Çevre Hukuku {lawstudies-certificate:plural} İncele

Dar bir konuya odaklanan çoğu sertifika programı, katılımcıların zaten bir dereceye kadar bitirmiş olmalarını gerektirir. Profesyoneller genellikle kendi alanlarında uzman olmaları için bir sertifikaya geri dönmeyi seçerler. Ortalama olarak, bir sertifika programını tamamlamak bir yıl sürer. Çevre hukukunda sertifika nedir? İnsan faaliyetlerinin çevreyi nasıl etkilediğini… Devamını oku

Dar bir konuya odaklanan çoğu sertifika programı, katılımcıların zaten bir dereceye kadar bitirmiş olmalarını gerektirir. Profesyoneller genellikle kendi alanlarında uzman olmaları için bir sertifikaya geri dönmeyi seçerler. Ortalama olarak, bir sertifika programını tamamlamak bir yıl sürer.

Çevre hukukunda sertifika nedir? İnsan faaliyetlerinin çevreyi nasıl etkilediğini gözden geçiren düzenlemelere, yasalara, anlaşmalara ve tüzüklere bakan çevre kanununun çalışmasıdır. Katılımcılar bu yasa ve antlaşmaların nasıl uygulanacağını öğrenebilirler. Sertifika programları, akademisyenlerin çevre yasalarını daha iyi anlamalarına yardımcı olmak için sınavlar, dersler, atölyeler ve grup projeleri gibi çeşitli öğrenme araçlarını kullanabilir. Programda yer alan kesin kurslar okuldan okula değişebilir, ancak enerji yasasına, çevresel ticari işlemlere, karşılaştırmalı çevre hukukuna ve hayvan hukukuna benzer olabilir.

Bu eğitim, katılımcıların öz-farkındalık oluştururken senaryo-analiz ve iletişim becerileri geliştirmelerine yardımcı olabilir. Bu yetenekler üretken kişisel yaşamlara, yüksek başlangıç ​​maaşlarına ve hızlı tanıtımlara yol açabilir.

Her okul sertifika programları için kendi fiyatını belirleyebilir. Bu nedenle, başvuru sahiplerinin öğrenim harçları hakkında bilgi edinmek için doğrudan üniversitelerle iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Çevre hukukunda sertifika alan birçok öğrenci, işgücüne çevre avukatı olarak girmeyi tercih etmektedir. Ancak, bu tek potansiyel kariyer yolu değildir. Diğer mezunlar politika yapıcılar, profesörler, hakimler, danışmanlar, danışmanlar, araştırmacılar ve gazeteciler olmak için bu eşsiz eğitimi kullandılar. Bu sertifika, bir yüksek lisans veya doktora programı yoluyla daha fazla eğitime bile yol açabilir. Kesin sonuç, önceki çalışma tarihine ve öğrencilerin diğer eğitimine bağlı olacaktır.

Ticaret okullarında ve dünyadaki üniversitelerde sertifika alabilirsiniz. Bazı programlar çevrimiçi olarak da sunulabilir. Başvuru yapmaya veya daha fazla bilgi almaya hazır mısınız? Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
University of Hawai‘i at Mānoa, William S. Richardson School of Law
Honolulu, Amerika Birleşik Devletleri

Hukuk Fakültesi'nin Çevre Hukuku Programı (ELP), 1988 yılında, Hawai Eyaleti'nin, eşsiz bir ada ortamında çevresel olarak sürdürülebilir bir ekonomi geliştirmede karşılaştığı ... +

Hukuk Fakültesi'nin Çevre Hukuku Programı (ELP), 1988 yılında, Hawai Eyaleti'nin, eşsiz bir ada ortamında çevresel olarak sürdürülebilir bir ekonomi geliştirmede karşılaştığı özel zorluklar nedeniyle kurulmuştur. -
Sertifika
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Ingilizce
Eyl 2020
Kampüs
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here