Uluslararası Hukukta Usta

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Kurs

LLM Uluslararası Hukuk programı, uluslararası hukukta uzmanlık uzmanlığı geliştirmek isteyenler için tasarlanmıştır.

Bu program size temel uluslararası konularla ilgili olarak hukukun derinlemesine bir anlayışını geliştirme fırsatı verir. Yasaların uluslararası ilişkilerdeki rolünü dikkate almayı ve uluslararası faaliyetlerin uluslararası ticaret, suç ve ticaret suçlarından, uluslararası ilişkilerde güç kullanımından insan haklarına ve korunmaya kadar uluslararası faaliyetlerin tüm yönlerini nasıl etkilediğini eleştirel bir anlayış geliştirmeye teşvik edilirsiniz. Çevre.

BM, Uluslararası Adalet Divanı ve AB gibi uluslararası kuruluşların ve kurumların rollerini ve ilişkilerini inceleme şansına sahip olacaksınız. Programın içeriği uluslararası hukuktaki en son tartışmalar ve gelişmeler ile bilgilendirilmekte ve öğrencileri gerçek dünyadaki olaylara ve ikilemlere çekmeyi amaçlamaktadır.

Araştırmanızın bir parçası olarak, seçtiğiniz bir alanda ayrıntılı bir araştırma gerçekleştirirken araştırma becerilerinizi geliştirmenizi sağlayacak önemli bir tez gereklidir.

Nasıl Çalışıyorsunuz?

Program, her modülde haftada bir kez olmak üzere iki saatlik seminerler ile teslim edilir. Her seminer için kapsamlı hazırlık gereklidir ve geniş okumalar beklenir.

Lisansüstü seviyedeki çalışma, dersler ve seminerlerde ele alınan materyalleri araştırarak, önemli miktarda bağımsız çalışmayı içerir. Genel bir rehber olarak, sınıftaki her saat için öğrencilerin bağımsız bir çalışmada iki-üç saatlerini harcaması beklenir.

Daha detaylı bilgi için lütfen program liderine başvurun.

Nasıl Değerlendirilir?

Tüm modüller yazılı ödevlerle değerlendirilir. Ayrıca önemli bir tez yazmak için bir gereklilik vardır. Yazılı veya sözlü sınav yoktur.

Değerlendirme Geri Bildirimi

University of Lincoln değerlendirme geri bildirimlerine ilişkin politikası, akademisyenlerin kurs sonrası değerlendirmelerini derhal size iade etmelerini sağlamayı amaçlar - genellikle teslim tarihinden itibaren 15 iş günü içerisinde.

Giriş koşulları

İlgili bir konuda birinci veya ikinci sınıf onur derecesi.

Uluslararası Öğrenciler, IELTS 6.5'de İngilizce dilini her bir elementte veya eşdeğerinde 6.0'dan az olmayacaklardır. http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Daha Az