Filter
Sertifika
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Kamu Yararı Hukuku {lawstudies-certificate:plural} Bak

Bir sertifika programı, uzmanlık eğitimi yoluyla bilgilerini ilerletmek isteyen öğrencilere yardımcı olabilir. Bu programlar çeşitli disiplinlerde mevcuttur ve yaklaşık bir yıl içinde bir ders çalışmasını tamamlamak isteyenler için iyi bir seçenek olabilir.

Kamu Hukuku Yüksek Lisans öğrencilerin yasal araştırma artırmak istiyor dinamik bir programdır. Bu programda ilgilenen öğrenciler tatmin edici fırsatlar var. Alanları ve kabartma çalışan insan hakları ihlali araştırmaktan çeşitli fırsatlar ve dizi vardır.

Bilgi İsteyin hakkında Kamu Yararı Hukuku {lawstudies-certificate:plural} İncele 2019/2020

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Kamu Yararı Hukuku

Albany Law School

Siber Güvenlik'teki yeni bir online sertifika programı ... [+]

Siber Güvenlik'teki yeni bir online sertifika programı

yasaların ve politikanın etkisini anlamakBir işletme veya kuruluşun siber güvenlik ve gizlilik programını değerlendirmekdevlet, federal ve uluslararası siber güvenlik ve gizlilik kuralları ile birlikte endüstrinin en iyi uygulamalarını değerlendirmek,karar verme ve üst düzey karar vericilere, sürekli değişen bir risk, uyumluluk, yasal ve politika ortamına hızla uyum sağlamak için bir işletme veya kuruluşun nasıl yönlendirileceği konusunda tavsiyede bulunmalarını tavsiye eder.

Program, toplam dokuz kredi saat için üç dersten oluşur ve tam zamanlı, uzaktan öğrenme biçiminde sunulur ve öğrencilerin ders programlarına en uygun zamanlarında dersleri tamamlamasına olanak tanır. Her dersin tamamlanması 14 hafta sürer ve aynı zamanda üç dersin de bir akademik yarıyılda tamamlanabilmesi için eş zamanlı olarak alınabilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Albany
Eylül 2020
Ingilizce
6 - 12 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku