LL.M. Brooklyn'de - Yenilik ve Kültürün Merkezi

Sürekli gelişen uluslararası kültür ve yenilik merkezi olan Brooklyn'de yaşayın ve öğrenin. Brooklyn Law School , uluslararası finansın merkez üssü Wall Street ve teknoloji girişimlerinin merkezi olan Silicon Alley'den sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Kendinizi LL.M.’nin gerçek dünyadaki bir öğrenme ortamına sokun. öğrenciler hem profesyonel hem de kişisel olarak büyürler.

117857_brooklawllm.png

Yüksek Lisans Brooklyn Law School öğrenciler derslerini Genel ABD Hukuku, İşletme Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku veya Mülteci ve Göç Hukuku üzerine odaklama seçeneğine sahiptir. LL.M. Müfredat, ABD yasal söyleminde uzmanlaşmak ve kendi ülkelerinde pratik yapma becerilerini geliştirmek için gereken bilgileri yurtdışında eğitmiş avukatlara sağlar. LL.M. program daha da New York State Baro Sınavı için oturmak için gereksinimleri karşılamaktadır. Birden fazla yargı alanındaki lisanslı bir avukat olarak, 21. yüzyılın küresel bir avukatı olacaksınız.

Yenilikçi LL.M. ile bir yüzyıldan fazla süren bir mükemmellik ile desteklenen programda, yeni bir hukuk dünyasının taleplerini karşılıyoruz.

117858_LLM_composite.jpgFinans ve İnovasyon Merkezinin merkezi olan New York City'ye bağlanın

Oy # 2 En İyi Genel LL.M. New York Hukuk Dergisi'nde Program

Brooklyn Law School 'nin LL.M. program, New York Law Journal'ın "En İyiler" Onur Listesi'ne, 1. veya 2. En İyi Genel LL.M'ye oy verilmesiyle başlatıldı. Üst üste beş yıl programlayın. Programımız, yurtdışında eğitim gören avukatların ABD yasalarını keşfetmek, diğer uluslararası avukatlarla, dünya standartlarındaki fakülte ve 23.000'den fazla mezunla bağlantı kurmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu ilişkiler LL.M. aracılığıyla kurulur. öğrencilerin kliniklerimizde, dışavurumlarda ve profesyonel bono projelerinde ve müfredat dışı toplulukta çalışmaları. Brooklyn Law School , mezunlarının hukuk eğitimini ve kariyerlerini ilerletmek için ihtiyaç duydukları ağı geliştirmelerine yardımcı olan benzersiz bir program yarattı.

Program dili:
  • Ingilizce

Brooklyn Law School için 3 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Temmuz 9, 2019
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Ağu 2020
Duration
1 - 2 yıl
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
1,993 USD
kredi saat başına
Deadline
Şub 1, 2020
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Ağu 2020
End Date
May 2021
Son başvuru tarihi
Şub 1, 2020

Ağu 2020

Location
Son başvuru tarihi
Şub 1, 2020
End Date
May 2021

Your LL.M. at Brooklyn

Your LL.M. at Brooklyn Law School