30 yılı aşkın uzmanlığa sahip olan LSBU Yasası, binlerce hukuk öğrencisinin profesyonel geleceğini şekillendirmiştir.

Bu LLM dersi, uluslararası ceza hukuku kavramlarını ve uygulamalarını kapsar. Uluslararası ceza mahkemeleri ve mahkemelerinin (soykırım, insanlığa karşı suçlar, savaş suçları ve saldırganlık) yargı yetkisi kapsamında olan uluslararası suçlara odaklanır. Uluslararası ceza hukuku temel ilkeleri, kanunları ve kurumları uluslararası hukuka ve insan haklarına ve uluslararası insani hukuka göre düzenlenmiştir.


Burada hukuk okumak için 7 neden

 1. Uzman akademisyenler: Uzman akademisyenler ve uygulayıcılar tarafından öğretilir. Kursta çok sayıda Misafir Profesör ve Öğretim Görevlisi görev yapacak. Hepsi uluslararası ceza hukuku ve insan hakları alanlarında ulusal bir üne sahip önde gelen uygulayıcılardır.
 2. Profesyonel bağlantılar: Büyüyen ziyaret arkadaşlarımız ve profesör havuzumuz sayesinde, Hukuk Departmanı İngiltere'deki önde gelen hukuk uygulayıcıları ile güçlü bir iletişim ağı geliştirmiştir.
 3. Dinamik araştırma: Nitelikli akademik personel ile çalışmaktan faydalanın.
 4. Ücretsiz tablet: Gelişmiş teknoloji ve e-öğrenme, ücretsiz bir iPad veya tablet çalışmalarınızı destekleyecektir.
 5. Kapsamlı okuma kaynakları: sanal öğrenme ortamımız üzerinden 6.000 £ değerinde kişisel bir e-hukuk kütüphanesi.
 6. İstihdam edilebilirlik: danışmanlar, uzmanlar, araştırmacılar ve politika yapıcılar olarak uluslararası ceza hukuku ve uluslararası ceza muhakemesi alanlarında (İngiltere'de veya yurt dışında) çalışmak için gerekli bilgi ve becerilerle mezun olur.
 7. Mükemmel eğitim: LSBU Hukuk Departmanı, uluslararası ceza hukuku alanında güçlü bir uzmanlar, danışmanlar ve uluslararası danışmanlar grubuna sahiptir ve bir dizi yıllık etkinlik ve konferansa ev sahipliği yapmaktadır.
Uluslararası Ceza Muhakemeleri, Uluslararası İnsan Hakları Hukuku ve İnsani Hukuk Hukuku aşağıdaki altkümelerini, uluslararası suçlar işleyenleri yargılamak için görevlerin hatlarını araştırarak inceleyeceksiniz. Ve ulusal mahkemelerin evrensel yargı yetkisi de dahil olmak üzere, uluslararası suç faaliyetlerine ilişkin yargı yetkisine ulusal ve uluslararası hukukun uygulanmasına odaklanın.
Elbette suçlu konularda uluslararası işbirliğinin prosedürel yönleri, özellikle iade ve yurtdışından kanıt elde edilmesi ile ilgili sorunlara dikkati araştırıyor.

Anahtar kursu bilgileri - moda göre sıralı

kip

Modüller

 • Uluslararası ceza hukuku
 • Uluslararası ceza davası ve uygulaması
 • Uluslararası hukuk ve insan hakları
 • Araştırma Yöntemleri
 • Tez

Artı iki seçenek:

 • Uluslararası insancıl hukuk
 • Uluslararası insan hakları ve gelişimi
 • terörizm
 • Durum Yönetimi
 • savunma
 • Göç ve gelişme

istihdam


Yeni uluslararası ceza hukuku

Bu program özellikle, Uluslararası Ceza Mahkemesi gibi yeni uluslararası ceza hukuku kurumlarında veya BM veya AB gibi hızla artan adalet yetkinliği olan kurumlarda kariyer arıyorsanız.

Uluslararası ceza hukuku ve prosedürü, uluslararası insan hakları hukuku ve uluslararası insancıl hukuk hakkında derinlemesine bilgi sahibi olacaksınız. Uluslararası ceza mahkemelerini uluslararası mahkemeler veya ulusal mahkemeler önünde uygulama konusunda gerekli bilgi ve becerilere sahip olacaksınız.

Uluslararası İnsan Hakları Hukuku'ndaki artan eğilim, Uluslararası Ceza Mahkemesi gibi yerel mahkemeler ve uluslararası mahkemelerdeki insan hakları zulmünü suç haline getirmek ve yargılamakla ilgileniyorsanız, bu YGS size hitap edecektir.


