Uluslararası ve Avrupa Hukukunda Yüksek Lisans

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

WroclawUni01

Bu çekici çalışma programı, ünlü Wrocław Üniversitesi, canlı Wrocław Üniversitesi ve heyecan verici öğrenci hayatı hakkında daha fazla bilgi edinmek için mobil uygulamayı indirin.

Kilitlemenin devam etmesi durumunda, düzenli çalışma programı e-öğrenme araçlarıyla uygulanacaktır. Çalışmalarınızı askıya almak veya ertelemek gerekli değildir.

Wroclaw Üniversitesi'nde 16'ncı yüzyılın başlarında kökleri ve 9 Nobel Ödülü sahibi Alma Mater ile Hukuk, İdare ve İktisat Fakültesi, sizi iki yıllık Yüksek Lisans LLM Uluslararası ve Avrupa Hukuku'na kabul etmekten onur duyar. uzmanlaşmalar programı:

  • Uluslararası Ticaret Hukuku
  • Modern İnsan Hakları Hukuku.

Yüksek lisans programı LLM Uluslararası ve Avrupa Hukuku tamamlandıktan sonra, mezun Uluslararası ve Avrupa hukukunun dogmatik disiplinleri alanında beceri ve genel bilgiye sahip olacaktır. Seçilen uzmanlığa bağlı olarak, lisansüstü uluslararası ticari ticaret alanında faaliyet gösteren veya uluslararası alanda insan haklarının korunmasının çeşitli yönleriyle meşgul olan kuruluşların üstlendiği faaliyetlerin profili ile ilgili uzman bilgi ve becerileri kazanacaktır. LLM Uluslararası ve Avrupa Hukuku mezunları, hukuk bilimlerinden temel bilgi gerektiren tüm yurtiçi ve uluslararası kuruluşlarda (kamu ve kamuya açık olmayan) istihdam etmeye hazırdır. Mezunlar, kişilerarası becerilere ve karar süreçleriyle iletişim kurma kapasitesine sahiptir ve hem ulusal hem de uluslararası hukuka dayalı çatışma çözme süreçlerinde müzakereci, arabulucu ve hakem rolünü yerine getirmektedir. Mezunlar aynı zamanda uluslararası alanda ticari faaliyete başlamak için hayati beceriler edinirler. Çağdaş ticari ilişkilerin oldukça rekabetçi ortamında etkili bir şekilde işlemek, fikri mülkiyet hukuku, ekonomi ve belirli bir işletmenin profiline özgü hukuk biliminin belirli alanlarına ilişkin bilgi gerektirir.

Program Müfredatı

43955_curr1.JPG43956_curr2.JPG43957_curr3.JPG

Giriş koşulları

UWr kurslarına giriş yapmak için akademik giriş şartlarımızı , İngilizce dil gereksinimlerinizi karşılamanız ve derecenizi yasallaştırmanız gerekmektedir .

Burada genel giriş gereksinimleri ile pdf dosyasını bulabilir ve indirebilirsiniz.

Son başvuru tarihi:

Kış dönemi (Ekim 2020) için kabul şu şekildedir:

  • AB üyesi olmayan ülkelerden adaylar için 15 Ağustos 2020
  • AB ülkelerinden adaylar için 15 Eylül 2020
Son Güncelleme Nis 2020

Okul Hakkında

The Faculty of Law, Administration and Economics is one of the largest in Poland. Its tradition dates back to the Prussian law school established in 1811. Over 12,000 students are taught at this Facul ... Devamını oku

The Faculty of Law, Administration and Economics is one of the largest in Poland. Its tradition dates back to the Prussian law school established in 1811. Over 12,000 students are taught at this Faculty by 200 scholars and 170 students are enrolled in PhD programs. The Faculty offers international exchange programs and is proud to host international students from Europe, Russia, Kazakhstan, and African countries. Students can become members of clubs and societies and participate in national and international conferences and symposia. Daha Az