Um uluslararası finansal hukuk

Genel

Program açıklaması

Yeni LLM Uluslararası Finansal Hukuk kursumuz, uluslararası finans alanında hukukun gelişmesindeki hızlı büyümeye cevap vermek ve öğrencileri finans sektörlerinde gelecekteki kariyer için donatmak üzere tasarlanmıştır.

Kurs sadece finansal işlemler ve bankacılık üzerine değil, hem İngiltere'de hem de uluslararası düzeyde büyük bir endüstri olan sigortaya odaklanmaktadır.

Neden bu dersi tercih?

 • Hukuk mesleği içinde ve dışında, uygun nitelikte uluslararası finansal hukuk uzmanlarına yönelik artan talebi yerine getirin.
 • Çeşitli burslar mevcuttur.
 • Finans hukukunun geniş alanında is arayan öğrenciler için idealdir.
 • Teorik, etik, politik, ekonomik ve sosyolojik faktörler gibi uluslararası finansal hukuk alanını etkileyebilecek daha geniş faktörlerin anlaşılması.
 • Sahada ileri görüşlü öğretim yapan bir fakülteden yararlanın.
 • İsteğe bağlı geniş kapsamlı modüller öğrencilerin lisans düzeylerini ilgilerine göre ayarlamalarını sağlar.
 • Uluslararası Yaz Okulu katılın ve Avrupa perspektifinden Hukuku keşfedebilirsiniz.
 • Lisansüstü Hukuk Fakültesi öğrencilerinin% 98'i mezun olduktan altı ay sonra istihdam edilmektedir veya daha fazla çalışmaktadırlar (DLHE, lisansüstü öğrencilerden 2015-16).

Eğer çalışma olacak?

Altı ders modülünü ve ardından bir tez çalışmasını öğreneceksiniz. Tez, bağımsız bir şekilde araştırılmış ve yazılan, geniş bir akademik çalışma parçasıdır. Seçtiğiniz alanda bir öğretmen uzmanının bire bir denetimi ile bu çalışmada destekleneceksiniz. Akademik uygunluğa ve uygun bir uzman öğretmenin mevcudiyetine bağlı olarak, dersin tez modülü için kendi çalışma alanınızı seçebilirsiniz.

Kariyer ve istihdam

Kariyer geliştirme, programın ayrılmaz bir parçasıdır ve kariyer ekibimiz, kariyer hedeflerinizi takip etmenizi sağlayacak yöntem ve stratejileri belirleyebileceğiniz bir dizi atölye çalışması yürütür. Lisansüstü Hukuk Fakültesi öğrencilerinin% 98'i mezun olduktan altı ay sonra istihdam edilmektedir veya daha fazla çalışmaktadırlar (DLHE, lisansüstü öğrencilerden 2015-16).

Bu ders, profesyonel bir hukuk eğitimi kursu (LLM LPC ve LLM BPTC) konusunda yer aramaya yardımcı olur ve hukuk sektöründe çalışmayı takip edenlerin özgeçmişlerini güçlendirir. Akademik bir kariyere devam etmek isteyen öğrenciler için, ders araştırma ve mükemmel derecede geliştirilmiş yazma becerilerinin geliştirilmesi için mükemmel bir temel sağlar.

Giriş koşulları

İngiltere

Ne arıyorsun?

 • İyi bir hukuk derecesi, 2.2 veya üstü.
 • Birinci derecede Yasası olmayan adaylar, öğrenmek istedikleri LLM konularına bağlılık kanıtlarını sağlamalıdırlar.
 • Onlar alanda deneyime sahip, özellikle diğer disiplinlerden başvuru sahipleri bile avukat olarak değil, eğer uygun koşullarda kabul edilecektir.

Bu asgari giriş şartlarını belirtiriz, ancak sizi kurstan yararlanma yeteneğiniz hakkında ayrı ayrı değerlendireceğiz. Bazen, standart olmayan giriş nitelikleri ve endüstriyel ya da mesleki deneyim temelinde yerler öneriyoruz.

Uluslararası niteliklere

UG ve PG derecelerimize girmek için tüm dünyadaki okullardan, kolejlerden ve üniversitelerden nitelikleri kabul ediyoruz. Eğer uluslararası yeterlilik uluslararası nitelikler sayfasını ziyaret edin kurs gereksinimlerini karşılayan nasıl emin değilseniz.

Hazırlık Kursları

Eğer kurs gereksinimlerini karşılamak için bir vakıf ders yapmak gerekiyorsa Nottingham Trent International College (NTIC) ziyaret edin. Zaten bir okul veya üniversite İngiltere'de okuyorsanız ve biz yeterlilik kabul edebilir bilmek istiyorsanız bizim hazırlık kursları sayfamızı ziyaret edin.

İngilizce dil giriş şartları

İngilizce ilk diliniz değilse, yoğun akademik çalışma için dil becerinizin yeterince güçlü olduğunu bize göstermeniz gerekir. Bu ders için genellikle aşağıdakilerden birine gereksinim duyarız:

 • Her beceri 5.5 minimum IELTS 6.5.
 • Eşdeğer bir İngilizce dil yeterlilik.
Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to pr ... Devamını oku

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to prepare students for their future careers and we have a proven track record in graduate employability. The School's credentials speak for themselves... Daha Az
Nottingham , Nijmegen + 1 Daha fazla Daha az