Uluslararası vergilendirme konusunda ileri eğitim master (masit)

Genel

Program açıklaması

Uluslararası Vergilendirme İleri Araştırmalar Yüksek Lisansına Hoş Geldiniz (MASIT)

İşletme ve Ekonomi Fakültesi arasında ortak bir girişim olan Vergi Politikası Merkezi | HEC Lozan ve Hukuk Fakültesi, Ceza Bilimleri ve Kamu Yönetimi, Uluslararası Vergilendirme Yüksek Lisans (MASIT) programını sunmaktadır. MASIT'in amacı vergi yasasında kaliteli eğitim vermektir.

Lozan Üniversitesi (UNIL) tarafından İsviçre'de sunulan Uluslararası Vergilere İlişkin Gelişmiş Araştırmalar Yüksek Lisans Programı (MASIT), bir şirketin şirket içi danışmanı olarak, bir banka veya bir hukuk firması içinde bir vergi yasası uygulamak isteyenler için hazırlanmıştır. Ya da vergi idaresi ile.

MASIT, yurtdışında veya İsviçre'de çalışanlar için tasarlandığından hem yarı zamanlı (1.5 yıl) hem de tam zamanlı (1 yıl) üstlenebilecek bir Uluslararası vergi ve İsviçre vergi müfredatı sunmaktadır.

Programın 60 AKTS kredisi, temel kavramların anlaşılmasını sağlamak için Temel Derslerden, seçilen bir odak alanında insiyatif derinleştirmek için Uzmanlıklar ve araştırma ve yazma becerilerini arttırmak için bir Yüksek Lisans Tezi'nden oluşmaktadır.

Ayrıca, katılımcılar MASIT çerçevesinde düzenlenen atölye çalışmaları, öğreticiler, seminerler ve konferanslara katılırlar.

Kurslar, önde gelen akademisyenler, devlet görevlileri, OECD / AB üyeleri, uluslararası danışmanlık / hukuk firmalarında çalışan uygulayıcılar ve büyük şirketlerin hukuk departmanlarından oluşan seçkin öğretim üyeleri tarafından öğretilmektedir.

Program, Hukuk veya Ekonomi yüksek lisans derecesine sahip adaylara açıktır; Veya ilgili vergi iş tecrübesi ile birlikte bir Lisans derecesi (herhangi bir alanda).

Program İngilizce yürütülmektedir.

Vizyonumuz

MASIT'in vizyonu, katılımcıların seçtikleri uygulama alanında çok vasıflı vergi uzmanları, düşünce liderleri ve karar vericiler haline gelmelerini sağlamak amacıyla vergi yasasında yüksek kaliteli bir eğitim sunmaktır.

Eğitim, küresel vergi ortamında başarılı olabilmesi için katılımcılara gerekli bilgileri kazandırmayı amaçlıyor.

Son Güncelleme Haz 2017

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

The University of Lausanne is a higher teaching and research institution composed of seven faculties where approximately 14,300 students and 3,000 researchers work and study. UNIL is focused on severa ... Devamını oku

The University of Lausanne is a higher teaching and research institution composed of seven faculties where approximately 14,300 students and 3,000 researchers work and study. UNIL is focused on several academic disciplines, especially Medicine, Life Sciences, Geosciences, Environment, Business, Humanities and Social Sciences. An emphasis is placed on an interdisciplinary approach, with close cooperation between students, teaching staff, and professors. Daha Az