Uluslararası Şirketler ve Ticaret Hukuku Yüksek Lisans

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

LLM Uluslararası Şirketler Hukuku Ticaret Hukuku, günümüz küresel ekonomisinde ihtiyaç duyulan uzman hukuk uzmanlığını geliştirmek isteyen hukuk mezunları ve profesyoneller için tasarlanmıştır.

Ulusal sınırların önemi azalıyor ve uluslararası ticaret ile ticari ilişkileri düzenleyen yasa hakkında kapsamlı bilgi sahibi olmak büyük önem taşıyor. Bu program size ulusal sınırlar boyunca kurumsal ve ticari faaliyetleri düzenleyen yasa ve yönetmelikler hakkında derinlemesine bilgi geliştirme fırsatı sunar.

Dünya ekonomisini yönetmek için gerekli yasal kuralların özel ve kamusal boyutlarını yansıtma fırsatını size sunan bu program sizi kurumlar, bireyler ve devletler arasındaki yasal ilişkilerin değişen ve dinamik doğasına cevap vermeye hazırlar.

Çalışmanızın bir parçası olarak önemli bir tez gereklidir ve bu, seçtiğiniz bir alanda ayrıntılı bir araştırma gerçekleştirirken araştırma becerilerinizi geliştirmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Nasıl Çalışıyorsunuz?

LLM, öğrencilere, dünya ticaretini uluslararası ticaret hukuku (uluslararası ticaret ve uluslararası mal satışı dahil), özel uluslararası hukuk ve kamu ile ilgili modüllerle modüle etmek için gerekli yasal kuralların özel, kurumsal ve kamu boyutlarını yansıtma şansı verir. AB iç pazarına ve Dünya Ticaret Örgütü'ne ilişkin kurallar.

İletişim ve Bağımsız Çalışma

Program, her modülde haftada bir kez olmak üzere iki saatlik seminerler ile teslim edilir. Her seminer için kapsamlı hazırlık gereklidir ve geniş okumalar beklenir.

Lisansüstü seviyedeki çalışma, dersler ve seminerlerde ele alınan materyalleri araştırarak, önemli miktarda bağımsız çalışmayı içerir. Genel bir rehber olarak, sınıftaki her saat için öğrencilerin bağımsız bir çalışmada iki-üç saatlerini harcaması beklenir.

Nasıl Değerlendirilir?

Tüm modüller yazılı ödevlerle değerlendirilir. Ayrıca önemli bir tez yazmak için bir gereklilik vardır. Yazılı veya sözlü sınav yoktur.

Değerlendirme Geri Bildirimi

University of Lincoln değerlendirme geri bildirimlerine ilişkin politikası, akademisyenlerin kurs sonrası değerlendirmelerini derhal size iade etmelerini sağlamayı amaçlar - genellikle teslim tarihinden itibaren 15 iş günü içerisinde.

Giriş koşulları

İlgili bir konuda birinci veya ikinci sınıf onur derecesi.

Uluslararası Öğrenciler IELTS 6.0'da İngilizce dilini her bir elementte veya eşdeğerinde en az 5.5 olacak şekilde gerektirir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Daha Az