LLM Sivil Dava ve Uyuşmazlık Çözümü , size Hukuk Müşavirleri Enstitüsü (CILEx) Yüksek Lisans Üyesi olarak tanınmış bir yasal mesleki nitelik kazanma ve Hukuksal Tavsiye Kliniğimize gönüllü olarak çalışan değerli mesleki deneyim oluşturma fırsatı sunar.

Hukuk davaları, prosedürleri ve hukuk davaları ile ilgili uyuşmazlık çözüm süreçlerini incelerken, aynı zamanda pratik hukuki deneyim kazanarak mesleki becerilerinizi geliştireceksiniz. Tüm öğrenciler, Yasal Danışma Kliniğimizde yüz yüze görüşme, tavsiyelerde bulunma seanslarına katılacak ve Lambeth County Court Yardım Masasında gönüllü olma fırsatına sahip olacaktır.


Akreditasyon

Anahtar kursu bilgileri - moda göre sıralı

kip

Modüller

Tüm modüller, sınavlar, yazılı ödevler, sözlü sunumlar, canlı müşteri değerlendirmesi ve yansıtıcı uygulama günlüklerinin bir karışımı ile değerlendirilir.

 • Sivil adalet
 • Sivil Dava Uygulaması (CILEx)
 • Yasal Tavsiye (Klinik)
 • Tez

Ayrıca aşağıdaki isteğe bağlı modüllerden üçü:

 • Savunuculuk (Klinik)
 • arabuluculuk
 • İş Hukuku Uygulaması (CILEx)
 • Aile Hukuku Uygulaması (CILEx)
 • Ceza Dava Uygulaması (CILEx)

istihdam

Profesyonel hukuki profesyonel pratisyenlerin yanı sıra mesleki becerilerinizi, deneyiminizi ve güveninizi geliştireceksiniz. LLM Sivil Dava ve Uyuşmazlık Çözümü, klinik yasal deneyim ve gömülü bir mesleki yeterlilik (CILEx Graduate Üyesi) sunar ve mezuniyet hakkında daha fazla çalışma yapmadan nitelikli bir hukuk profesyoneli olarak çalışmaya başlamanızı sağlar.

CILEx'in Yüksek Lisans Üyeleri, 3 yıllık yasal uygulamalardan sonra CILEx'in Üyesi olma hakkına sahiptir. CILEx'in üyeleri, Avukatlar ile aynı mesleki ayrıcalıklara ve sorumluluklara sahip, ancak yalnızca belirli bir yasal uygulama alanı içinde çalışmaya hak kazanan, tam yetkili hukuk profesyonelleridir. Modern meslekte, Avukatların çoğu aynı zamanda sadece bir yasal uygulama alanına odaklanan uzmanlardır. LLM'nin maliyeti, Bar Profesyonel Eğitim Kursu veya Hukuk Uygulama Kursundan oldukça azdır. CILEx ile yeterlilik, sadece üç yıl yasal istihdam gerektiren bir Pupillage veya Eğitim Sözleşmesi gerektirmez.

Lisansüstü İstihdam için Yılın Üniversitesi'yiz - Times ve Sunday Times İyi Üniversite Rehberi 2018.

LSBU'da, sizi başarılı bir kariyer için kurmak istiyoruz. Çalışmalarınız sırasında ve mezun olduğunuzdan iki yıl sonra aşağıdakileri içeren İstihdam Hizmetimize erişebileceksiniz:

 • Çok çeşitli yerleşimleri görebileceğiniz çevrimiçi bir tahta: yarı zamanlı, tam zamanlı veya gönüllü. Ayrıca, aramanızdaki bir sonraki adımı atmanıza yardımcı olacak İş Olanağı danışmanlarımızı da görebilirsiniz.
 • Kariyer Salonumuz, çeşitli sektörlerdeki işverenlerin düzenli sunumlarının yanı sıra özgeçmişler, röportaj teknikleri ve iş deneyimi bulma konusunda grup atölyeleri sunmaktadır.

Öğrenci Kurumsal ekibimiz de kendi işinizi kurmanıza ve değerli girişimcilik becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olabilir.

Yerleşimler

Tüm öğrenciler, klinisyenin haftalık seanslarında yerel müşterilere nezaret edilmiş yasal tavsiyelerde bulunan LSBU Legal Advice Clinic'te çalışacaktır. Savunuculuk (Klinik) modülünü alan öğrenciler de yerel mahkemelerde bulunan klinik etkinliklere katılacaklardır.

Klinik son zamanlarda prestijli LawWorks ve Başsavcı'nın Öğrenci Pro Bono Ödüllerinde "Hukuk Fakültesinden En İyi Katkı" ödülüne layık görüldü.


Öğretmek ve öğrenmek

Tüm modüller haftalık çevrimiçi öğrenme faaliyetleri, kaynakları ve pratik çalışmaları ile desteklenmektedir, özellikle de Hukuki Danışma Kliniğinde, birebir geribildirim ve deneyimli hukukçulardan destek ile desteklenmektedir.


Giriş koşulları

 • 2: 2 Hukukta veya ilgili konularda (Sosyoloji, Kriminoloji ve Adli Bilimler gibi) Onur derecesi veya UK Second Class Honors Alt Bölümüne eşdeğer bir Lisans derecesi; veya
 • Lisansüstü Diploma; veya
 • (Post) Hukuk Çalışmaları Yüksek Lisans Diploması ve Sürekli Mesleki Eğitim.
 • Dünyanın dört bir yanından niteliklerimizi bekliyoruz. Uluslararası öğrenciler için İngilizce yeterlilikleri: IELTS 6.5, Cambridge Yeterlik veya İleri Derece C

CILEx yeterliliğine uygun olmak için:

Yasa ya da Birleşik Krallık yeterlilik hukuk diplomasına veya Birleşik Krallık Graduate Diploma'ya sahip olmalısınız.

Program dili:
 • Ingilizce

London South Bank University için 7 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Şubat 26, 2019
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Eyl 23, 2019
Duration
1 - 2 yıl
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
7,500 GBP
Tam zamanlı İngiltere / AB ücreti: 7500 Sterlin; Uluslararası ücret: 13125 £. Yıl 1 Yarı zamanlı İngiltere / AB ücreti: 3333.33; Uluslararası ücret: 5833,33 £
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 23, 2019
End Date
Haziran 5, 2020
Son başvuru tarihi

Eyl 23, 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date
Haziran 5, 2020