Uluslararası Ticaret Hukuku ve Uygulamasında LLM (ÇEVRİMİÇİ ÖĞRENME)

Genel

Program açıklaması

Program Açıklaması

Bu program, uluslararası ticaret hukukunun pratikte nasıl işlediğini, akademik kadromuzun ilgi alanlarını, deneyimlerini ve endüstri odaklarını yansıtan çeşitli kurs seçenekleriyle daha derin bir anlayış sağlamayı amaçlamaktadır.

Küreselleşme ve teknolojideki gelişmeler, uluslararası mal ve hizmet ticaretinde, uluslararası yatırımlarda ve küresel finansal piyasaların gelişiminde belirgin bir artışa yol açmıştır. Buna paralel olarak, uluslararası ticaret dünyası, ulusal ve uluslararası düzeyde ticari faaliyetlerin düzenlenmesinde ve uluslararası davalarda ve tahkimlerde büyük bir artış kaydetmiştir. Bu LLM, işletmenin faaliyet gösterdiği uluslararası bağlamı anlamanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Program, avukatlar ve iş profesyonellerinin uluslararası iş ihtiyaçlarına ve fırsatlarına uygun çözümler bulmak için iç hukukun ötesine geçmeye daha fazla ihtiyaç duydukları için, bugün uluslararası ticareti şekillendiren gelişmelere yönelik yasal tepkilere odaklanmaktadır.

Program yapısı

LLM Uluslararası Ticaret Hukuku ile ödüllendirilecek

Çalışmalarınız sırasında bilgi teknolojisi hukuku, fikri mülkiyet hukuku ve tıp hukuku gibi farklı alanlardan iki derse kadar çalışma fırsatı bulacaksınız.

Lütfen, herhangi bir yıldaki mevcut ders seçiminin değişebileceğini unutmayın.

Öğrenme çıktıları

Uluslararası Ticaret Hukuku Yüksek Lisans

Kurslar, belirli endüstrileri, pazarları ve ticari ilişkileri çevreleyen yasal konular hakkında pratik bir anlayış geliştirmenize izin verir. Aynı zamanda, uyum, düzenleme ve uyum gibi altta yatan temaların daha geniş ve daha genel bir anlayışını kolaylaştırırlar.

Program, ilgili yasanın teknik içeriğinin ötesine bakmanızı ve altta yatan problemler ve çatışan çözümler hakkında eleştirel düşünmenizi sağlayacaktır. Programı inceledikten sonra, sadece yasal konuların değil, etik ilkelerin ve sosyal ve ekonomik bağlamın anlaşılmasıyla ortaya çıkacaksınız. Burada özellikle ekonomik ve ticari bağlamda vurgu yapılmaktadır.

Kariyer fırsatları

Hukuk fakültesinin LLM programlarındaki öğrencilerin çoğunluğu çevrimiçi uzaktan eğitim ile kariyer ortalarındadır ve genellikle uluslararası sınırlar boyunca çalışırlar. Birçoğu zaten kariyerlerinde kurulacak, ancak zaman içinde biriken bilgi ve birikimi pekiştirmek için programı kullanmak istiyor.

Çevrimiçi uzaktan eğitim programımızın mezunları, yerel ve uluslararası firmalarda, devlet hukuk departmanlarında, diğer kamu kurumlarında, uluslararası kuruluşlarda ve akademik çevrelerde çalışma da dahil olmak üzere, hukuk ve ilgili yasal alanlarda bir dizi kariyerle ilerlemektedir. Programlar ayrıca ileri düzey araştırmalar için ideal bir platformdur.

Bazı mezunlar için, programın başarılı bir şekilde tamamlanması, mevcut pozisyonlarında bir terfiye yol açacaktır. Diğerleri tamamen yeni bir profesyonel yön geliştirmeyi amaçlar. Program, öğrencilerine hukuki bilgileri ve anlayışı geliştirerek, aynı zamanda aktarılabilir beceriler edinerek ve en önemlisi alanın önde gelen akademisyenleri ve diğer öğrencilerle etkileşimde bulunma yoluyla öğrenmeyi amaçlamaktadır.

Online uzaktan eğitim LLM öğrencilerinin profili ve kariyer rehberliği gereksinimleri, uluslararası ve hukuk dışı kariyerlerle ilgili bilgi kaynakları sunan ve kariyer temelli öğrencilere bireysel istişareler düzenleme fırsatı sunan Üniversite kariyer servisi tarafından kabul edilmektedir.

Giriş koşulları

Bir İngiltere 2: 1 onur derecesi veya uluslararası eşdeğeri. Dereceniz hukukun konusu olmak zorunda değildir, ancak tanınan bir yüksek öğretim kurumundan olmalıdır.

Diğer niteliklerinizi ve profesyonel deneyimlerinizi de uygulamanızın bir parçası olarak değerlendireceğiz.

İngilizce dil gereksinimleri

Tüm adayların İngilizce dil becerilerinin kanıtı olarak aşağıdaki özelliklerden birine sahip olmaları gerekir:

  • İngiltere vizesiz ve göçmenlik tarafından tanımlanan, çoğunluk İngilizce konuşulan bir ülkede İngilizce olarak öğretilen ve değerlendirilen bir lisans veya yüksek lisans
  • IELTS: toplam 7.0 (her modülde en az 6.5)
  • TOEFL-iBT: toplam 100 (her modülde en az 23)
  • PTE (A): toplam 67 ("İletişim Becerileri" bölümlerinin her birinde en az 61 kişi)
  • CAE ve CPE: toplam 185 (her modülde en az 176)
  • Trinity İMKB: ISE III, dört bileşenin hepsinde bir geçiş

İngilizce olarak öğretilen ve değerlendirilen dereceler, lisans programınızın başında en fazla üç yaşında olmalıdır. Lisans testleriniz lisans programınızın başında en fazla iki yaşında olmalıdır.

Edinburgh Hukuk Fakültesi İngilizce Dil Testi

University of English Language Education ile birlikte Edinburgh Law School, 2017/18 akademik yılında giriş için online uzaktan eğitim lisansüstü programlarına başvuranlar için alternatif bir İngilizce dil sınavı geliştirdi.

Test, Üniversite tarafından kabul edilen, IELTS, TOEFL-iBT, PTE (A), CAE ve CPE gibi İngilizce dil sınavlarına bir alternatiftir.

Bu test sadece Edinburgh Üniversitesi Edinburgh Law School'da çevrimiçi uzaktan eğitim ile lisansüstü bir programa girmek için İngilizce dil gereksinimlerini karşılamak için kullanılabilir.

Son başvuru tarihi

  • Program başlangıç ​​tarihi: 14 Ocak 2019
  • Son başvuru tarihi: 13 Kasım 2018

Tamamlanan başvurunuzu olabildiğince erken, özellikle de finansman başvurusunda bulunuyorsanız veya vize gerektirecek şekilde göndermenizi önemle tavsiye ederiz. Yerlerimiz varsa, geç başvuruları düşünebiliriz.

Teklif alan herkesi barındırabilmemiz için uygulama numaralarını dikkatlice izliyoruz. Bu nedenle, yayınlanmış son teslim tarihlerinden daha erken bir programı kapatmak gerekli olabilir. Bu durumda, dört haftalık bir uyarı bildirimi yapacağız.

Nasıl başvurulur?

Başvurunuzla birlikte bir referans göndermelisiniz.

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years.

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years. Daha Az
Edinburg , İngiltere'de Çevrimiçi + 1 Daha fazla Daha az