Yüksek Lisans Amerikan Hukukunda

Genel

Program açıklaması

LL.M. Brooklyn'de - Yenilik ve Kültürün Merkezi

Sürekli gelişen uluslararası kültür ve yenilik merkezi olan Brooklyn'de yaşayın ve öğrenin. Brooklyn Law School , uluslararası finansın merkez üssü Wall Street ve teknoloji girişimlerinin merkezi olan Silicon Alley'den sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Kendinizi LL.M.’nin gerçek dünyadaki bir öğrenme ortamına sokun. öğrenciler hem profesyonel hem de kişisel olarak büyürler.

117857_brooklawllm.png

Yüksek Lisans Brooklyn Law School öğrenciler derslerini Genel ABD Hukuku, İşletme Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku veya Mülteci ve Göç Hukuku üzerine odaklama seçeneğine sahiptir. LL.M. Müfredat, ABD yasal söyleminde uzmanlaşmak ve kendi ülkelerinde pratik yapma becerilerini geliştirmek için gereken bilgileri yurtdışında eğitmiş avukatlara sağlar. LL.M. program daha da New York State Baro Sınavı için oturmak için gereksinimleri karşılamaktadır. Birden fazla yargı alanındaki lisanslı bir avukat olarak, 21. yüzyılın küresel bir avukatı olacaksınız.

Yenilikçi LL.M. ile bir yüzyıldan fazla süren bir mükemmellik ile desteklenen programda, yeni bir hukuk dünyasının taleplerini karşılıyoruz.

117858_LLM_composite.jpgFinans ve İnovasyon Merkezinin merkezi olan New York City'ye bağlanın

Oy # 2 En İyi Genel LL.M. New York Hukuk Dergisi'nde Program

Brooklyn Law School 'nin LL.M. program, New York Law Journal'ın "En İyiler" Onur Listesi'ne, 1. veya 2. En İyi Genel LL.M'ye oy verilmesiyle başlatıldı. Üst üste beş yıl programlayın. Programımız, yurtdışında eğitim gören avukatların ABD yasalarını keşfetmek, diğer uluslararası avukatlarla, dünya standartlarındaki fakülte ve 23.000'den fazla mezunla bağlantı kurmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu ilişkiler LL.M. aracılığıyla kurulur. öğrencilerin kliniklerimizde, dışavurumlarda ve profesyonel bono projelerinde ve müfredat dışı toplulukta çalışmaları. Brooklyn Law School , mezunlarının hukuk eğitimini ve kariyerlerini ilerletmek için ihtiyaç duydukları ağı geliştirmelerine yardımcı olan benzersiz bir program yarattı.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The fundamental mission of Brooklyn Law School is to provide its students with the knowledge, skills, and ethical values needed for a career in the law.

The fundamental mission of Brooklyn Law School is to provide its students with the knowledge, skills, and ethical values needed for a career in the law. Daha Az