisans İtalya'da geçerli olacak biri iki lisansüstü (çift diploma), başka bir yolu ve Hukuk Bilim Yüksek Lisans olarak Arnavutluk başka bir şeydir. Her iki başlıklar, tabii ki, euro bölgesinde veya extraUE uluslararası arenada harcanacak.

Bu nedenle, yeni uluslararası KTL ortak ülkeler ve Euro bölgesinde yasal meslekler erişimi olan profesyonellerden oluşan bir sınıf yetiştirmeyi amaçlamaktadır; ve uluslararası ticareti kapsamında işgücü piyasasında kendilerini ki - özel uzmanlık ve Deneyimli Adaylar bu tür hukukçular - İtalya ve Balkan ülkeleri arasındaki özellikle. Aslında, KTL sınavında yurt dışında bir çalışma dönemi (yarım yıl) ve menşe ülkede mesleki eğitim bir süre boyunca planlanmaktadır.

Uluslararası CDL GÜNEŞ / Scutari Devletin eğitim amaçları arasında nihayet kayıtlı öğrencilerin yabancı dil öğrenme, iki ortak ülkelerin dillerine ek olarak, her ikisi de Bölümleri olarak bilgiyi mükemmelleştirmek için mümkün olacaktır (aynı zamanda İtalyan var ve Arnavutça) İngilizce teklifler kursları.

ALICI VE YARDIMLARI

Hepsi ilgilenen öğrenciler İşkodra Devlet Üniversitesi ile ortaklaşa aktive Uluslararası Hukuk CDL kayıt olabilirler: zaten her derece kursları Hukuk SUN Bölümü'nde kayıtlı olanlar; Başka bir Üniversitesi edilenler; Üniversitesi'nde ilk kez kayıt olanlar.

İşkodra Üniversitesi ile ortaklaşa yeni uluslararası CDL taşınmaya karar zaten diğer yüksek lisans programlarında kayıtlı öğrenciler için onlar tanınması ve zaten alınmış sınav doğrulama için özel prosedürler devreye girecektir; için bu zaten yapılan çalışmalar kayıp olduğunu önlemek için.

İşkodra Üniversitesi ile Ortaklığı'nın CDL Uluslararası Hukuk kayıt karar olanların yıllık SUN tarafından tahsis edilen burs boşuna talep edebilirsiniz. Bu burs bazı yabancı öğrenciler için ayrılmıştır.

MERKEZ VE DAVRANIŞ ŞEKLİ '

İtalya'da Dersi Santa Maria Capua Vetere SUN Hukuk Bölümü, (CE) ofislerinde yer alacak. Benzer Arnavutluk Kursları İşkodra merkezinde bulunan İşkodra Luigj Gurakuqi Devlet Üniversitesi Hukuk Bölümü'nden karargahında, yapılacaktır. öğretim herhangi bir kanıt yazılı ve / veya sözlü geçen ile döngüleri ders için ortak üniversitelerin hem de düzenlenmiştir. Sınavlar sözlü ve yazılı sınav öncesinde olabilir.

Son Güncelleme Ağu 2016

Okul Hakkında

The University of Campania "Luigi Vanvitelli" was established in 1991 (Decree MURST, 25 March) with the aim of relieving the overcrowded conditions of the major Neapolitan university known as the “Fed ... Devamını oku

The University of Campania "Luigi Vanvitelli" was established in 1991 (Decree MURST, 25 March) with the aim of relieving the overcrowded conditions of the major Neapolitan university known as the “Federico II”. Daha Az
Caserta , Aversa , Napoli , Murcia , İşkodra , Pekin , Pyatigorsk , Lille , Şanghay , İstanbul + 9 Daha fazla Daha az