Um spor hukuku

Genel

Program açıklaması

Spor Hukuku Yüksek Lisans

Spor bir iş olarak giderek daha önemli hale gelmiştir ve önemli finansal kazık içerebilir. Orada uygun niteliklere spor hukuku uzmanları için artan bir talep olduğunu ve bu ders, bu ihtiyacı karşılamak için dizayn edilmiştir.

LLM Spor Hukuku Hakkında

İngiltere, Avrupa ve uluslararası hukuk ve spor düzenlemelerin etkisi artıyor ve bu ders İngiltere ve AB düzeyinde sporun düzenlenmesi üzerinde duruluyor. Sen, Sağlık ve Fikri Mülkiyet Hukuku ilgili alanlarda bizim önemli uzmanlık böyle Sport, Hukuk ve İnsan Bedeni olarak alanları ve yarar araştıracaktır.

Neden LLM Spor Hukuku seçmelisiniz?

 • İngiltere, Avrupa ve spor ile ilgili uluslararası yasalar ve yönetmelikler hakkında bilgi edinin ve spor giderek daha önemli bir iş haline anlamak.
 • Spor Hukuku ve Sağlık ve Fikri Mülkiyet Hukuku tamamlayıcı alanlardaki uzmanlık yararlanın.
 • Uygun niteliklere spor avukatlar ve yöneticiler için artan talebi tatmin.
 • Full-time ve part-time çalışma yolları.
 • Avrupa bağlamında Kanunu keşfetmek için fırsat Uluslararası Yaz Okulu katılın.
 • Burs olanakları mevcuttur.
 • Bireysel modüller Sürekli Mesleki Gelişim (SMG) ödülleri için incelenebilir.

Modüller

Sen bir tez ardından altı ders modülleri ele alacağız. Çekirdek modülleri:

 • Avrupa Spor Hukuku ve Politikası
 • Spor, Fikri Mülkiyet ve Ticaret
 • Spor, Hukuk ve Regülasyon
 • Spor, Hukuk ve İnsan Vücudu

Ayrıca Petrol, Gaz ve Maden Kanunu hariç başka konu alan iki modül, seçecektir.

Değerlendirme

Her durumda modüller ders çalışma tek parça üzerinden değerlendirilir. Bu genellikle bir problem ya da deneme tarzı soru şeklini alır, ancak modül göre değişir. Gönderdiğiniz her modülün boyunca değerlendirmeler hakkında geri bildirim alabilirsiniz.

Seçtiğiniz uygun konu üzerinde 20.000 kelime ve bu alanda uzman olan bir öğretmen ile bire-bir denetim var - tez 18.000 olduğunu.

Nasıl okuyorsun?

Iki ila on haftalık dönemler (Dönem One, Noel tatili kadar akademik yılın başından itibaren çalışan Noel ve Paskalya arasında Vadeli Two) ve yaz dönemi: Yüksek Lisans dersleri için akademik yıl üç bölüme ayrılmıştır.

Tam zamanlı öğrenciler - bir akademik yıl boyunca ders tamamlamak - her dönemde üç modül çalışma ve yaz boyunca tez tamamlamak.

Part-time öğrenci - ilk yaz döneminde tez araştırma ve ikinci sırasında tamamlayarak çalışmalarına başlayan Şartlar arasında (toplam altı) her yıl bir ve iki üç modülleri çalışma - iki akademik yıl boyunca kursu tamamlamak.

Tam zamanlı ve yarı zamanlı modları modüller hafta boyunca öğretilir. Senin takvim bağlı olarak birden fazla gün katılması bekleniyor olabilir. Modüller derece kurs ihtiyaçları nedeniyle ertelenmişti olabilir.

Seminerler akademisyenler tarafından yürütülen ancak kapsamlı güdümlü hazırlık çalışmaları yürütmek üzere gerektirir genellikle ve çoğunlukla kısa sunumlar ya da diğer katkıları içerecektir.

Giriş koşulları

Hukuk mezunları

Siz Kanunda iyi bir derece (2.2 veya üzeri) veya başka bir disiplin içinde bir onur derecesi artı ya CPE (Hukuk Yüksek Lisans Diploması) (Ortak Profesyonel Sınavı) veya GDL dönüşüm yeterlilik gerekir.

Sigara Hukuk mezunları

Onlar alanda deneyime sahip, özellikle diğer disiplinlerden başvuru sahipleri bile avukat olarak değil, eğer uygun koşullarda kabul edilecektir.

İngilizce dil gereksinimleri

Uluslararası öğrenciler kursa başlamadan önce onlar yazılı ve sözlü İngilizce hakkında yeterli bilgiye sahip göstermeleri gerekir. Biz genellikle aşağıdakilerden birini gerektirir:

 • Her beceri 5.5 minimum IELTS 6.5
 • eşdeğer bir İngilizce dil yeterlilik.
Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to pr ... Devamını oku

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to prepare students for their future careers and we have a proven track record in graduate employability. The School's credentials speak for themselves... Daha Az
Nottingham , Nijmegen + 1 Daha fazla Daha az