Uluslararası Finansta LLM

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Küresel hukuk kariyerinizi, dünyanın önde gelen hukuk okullarından biri olan Dickson Poon Hukuk Fakültesi'nden çevrimiçi bir LLM ile geliştirin.

Uluslararası Finansal

Bugün, ticaret ve finans dünyasına küresel ticaret ve serbest sermaye ve yatırım akışı hakimdir. Yasal uygulama sürekli olarak yeni ürünlere, yeni pazarlara ve yeni teknolojilere evrimleşmektedir. Finansal yenilik, sürekli genişleyen bir finansal düzenleme çerçevesi içinde gelişir ve bu da yeni piyasa aktörlerinin, yeni finansal ürünlerin ve yeni ticaret tekniklerinin ortaya çıkmasına neden olur.

Bu fenomenleri kavramsal olarak yakalamak için, geleneksel yasal tekniklerimizi yenilikçi yöntemlerle uygulamamız ve sıklıkla küresel ekonomik gerçekliğimize daha uygun olan yeni yasal mekanizmalar icat etmemiz gerekir. Bu, avukatların çok sayıda yasal kaynağa - yerli, uluslararası ve ulusötesi - yanı sıra, finans ve ekonomi anlayışına dayanarak hukuka disiplinlerarası bir yaklaşımdan yararlanmalarını gerektirir.

Bu hukuk yüksek lisans derecesi% 100 çevrimiçi olarak verilmektedir, bu da eğitiminizi işten ara vermeden ilerletebileceğiniz ve çalışmalarınızı yaşam taahhütlerinize göre uyabileceğiniz anlamına gelir. Dünyanın neresinde olursanız olun Londra'daki King's College London dünyasındaki öğretimden yararlanabilirsiniz.

Elbette finansal ya da ticaret hukuku alanında kariyer yapmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır ve küresel ticaretin ve serbest sermaye akışının egemen olduğu ticaret ve finans dünyası anlayışını geliştirmek isteyen avukatlar için ideal olacaktır. ve yatırımlar. Aynı zamanda, rolü yasal bir odak noktası olan finans ve iş dünyasında çalışan insanlar için de ilgi çekici olacaktır.

Kurs detayı

Çevrimiçi Uluslararası Finansal

Program olacak:

  • İngiliz, Avrupa, Uluslararası ve Ulusötesi hukuk perspektifinden finansal ve ticaret hukuku içindeki çeşitli alanların (yasal kavramlar, değerler, ilkeler ve kurallar) ayrıntılı bilgi ve anlayışını sağlamak.
  • Sizi finansın temel ilkeleri ve şirket hukuku ile ilgileri hakkında çalışan bir bilgi ile donatın. Bu, uluslararası ticaret ve finans hukukunda kariyer yapmak isteyen herkes için çok önemlidir.
  • İşletmelerin küresel ekonomimizde alması gereken yasal kararları etkileyen ticari gerçekçiliği anlamak için öncü bir yaklaşım sunmak ve çeşitli mali ve ticari hukuk alanlarında mevcut sorunların eleştirel farkındalığının geliştirilmesine yardımcı olmak.
  • Farklı finansal araçların yayınlanma, elden geçirilme ve işlem görme şeklinin hem teknik hem de yasal tarafını kapsayarak, modern finansal piyasaların işleyişini ve işleyişini eleştirel olarak değerlendirin.

Büyük hukuk sistemlerinin ve uluslararası ve uluslar arası hukuk rejimlerinin deneyimlerinden kaynaklanan en ileri hukuki düşünceye dayanmaktadır. Dickson Poon Hukuk Fakültesi'nin uluslararası araştırmada ve yasal araştırma ve öğretmedeki öncü hukuk perspektifinden yararlanacaksınız.

Araştırma mükemmelliği için İngiltere'de ilk sırada yer alan (Research Excellence Framework 2014) ve dünyanın en iyi 10 İngiltere okulundan biri olan akademisyenlerimiz, entelektüel olarak titiz ve teşvik edici bir ortamda üstün hukuk eğitimi vermektedir. King's College London'dan hukuk alanında yüksek lisans derecesi alın ve kariyer fırsatlarınızı geliştirin.

Giriş koşulları

A: 2: 1, Kanunda veya% 70 yasa içeriğinde veya Hukukta Yüksek Lisans Diplomasında derece (veya denizaşırı eşdeğeri) derecesini aldı.

Hukukta yüksek bir 2: 2 (yani% 57 -% 59) veya% 70 yasa içeriğine sahip bir dereceniz varsa ve hukukta en az 3 yıl iş deneyimi varsa, başvurunuz dikkate alınacaktır.

Profesyonel deneyim. Hukuk dışı bir derecede (yani finans veya işletme) 2: 1 veya daha yüksek bir seviyeye ulaşmış olan adaylar, hukukta en az 3 yıl iş tecrübesine sahip olmaları koşuluyla (yani bir yasada çalışanlar) avukat olarak veya baro sınavını geçen ve uygulayıcı avukat olarak çalışanlar gibi). Yasayla yakından ilgili, ancak doğası gereği yasal olarak yasal olmayan önemli iş tecrübesine sahip istisnai adaylar (örneğin sözleşmeler yöneticileri) de düşünülebilir.

Görüşler

İş hayatım çok meşgul. Çok seyahat ediyorum ve ayrıca ailemle birlikte evde zaman geçirmem gerekiyor. Bunları dengelemek zorunda olduğumu ve bir şekilde diğer taahhütler arasındaki kursa uyduğumu biliyordum. Evde veya işte olsanız da, kursa istediğiniz zaman erişebilirsiniz. Bu kurs işime ve kişisel yaşamıma uygun bir şekilde tasarlandı, bu yüzden onu seçtim.

- Salio, King's Online öğrencisi

Kariyer olasılıkları

King's'da, dünyanın en rekabetçi öğrenci kuruluşlarından birine girecek ve bu alanda önde gelen işverenlerden bazıları tarafından aranan mezunların mirasına katılacaksınız. Dickson Poon Hukuk Fakültesi, dünyanın önde gelen hukuk firmaları ve uluslararası işverenlerle güçlü bağlantılara sahiptir. King's College London LLM, dünyadaki diğer hukuk uzmanlarıyla birlikte çalışmanıza ve kariyer olanaklarınızı artırmanıza olanak sağlar.

Uluslararası Finansal

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The Dickson Poon School of Law, King's College London is one of the oldest law schools in England and recognised globally as one of the top 10 UK law schools in the world. The School was established i ... Devamını oku

The Dickson Poon School of Law, King's College London is one of the oldest law schools in England and recognised globally as one of the top 10 UK law schools in the world. The School was established in 1831 and has played an integral role in the life of King's since the university was formed almost 200 years ago. Daha Az