Uluslararası Ticaret ve Ticaret Hukuku

Genel

Program açıklaması

Ulusal ve uluslararası önemi olan uluslararası ticaret hukuku İngiliz ortak hukuk sisteminin ihracından biridir. Uluslararası sözleşmelerin yapısı İngiliz ortak hukuk prensipleri tarafından yönetilmektedir. Bu derste, uluslararası ticareti ve ticaret hukukunu etkileyen kilit alanlarda uzmanlığınızı geliştireceksiniz.

LLM Uluslararası Ticaret ve Ticaret Hukuku Hakkında

Bu popüler kurs olmak üzere konunun çeşitli alanlarını araştırıyor:

 • uluslararası satış ve malların taşınması
 • sigorta
 • uluslararası finans
 • uluslararası uyuşmazlık çözüm
 • Dünya Ticaret Örgütü yasası.

Hindistan ve Çin DTÖ katıldı beri ikincisi özellikle önem taşımaktadır.

Neden bu dersi tercih?

 • Uluslararası Ticaret ve Ticaret Hukuku, İngiliz Ortak Hukuk Sisteminin önemli bir ihracat çeşitli yönlerini keşfedin.
 • İş ve İflas Kanunu bizim Merkezi'ne yakın bağlantıları yararlanın.
 • Opsiyon diğer LLM konu alanlarından en fazla iki modül ile birlikte Uluslararası Ticaret ve Ticaret Hukuku öğrenim tamamlayacak.
 • Mevcut tam zamanlı, yarı zamanlı ve uzaktan eğitim seçenekleri ile size uygun bir çalışma güzergahı seçin.
 • Avrupa bağlamında Kanunu keşfetmek için fırsat Uluslararası Yaz Okulu katılın.
 • Burs olanakları mevcuttur.
 • Bireysel modüller Sürekli Mesleki Gelişim (SMG) ödülleri için incelenebilir.

Nasıl okuyorsun?

Iki ila on haftalık dönemler (Dönem One, Noel tatili kadar akademik yılın başından itibaren çalışan Noel ve Paskalya arasında Vadeli Two) ve yaz dönemi: Yüksek Lisans dersleri için akademik yıl üç bölüme ayrılmıştır.

Tam zamanlı öğrenciler - bir akademik yıl boyunca ders tamamlamak - her dönemde üç modül çalışma ve yaz boyunca tez tamamlamak.

Part-time öğrenci ve mesafe öğrenen öğrenciler - iki akademik yıl boyunca ders tamamlamak - her yıl (toplam altı) Şartlar Bir ve İki genelinde üç modülleri çalışma, ilk yaz döneminde tez araştırma ve sırasında tamamlamaya çalışmaya başlamadan İkinci.

Tam zamanlı ve yarı zamanlı modları modüller hafta boyunca öğretilir. Senin takvim bağlı olarak birden fazla gün katılması bekleniyor olabilir. Modüller derece kurs ihtiyaçları nedeniyle ertelenmişti olabilir.

Seminerler akademisyenler tarafından yürütülen ancak kapsamlı güdümlü hazırlık çalışmaları yürütmek üzere gerektirir genellikle ve çoğunlukla kısa sunumlar ya da diğer katkıları içerecektir.

Uzaktan öğrenme modülleri, yapılandırılmış Üniversitesi online öğrenme platformu aracılığıyla teslim öğrenme etkinliklerini, yönlendirilmektedir - ŞİMDİ. Uzaktan öğrenenlerin de diğer öğrenciler ve akademik personel ile sanal tartışmalara katılmak için fırsat olacak ve ek görevleri tamamlamak için istenecektir - Her modülün boyunca - örneğin deneme planları veya sunum hazırlama olarak.

Giriş koşulları

İngiltere

 • İyi bir hukuk derecesi, 2.2 veya üstü.
 • Birinci derecede Yasası olmayan adaylar, öğrenmek istedikleri LLM konularına bağlılık kanıtlarını sağlamalıdırlar.
 • Onlar alanda deneyime sahip, özellikle diğer disiplinlerden başvuru sahipleri bile avukat olarak değil, eğer uygun koşullarda kabul edilecektir.

Bu asgari giriş şartlarını belirtiriz, ancak sizi kurstan yararlanma yeteneğiniz hakkında ayrı ayrı değerlendireceğiz. Bazen, standart olmayan giriş nitelikleri ve endüstriyel ya da mesleki deneyim temelinde yerler öneriyoruz.

Uluslararası

UG ve PG derecelerimize girmek için tüm dünyadaki okullardan, kolejlerden ve üniversitelerden nitelikleri kabul ediyoruz. Eğer uluslararası yeterlilik uluslararası nitelikler sayfasını ziyaret edin kurs gereksinimlerini karşılayan nasıl emin değilseniz.

Hazırlık Kursları

Eğer kurs gereksinimlerini karşılamak için bir vakıf ders yapmak gerekiyorsa Nottingham Trent International College (NTIC) ziyaret edin. Zaten bir okul veya üniversite İngiltere'de okuyorsanız ve biz yeterlilik kabul edebilir bilmek istiyorsanız bizim hazırlık kursları sayfamızı ziyaret edin.

İngilizce dil giriş şartları

İngilizce ilk diliniz değilse, yoğun akademik çalışma için dil becerinizin yeterince güçlü olduğunu bize göstermeniz gerekir. Bu ders için genellikle aşağıdakilerden birine gereksinim duyarız:

 • Her beceri 5.5 minimum IELTS 6.5.
 • Eşdeğer bir İngilizce dil yeterlilik.
Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to pr ... Devamını oku

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to prepare students for their future careers and we have a proven track record in graduate employability. The School's credentials speak for themselves... Daha Az
Nottingham , Nijmegen + 1 Daha fazla Daha az