Sivil toplum örgütleri

Diğer mezunlar Uluslararası Af Örgütü veya İnsan Hakları İzleme Örgütü gibi sivil toplum örgütlerinde veya uluslararası yasal uygulama alanında kariyer yapabilirler. LLM, hem İngiltere'den hem de yurtdışından hukuk mezunları ve ceza hukuku uygulayıcıları için son derece önemlidir. Ayrıca, özellikle uluslararası hukuk alanında hukuk ve mesleki bilgi ve becerilerini geliştirirken uluslararası ceza hukuku ve pratiği okumak isteyen Commonwealth Common Law yargı yetkisi mezunları için de geçerlidir.

LLM, profesyonel deneyimlerini uluslararası ceza adaleti politikası ve uygulaması üzerine kamuoyunda tartışmaya katkıda bulunmak için teorik bilgilerle birlikte kullanabilen, yansıtıcı uygulayıcılar üretmeyi amaçlamaktadır.

Lisansüstü İstihdam için Yılın Üniversitesi'yiz - Times ve Sunday Times İyi Üniversite Rehberi 2018.

LSBU'da, sizi başarılı bir kariyer için kurmak istiyoruz. Çalışmalarınız sırasında ve mezun olduğunuzdan iki yıl sonra aşağıdakileri içeren İstihdam Hizmetimize erişebileceksiniz:

 • Çok çeşitli yerleşimleri görebileceğiniz çevrimiçi bir tahta: yarı zamanlı, tam zamanlı veya gönüllü. Ayrıca, aramanızdaki bir sonraki adımı atmanıza yardımcı olacak İş Olanağı danışmanlarımızı da görebilirsiniz.
 • Kariyer Salonumuz, çeşitli sektörlerdeki işverenlerin düzenli sunumlarının yanı sıra özgeçmişler, röportaj teknikleri ve iş deneyimi bulma konusunda grup atölyeleri sunmaktadır.

Öğrenci Kurumsal ekibimiz de kendi işinizi kurmanıza ve değerli girişimcilik becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olabilir.


Öğretmek ve öğrenmek


değerlendirme

İçerik, bilgi ve anlayış, kurs veya kurs, sunum ve çevrimiçi değerlendirmeler yoluyla değerlendirilir.

Değerlendirme yöntemleri, örneğin, Savunuculuk Modülü içerisindeki savunuculuk sunumu ve Vaka Yönetimi Modülü içindeki Vaka çalışması gibi belirli modüllerde yasal becerilerin gelişimini yansıtır. Sözlü değerlendirmeler, ilgili hukuk reformu teklifleri üzerine hazırlanan belirli bir konunun tutarlı bir hukuk analizini etkin, eleştirel bir şekilde araştırma, değerlendirme, yazma ve sunma yeteneğinizi değerlendirir, Uluslararası Ceza Hukuku'nun çelişkili yorumlarını değerlendirir ve değerlendirilen konuyla ilgili yeni hipotezler önerir.


Ödev

Kurs, denemeler ve raporlar dahil olmak üzere birçok form alabilir (modülün pratik veya teorik içeriğine dayanarak). Tipik olarak kurs ödevi uzunluğu 6.000 kelime olacaktır. Öğrenciler, derinlemesine ele alınan bir konuyu, analiz edilen konuya eleştirel, pratik bir bakış açısı sunacaklar.

Giriş koşulları

 • UK İkinci Sınıf Başarılar Alt Bölümü'ne eşdeğer bir 2: 2 / Lisans derecesinde bir LLB (Hons) Hukuk derecesi.
 • İngiltere, Hukuk dışı bir derece (2: 2) ve ilgili bilgi ve tecrübe ile mezun olur.
 • Önceki öğrenimin ve deneyimin akreditasyonu için bireysel başvurular Okul politikasına uygun olarak dikkate alınacaktır.
 • Dünyanın dört bir yanından eşdeğer niteliklere hoş geldiniz. Uluslararası öğrenciler için İngilizce yeterlilikleri: IELTS 6.5, Cambridge Yeterlik veya İleri Derece C
Program dili:
 • Ingilizce

London South Bank University için 7 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Şubat 26, 2019
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Eyl 23, 2019
Duration
1 - 2 yıl
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
7,500 MOP
Tam zamanlı İngiltere / AB ücreti: 7500 Sterlin; Uluslararası ücret: 13125 £. Yıl 1 Yarı zamanlı İngiltere / AB ücreti: 3333.33; Uluslararası ücret: 5833,33 £
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 23, 2019
End Date
Haziran 5, 2020
Son başvuru tarihi

Eyl 23, 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date
Haziran 5, 2020