Uluslararası Hukukta LLM

Genel

Program açıklaması

Program Açıklaması

Bu popüler program size uluslararası hukuk sisteminin ve uluslararası ilişkilerin temellerinde sağlam bir temel sunuyor. Kişisel ilgi alanlarınıza ve kariyer planlarınıza göre ileri uzmanlık kurslarına devam etme fırsatı sunar ve uluslararası kamu hukuku alanında uzmanlaşmak isteyenler için idealdir.

Program yapısı

180 kredilik bir çalışmayı tamamlamanız gerekmektedir - zorunlu doktora 60 kredilik ders alınmış ve kalan 120 kredilik dersler alınmıştır.

Kurslar, kendi alanlarında lider olan Edinburgh Hukuk Okulu akademik topluluğunun üyeleri tarafından yönetilecektir. Gerekli materyalleri okuyarak ve tartışılacak konulara da yansıyarak önceden hazırlanmanız ve derslere katılımınız değerlendirilecektir.

Tezi için rehberlik ve destek beklediğiniz bir danışmanınız olacak, ancak tezin amacı bağımsız olarak bir araştırma ve analiz parçası tasarlamanıza ve yürütmenize izin vermektir.

Öngörülemeyen durumlar veya belirli kurslar için talep yetersizliği nedeniyle, ilan edilen tüm derslerin akademik yılın başlangıcına gelemeyeceğini lütfen unutmayın.

Öğrenme çıktıları

Bu programın sonunda, uluslararası hukuk sistemi, uluslararası hukukçulaştırma süreçleri, çağdaş hukukun uluslararası hukukun farklı işlevleri, konuya farklı yaklaşımlar ve araştırma materyallerine daha iyi bir aşinalık edinmiş olmalısınız. ve yöntemler.

Kariyer fırsatları

Bu program, hukuk şirketlerinde veya barda uluslararası hukukun profesyonel olarak uygulanmasını isteyen profesyonel nitelikli avukatlar veya dışişleri bakanlıklarında, diğer devlet dairelerinde, uluslararası kuruluşlarda veya STK'larda yasal danışman olarak kullanılabilir.

Diplomasi veya uluslararası ilişkilerde kariyer geliştirmek isteyen herkes için de bir değer olabilir. Son dönem mezunları, BM Yüksek Komisyonu, Uluslararası Ceza Mahkemesi, HSBC, Skyscanner ve Sağlık Bakanlığı gibi kurumlar için avukat, avukat, vekalet ve diğer hukuki görevlerde çalışmaktadır.

Giriş koşulları

Bir İngiltere 2: 1 onur derecesi veya uluslararası eşdeğeri, yasada.

Ayrıca bir sosyal bilimler alanında İngiltere 2: 1 onur derecesi veya uluslararası eşdeğerini de düşünebiliriz.

İngilizce dil gereksinimleri

Tüm adayların İngilizce dil becerilerinin kanıtı olarak aşağıdaki özelliklerden birine sahip olmaları gerekir:

  • İngiltere vizesiz ve göçmenlik tarafından tanımlanan, çoğunluk İngilizce konuşulan bir ülkede İngilizce olarak öğretilen ve değerlendirilen bir lisans veya yüksek lisans
  • IELTS: toplam 7.0 (her modülde en az 6.5)
  • TOEFL-iBT: toplam 100 (her modülde en az 23)
  • PTE (A): toplam 67 ("İletişim Becerileri" bölümlerinin her birinde en az 61 kişi)
  • CAE ve CPE: toplam 185 (her modülde en az 176)
  • Trinity İMKB: ISE III, dört bileşenin hepsinde bir geçiş

İngilizce olarak öğretilen ve değerlendirilen dereceler, lisans programınızın başında en fazla üç yaşında olmalıdır. Lisans testleriniz lisans programınızın başında en fazla iki yaşında olmalıdır.

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years.

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years. Daha Az
Edinburg , İngiltere'de Çevrimiçi + 1 Daha fazla Daha az