Uluslararası yönleri ile Hukuk Ticaret Hukuku Yüksek Lisans

Genel

24 konum mevcut

Program açıklaması

Wirtschaftsrecht

Yüksek lisans derecesi ders alt = "Uluslararası yönlere sahip iş hukuku, zaten ilk akademik derecesi olan öğrenciler için tasarlanmıştır.

Yüksek Lisans uzaktan eğitim bir "karma öğrenme" kavramı olarak tasarlanmıştır ve çalışma öğelerinin koordineli bir kombinasyonunu oluşturur: "Çalışma kitaplarının düzenlenmesi", "Sanal konferans salonunda interaktif çalışma" (evden), ülke çapında çalışma merkezlerinden birinde bazı yerinde dersler eve yakın bir çalışma merkezinde sınava girmek.

Yüksek lisans derecesi eski = "İş hukuku bu nedenle, konum ne olursa olsun, 5 dönem standart bir çalışma süresi ile yarı zamanlı uzaktan eğitim kursu olarak tamamlanabilir .

DIPLOMA'daki akademik master derecesi , mezunların doktora yapmalarını sağlar.

Uluslararası Alt = "İşletme Hukuku Yüksek Lisans Derecesi

Uzaktan eğitim dersinde öğrenciler, uluslararası alt = " temel modüllerde iş hukuku alanında pratik ve teorik bilgi edinir. Farklı vaka takımyıldızlarına dayanarak, bilimsel temellere ve uluslararası alt =" iş hukuku üzerine yapılan araştırmalara dayalı olarak farklı bir tartışma yapılır. Ayrıca, öğrencinin seçimine bağlı olarak, iş güvenliği, kurumlar vergisi kanunu ve uluslararası bağlamda sözleşme taslağı hazırlama alanlarından ikisi teknik bilginizi derinleştirecektir.

Öğrenciler, eylem ihtiyacını tahmin etmek, yasal konulara dayalı girişimci kararlarının risklerini değerlendirmek ve somut çözümler geliştirmek ve bunların uygulanmasında destek olmak için gerekli uzmanlık bilgilerini edinir.

Internationales alt = "Uygulamada ticaret hukuku

Bir akademik yüksek lisans derecesini başarıyla tamamladıktan sonra, hizmet şirketlerinde sınır ötesi ve uluslararası hukuk danışmanlığında aktif olan belirli profesyonel uygulama alanları vardır. Küresel ekonomik ağ nedeniyle, uluslararası alanda faaliyet gösteren şirketlerde iş avukatlarına olan talep de yüksektir.

Normal süresi

Uzaktan eğitim: 5 dönem / 120 AKTS

Asıl çalışma süresi, standart çalışma süresi boyunca 4 yarıyıl boyunca ücretsiz olarak uzatılabilir.

başlangıç

Kış döneminde (Ekim) ve yaz döneminde (Nisan) yeterli sayıda katılımcı ile.

akreditasyon

Derece programının akreditasyon kurumu FIBAA tarafından akredite edilmesi.

Özel ders ücretleri

Uzaktan eğitim: 317,00 € / ay (toplam 10,495,00 € artı tek seferlik sınav ücreti € 985,00 €)

kabul şartları

DIPLOMA Hochschule veya başka bir üniversitede veya uygulamalı bilimler üniversitesinde (özellikle ekonomi veya hukuk alanlarında) lisans veya diploma sınavını veya aynı veya ilgili konuda en az altı yarıyıllık bir standart eğitim süresi ile en az eşdeğer bir yabancı diplomayı geçti .

İlk mesleki nitelikleri "yeterli" olan adaylar yüksek lisans programına katılamazlar "Başarılı" derecesi olan adaylar yerleştirme mülakatında bu diplomayı başarıyla tamamlayabileceklerini göstermelidir.

ifadeleri

Yüksek Lisans of Laws (LL.M.) - Mezunlar, yüksek lisans belgesi ve sertifikalarının yanı sıra İngilizce yazılmış "Diploma Eki" ve uluslararası olarak kabul ettiği bir "Kayıt Metni" (notlara genel bakış) Akademisyenleri yüksek lisans derecesi ile tanımlayın. Bologna kararlarından sonra, bir yüksek lisans derecesi doktora gereksinimlerini karşıladı.

Çalışmanın başlıca alanlar

Kurumlar vergisi kanunu

Kurumlar vergisi hukukuna odaklanma, yüksek lisans derecesi dersinin bir parçasıdır = "Uluslararası Boyutlarla İşletme Hukuku (LL.M.). :

 • KDV kanunu
 • Dönüşüm Vergisi Yasası
 • İşletme vergisi
 • Kurumlar Vergisi Kanunu
 • Uluslararası şirketlerin vergilendirilmesi
 • Hissedarların vergilendirilmesi

İş güvenliği

Kurumlar vergisi hukukuna odaklanma, yüksek lisans derecesi dersinin bir parçasıdır = "Uluslararası Unsurlarla İşletme Hukuku (LL.M.) Modül, sadece kriz durumlarının peş peşe düzenlemeleri de dahil olmak üzere başlatılması ve uygulanması gerektiğini vurgulamaktadır. Uzun vadeli süreklilik açısından tasarım seçenekleri, şirket satışı, yer değiştirme, iflas durumunda yeniden yapılandırma ve örnek iş güvenliği seçeneklerini incelemek için art arda düzenlemelerinin tasarım seçenekleri kullanılarak birbirlerine karşı gösterilir ve tartılır.

Aşağıda içeriklerin bir özeti verilmiştir:

 • Şirket satış sözleşmeleri / yer değiştirme
 • Avrupa iflas düzenlemeleri ve iflas durumunda yeniden yapılanma
 • Veraset planlaması / veraset vergisi ve şirketler organizasyonu

Uluslararası bağlamda sözleşme hazırlanması

Uluslararası bağlamda sözleşme tasarımına yönelik seçmeli odak, yüksek lisans dersinin eski = "Uluslararası Unsurlarla İşletme Hukuku (LL.M.) aşağıdaki içeriğe sahiptir:

 • Uluslararası iş sözleşmeleri
 • Tipik sözleşme hükümleri
 • Tipik uluslararası iş sözleşmesi türleri
Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

The DIPLOMA University is a privately run, state recognized university of applied sciences located in the picturesque medieval city of Bad Sooden-Allendorf in North Hesse. The notation Bad identifies ... Devamını oku

The DIPLOMA University is a privately run, state recognized university of applied sciences located in the picturesque medieval city of Bad Sooden-Allendorf in North Hesse. The notation Bad identifies the city as a recognized spa destination with a long tradition in medical wellness and health treatment. Besides the main campus there are notable campus extensions in more than 25 cities in Germany and one in Italy. Daha Az
Bad Sooden-Allendorf , Aalen , Baden-Baden , Berlin , Bochum , Bonn , Friedrichshafen , Hamburg , Hannover , Heilbronn , Kaiserslautern , Kassel , Kitzscher , Magdeburg , Mainz , Mannheim , Münih , Ostfildern , Würzburg , Regenstauf , Nürnberg , Wiesbaden , Wuppertal , Almanya Çevrimiçi + 23 Daha fazla Daha az