Vergi Hukuku Yüksek Lisans (MT)

Genel

Kurumun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla bilgi edinin

Program açıklaması

ABD’de yayınlanan çevrimiçi Vergi Hukuku’na katılın, ülkedeki 3 Nolu çevrimiçi vergi hukuku programını

Beceri setinizi muhasebenin ötesine taşıyacak, derin bir vergi hukuku anlayışı kazanacak ve ülkenin en çok rağbet gören vergi hukuku profesörleri dahil olmak üzere doğrudan adanmış bir fakülte ile çalışacaksınız.

Bu seçmeli program, hukuk derecesi olmayan öğrencilere sıkı vergi hukuku eğitimini sağlar. Destekleyici bir topluluktan ve uygulamalı öğrenme fırsatlarından yararlanın ve iki yıldan az bir sürede mezun olun.

Hızlı gerçekler

  • % 100 çevrimiçi
  • 24 toplam birim
  • Tamamlanması sadece 2 yıl
  • 46.080 $ tahmini harç tutarı

Programın Önemli Noktaları

  • Ulusal Tanınan Fakülte. Bizim fakülte ABD'de en akademik olarak saygı duyulan vergi profesörlerinden bazılarını içeriyor
  • Pratik Vergi Planlama Becerileri. Sorunları çözmeyi, vergi hukukunu araştırmayı, tüzükleri ve birincil kaynakları dikkatlice okumayı ve daha fazlasını öğrenin.
  • Yüksek Başarı Oranı Lisansüstü Vergi Programı öğrencilerinin% 90'ı mezun olduktan sonraki dokuz ay içinde vergiyle ilgili pozisyonları bulur.
  • İki Vurgu Alanı. Ticari Vergi Planlaması ve Yüksek Net Değer / Özel Müşteri arasından seçim yapın.

Kariyer Görünümü

Vergi uygulamalarında, varlık yönetimi, gayrimenkul, finansal danışmanlık ve daha fazlası için başarı için hazırlanın. Big 4 muhasebe firmalarının yanı sıra BDO, RSM ve Grant Thornton gibi firmaların en üst sıralarında yer almaya hak kazanın. Ayrıca kursunuzu bir EBM olarak lisans için hazırlık için de uygulayabilirsiniz.

Loyola Law School Online lisansüstü programları, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki çoğu eyalette bir derece vermek üzere onaylandı, ancak yine de birkaç seçilmiş ülkeden tam onay bekliyor. Loyola Hukuk Fakültesinin dereceye giremediği bir eyalette bulunup bulunmadığınızı belirlemek için lütfen buraya tıklayın .

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Located on an award-winning Frank Gehry-designed campus in downtown Los Angeles, Loyola Law School, Los Angeles is home to prominent faculty, dedicated students and cutting-edge programs. The Law Scho ... Devamını oku

Located on an award-winning Frank Gehry-designed campus in downtown Los Angeles, Loyola Law School, Los Angeles is home to prominent faculty, dedicated students and cutting-edge programs. The Law School strives to instill in students the knowledge they need to excel on their chosen paths. It dedicates itself to preparing students for the rigors of practice with an extensive portfolio of practical-training opportunities, an 18,000-strong alumni network and a focus on social justice. Daha Az