Siber Güvenlik Hukukunda ve Dijital Ortamda Yüksek Lisans

Genel

Program açıklaması

yaklaşık

Yeni iletişim ve bilgi teknolojilerinden elde edilen ilerlemelere dayanarak, Yasanın karşılaştığı yeni zorluklara cevap verecek olan Siber Güvenlik Yasası ve Dijital Çevre alanında uzmanlaşmış profesyonelleri eğitiyoruz.

Temel olarak Hukuk ve Bilgisayar Mühendisliği bölümündeki mezunlara yönelik olmakla birlikte, aynı zamanda lisansüstü üniversite diplomasıyla deneyimlerini kanıtlamak isteyen diğer ilgili derecelere ve profesyonellere de açıktır.

Öğrenmek isteyen varsa

 • Siber güvenliğin teknik yönlerini bilmek ve yönetmek.
 • Dijital ortama bağlı temel özgürlükler ve haklar için koruma önlemlerinin nasıl uygulanacağını bilir ve bilir.
 • Çok disiplinli bir perspektiften, örgüt ve şirketlerdeki siber risklerin yönetimini koordine ve planlayın.
 • Şirketin yasal ve sosyal sorumluluğunun temel ilkelerini ve temellerini dijital ortamlarda nasıl kullanacağınızı bilir ve bilir.
 • Güvenlik açıklarını nasıl tanımlayacağınızı ve bilgilerin teknik yönetimi ile ilişkili siber olayları nasıl planlayacağınızı bilin.

Size ne sunuyoruz

 • Azami prestijli işletmelerde müfredat uygulamaları.
 • Multidisipliner Eğitim
 • Bilgi teknolojisinden elde edilen ilerlemelere dayanarak, Yasanın karşılaştığı yeni zorluklara cevap.
 • Nitelikli istihdam olanaklarının arttırılması.

Profesyonel geziler

İşyerine yüksek derecede yerleştirme:

 • Siber güvenlik ve dijital ortamda uzmanlaşmış avukat.
 • Veri koruma görevlisi.
 • Denetim Otoritesi
 • Yeni teknoloji hukuku konusunda uzmanlaşmış hukuk danışmanı.

yeterlilikler

TEMEL YETERLİLİKLER

genellikle bir araştırma bağlamında, gelişmekte olan ve / veya fikirlerini uygulanmasında özgünlük için bir temel veya fırsat sunmak Bilgi ve anlayış.

Öğrencinin bilgi ve çalışmanın alanı ile ilgili olarak geniş (ya da disiplinler arası) bağlamlarda yeni ya da tanıdık olmayan ortamlarda sorunları çözmek için yeteneklerini uygulayabilirsiniz O.

Öğrencilerin eksik veya sınırlı, bilgi ve kararların uygulamasına bağlı sosyal ve etik sorumluluklar yansımaları içeren oldu bilgilere dayanarak bilgiye entegre karmaşık durumları çözebilme ve yargılara formüle edebiliyoruz.

Öğrencilerin, sonuçlarını uzman ve uzman olmayan izleyicilere açık ve net bir şekilde desteklemelerini sağlayan bilgi ve nihai sebeplerini nasıl ileteceklerini bilmeleri.

Öğrencilerin, büyük ölçüde öz-yönelimli veya özerk olacak bir şekilde çalışmaya devam etmelerine izin veren öğrenme becerilerine sahip olmaları.

GENEL YETERLİLİKLER

Kaynak sistemini, temel hak ve özgürlükleri ve Siber Güvenlik ve Dijital Çevre Hukukunun temel ilkelerini bilmek.

Disiplinlerarası ve ileri düzey bir bağlamda, Siber Güvenlik ve Dijital Çevre alanındaki uluslararası, ulusal ve yerel yönetmelik ve düzenlemelerin nasıl uygulanacağını bilmek.

Siber Güvenlik Yasası ve Dijital Ortamın sorunlarını tanımlamak ve çözmek için çeşitli disiplinlerden, uygulamaları, kavramları, metodolojileri ve mesleki uygulamaları anlayın, ilişkilendirin ve uygulayın.

Siber Güvenlik Yasası ve Dijital Çevre alanında ortaya çıkan problemleri ve yasal, politik ve sosyal çatışmaları analiz edebilmek, yorumlayabilmek ve çözebilmek için çok disiplinli kavramları nasıl bütünleştireceğini bilir.

Cinsiyet eşitliği, demokratik katılım ve evrensel erişilebilirliği destekleyen Siber Güvenlik ve Dijital Çevre Yasasına dayanarak yasal çözümler tanımlayarak ve teşvik ederek kişisel ve sosyal gelişim için edinilen beceri, yetenek ve tutum kümesini uygulayın.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Existen al menos diez razones para escoger León como destino académico aunque estamos seguros de que tú encontrarás muchas más.

Existen al menos diez razones para escoger León como destino académico aunque estamos seguros de que tú encontrarás muchas más. Daha Az
León , Ponferrada + 1 Daha fazla Daha az