Uzaktan Eğitim Kursu: Uluslararası Proje Finansmanı (3 kredi)

Genel

4 konum mevcut
Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Uluslararası Proje Finansmanı (3 kredi)

Proje finansmanı, havalimanları, yollar ve elektrik santralleri, petrol ve gaz ve madencilik projeleri gibi büyük ölçekli altyapı projelerinin finansmanı ve kamu-özel sektör ortaklığı programları kapsamında okullar, hastaneler ve hapishanelerin inşası için kullanılmaktadır. Proje finansmanını diğer ticari teminatlı kredilendirme biçimlerinden ayıran şey, proje sponsorlarından tam kredi desteği olmadan projenin kendisi tarafından üretilen nakit akışlarına güvenilmesidir. - Profesör Julia Sullivan

140299_pexels-photo-2897883.jpeg

Uzaktan Öğrenme Kursları

LL.M.'ye kredi için beş uzaktan eğitim kursu sunulmaktadır. Ulusötesi Ticari Uygulamalarda. Onlar:

  1. Amerika Birleşik Devletleri Hukuk Sistemine Giriş (1 kredi),
  2. Sınır Ötesi Davalarında Örnek Olay (2 kredi),
  3. Yabancı Kararların Tanınması ve Tenfizi (3 kredi),
  4. The Global Lawyer (3 kredi),
  5. Uluslararası Proje Finansmanı (3 kredi).

Bir kurs başladıktan sonra, bir uzatma talep edilmediği ve verilmediği sürece sekiz hafta içinde tamamlanmalıdır. Kurslar bir USB hafıza çubuğunda, bir DVD'de veya İnternette mevcuttur. Her kurs, videolar, metinler ve PDF okumaları içeren bir PowerPoint sunumu biçiminde sağlanır.

Kurslar “bağımsız” dır - ek ders kitabı, vaka kitabı veya başka kaynak gerekmez. Her kurs, cevapları ders öğretmenine otomatik olarak gönderilen sınavlar ve kısa kompozisyonlu sorular içerir. Uzaktan eğitim LL.M için gerekli 21 kredinin toplam 12'sini açıklayabilir.

Kaydın tamamlanmasının ardından, öğrenciye ilgili USB veya DVD gönderilecek veya kursa çevrimiçi erişim için bir şifre verilecektir.

Uzaktan Eğitim Fakültesi

Profesör Dennis Campbell, Center for International Legal Studies Direktörü ve Boston Üniversitesi ile Eötvös Lorand Üniversitesi'nde Öğretim Görevlisidir. LL.M. Stockholm Üniversitesi'nden ve New York, Iowa ve Colorado eyalet barlarının bir üyesidir.

Profesör Julia Sullivan, Yeminli Hakemler Enstitüsü'nün bir üyesidir ve Akin Gump Strauss Hauer & Feld, LL'nin ortağıdır. American University'den JD ve LL.M. Boston Üniversitesi ve Lazarski Üniversitesi'nden derece.

Son Güncelleme Eyl 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

The Center for International Legal Studies - CILS/the Center - is a non-profit law research, training, and teaching institute, established and operating as a public interest society under Austrian law ... Devamını oku

The Center for International Legal Studies - CILS/the Center - is a non-profit law research, training, and teaching institute, established and operating as a public interest society under Austrian law. Its international headquarters have been in Salzburg, Austria since 1976. Its essential purpose is to promote and disseminate knowledge among members of the international legal community. Daha Az
Salzburg , Budapeşte , Varşova , Şanghay + 3 Daha fazla Daha az