Uluslararası iş hukuku çevrimiçi Yüksek Lisans - cumbria üniversitesi (uk)

Genel

3 konum mevcut
Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Uluslararası İş Hukuku Yasaları (Yüksek Lisans) Online Yüksek Lisans avukatlar ve yasal bilgi güçlendirmek isteyen yöneticiler için prime yönetim yeterlilik; Araştırma Yüksek Lisans güçlü kariyer özlemleri olan bireyler için bir katalizör olduğunu gösterir. University of Cumbria şimdi öğrencilere çalışmaya devam ederken çalışmaya sağlayarak, harmanlanmış öğrenme tarafından Yüksek Lisans tamamlamak için bir fırsat sunuyor.

Yüksek Lisans yeterlilik altın ticari ve iş alanlarında olanlar pratik hukuk da dahil olmak üzere, sadece yasal sektöründe kariyer gelişimi için standart değil, aynı zamanda İşletme ve Yönetim alanında olmaya devam etmektedir. Genellikle tek başına iş daha geniş bir yetenek ve bilgi birikimini göstererek, orta ve üst düzey yönetime promosyon kazanmak için bir araçtır. global iş hukuku geliştirme büyümeye ve gelişmeye devam ettikçe, bu program sadece bir yıl içinde yeterlilik kazanmak için kendi kariyerlerini geliştirmek isteyenler için bir fırsat sunuyor.

dan, 130 farklı ülkeden gelen öğrencilerle, İsviçre'nin önde gelen özel üniversite ve lisansüstü öğrenin University of Cumbria.

SÜRE

En az 12 ay, en fazla 3 yıl.

Program Özeti

Yüksek Lisans yoğun tartışma ve işbirliği, ayrıca University of Cumbria Londra kampüsünde bir haftalık zorunlu ikamet ile OnlineCampus (etkileşimli bir öğrenme ortamı) üzerinden çoğunlukla çevrimiçi teslim edilir. Eğitiminiz çoğunluğu için sanat ders dağıtım sistemi, Robert Kennedy Koleji OnlineCampus devlet aracılığıyla dünyanın her yerinden kendi hızınızda çevrimiçi öğrenme esnekliği keyfini çıkarın.

ikamet hafta size ömür boyu anılar ile yalnız bırakacaktır bir öğrenme deneyimi ile esnek çevrimiçi öğrenme programı tamamlamak için fırsat verir. Her kıtadan gelen öğrenciler ile, gerçek anlamda uluslararası bir deneyim ve dünyanın her yerinden diğer liderler ile ağ fırsat olacak.

şartlar

Dört terim yılda (Kış, Bahar, Yaz ve Sonbahar).

Dünya Çapında Tanıma

çevrimiçi sunulan University of Cumbria Yüksek Lisans programı Worldwide tanınmaktadır edilir. University of Cumbria Üniversitesi unvanını aldı ve derecesi Majestelerinin En Sayın hükümdarlık Konseyi tarafından gelen, yetkileri ödüllendirme. Tamamen İngiliz Hükümeti tarafından tanınan ve usulüne uygun tanınan Birleşik Krallık ödüllendirme kurumların İş, Yenilik ve Yetenekler listesi için İngiltere'nin Bölümü listelenmiştir.

Uluslararası İşletme Hukukunda Online LL.M hakkında daha fazla bilgi edinin!

Son Güncelleme Kas 2017

Okul Hakkında

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institutio ... Devamını oku

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institution in Zürich, Switzerland that was founded in 1998. Daha Az
Zürih , İsviçre Çevrimiçi , York , Salford , İngiltere'de Çevrimiçi , Carlisle Şehri + 5 Daha fazla Daha az