Uluslararası Ticaret ile Çevrimiçi LLB (Hons) Yasası. Reg. No. 253057

Genel

Program açıklaması

Uluslararası Ticaret ile Çevrimiçi LLB (Hons) Yasası. Reg. No. 253057

Uluslararası İşletme derecesine sahip Çevrimiçi LLB (Hons) Yasamız 3, 4 veya 6 yıllık bir kurs olarak mevcuttur (Kayıt No. 253057). Hukuk veya daha geniş ticari sektörde bir kariyer yapmak istiyorsanız, Uluslararası Ticarete ilgi duyuyorsanız, ancak çalışma modellerinde daha fazla esneklik istiyorsanız ve çevrimiçi eğitim almak istiyorsanız, bu sizin için bir derece olabilir. Bu, dersin içine yerleştirilmiş istihdam edilebilirliğe sahip, pratik bir odağa sahip bir Nitelikli Hukuk Derecesidir. Sadece modern hukuk öğrencisi için temel hukuki konuları ve ilgili becerileri incelemekle kalmayacak, aynı zamanda Uluslararası İşletme çalışması, istihdama hazır olmanıza ve daha geniş bir kariyer seçenekleri yelpazesi açmanıza yardımcı olacaktır. Kurs, yüksek düzeyde etkileşim içerecek ve eğitmenlerimizin% 90'ından fazlasının nitelikli avukatlar ve avukatlar olmasıyla meslektaş ve bire bir profesyonel öğretmen incelemesi alacaksınız. 2019 yılında Hukuk Üniversitesi, Öğretimde Mükemmeliyet ve Öğrenci Çıktıları Çerçevesinde (TEF) gümüş bir derecelendirme ile ödüllendirildi. Öğrencilerimiz için yüksek kaliteli öğretim, öğrenim ve sonuçlar sunduğumuz ve Birleşik Krallık yüksek öğrenimi için sıkı ulusal kalite gereksinimlerini sürekli olarak aştığımız görüldü. Bu kurs, Hong Kong Yerel Olmayan Kurs Kayıtları'na (NCR) kayıtlıdır. Bireysel işverenlerin bu kursun yol açabileceği herhangi bir niteliği tanıması bir takdir meselesidir.

Kurs gereksinimleri

  • BBB, GCSE İngilizce Dilinde A Düzeyinde ve C / 4 veya daha üstü bir seviyede veya eşdeğer niteliklerde. Kursun başlangıcında 18 yaşından küçük ancak 17 yaşından küçük olmayan öğrencilere izin verilir.
  • Yalnızca 4 yıl veya 6 yıllık çevrimiçi kurslar için: ilgili iş deneyimini kullanarak standart dışı rotamız üzerinden başvurmak isteyen öğrenciler de başvurmaya davet edilir.
  • Uluslararası giriş koşulları: Her bir bileşende en az 6.0 olan IELTS 6.5 veya daha yüksek bir İngilizce dil seviyesi.

harç

Eylül 2021 ücretleri:

  • 3 yıl: yıllık 92,500 HKD ve depozito gerekmez.
  • 4 yıl: 69,375 HKD yıllık ve depozito gerekmez.
  • 6 yıl: yıllık 46,250 HKD ve depozito gerekmez.

Ücretler gelecekteki çalışma yılları için kilitlidir, yani öğrenci her yıl aynı fiyatı ödeyecektir.

Son Güncelleme Kas 2020

Okul Hakkında

In recognising Hong Kong’s position as an international legal hub, we are excited to be offering quality postgraduate education opportunities to the city’s aspiring legal professionals, with a wide po ... Devamını oku

In recognising Hong Kong’s position as an international legal hub, we are excited to be offering quality postgraduate education opportunities to the city’s aspiring legal professionals, with a wide portfolio of professional law degrees, specialist legal training and on-going professional development courses for barristers and solicitors. One of the UK’s longest-established specialist providers of legal education, since 1867 - we’ve trained more practising lawyers in the UK than anyone else. Daha Az