A Amerikan Yasal Çalışmalar programı Yabancı ülkelerde faaliyet gösteren ABD hukuk büroları ile daha etkin rekabet edebilmek için ABD yasalarına ve uygulamada hukuki eğitimi almaları için teşvik edilir yabancı hukuk mezunlarına hitap etmelidir.

Program uygunluk New York Eyalet Bar Sınav için oturup ve New York'ta avukatlık kabul edilecek bir aday hak olur. sırayla ABD hukuk eğitimi aramak yabancı hukuk mezunları da bu lisans programı yararlanacak ABD hukuk firmaları ve şirketler kendilerini daha çekici hale getirmek için. Hofstra Üniversitesi Hukuk Maurice A. Deane Okul ders, simülasyon çeşitli dava teorisi ve teknikleri Amerikan yaklaşımlara kapsamlı pozlama istiyorum ve yabancı hukuk mezunlarına özel bir öneme sahiptir Amerikan Dava ve Avukatlık dersleri bir paket var uygulama ayarları. Hofstra Hukuku Deneme Avukatlık Ulusal Enstitüsü Kuzeydoğu bölgenin üssü ve Hofstra fakülte Amerikan dava ve savunma konusunda geniş bir tecrübeye sahiptir.

Lisans Yükümlülükleri

Yüksek Lisans Amerikan Hukuk Araştırmaları program iki akademik yıl içinde bir akademik yıl ya da yarı zamanlı tam zamanlı alınabilir 24 kredilik, tamamlanmasını gerektirir. Tam zamanlı öğrencilerin LL.M. bitirmek gerekir iki dönem ve derecesi 12 ile 15 kredi her dönem alır. Part-time öğrencilerin LL.M. bitirmek gerekir iki ya da üç kursları her dönem alarak en fazla dört dönem, derecesi.

Bizim LL.M. vermek Adaylar Amerikan hukukunda bir vakıf, Eğer ABD hukuk sistemi ve ders kademeli Yasal Yazma ve Araştırma 2 kredi ders almak gerekmektedir. Bu dersin amacı ABD yasal belgelerin yapısı ile size tanıtmak ve nasıl Amerikalı avukatlar tarafından kullanılan profesyonel bir dilde etkin iletişim size öğretmektir.

Yüksek Lisans Adaylar LL.M. almak için olası bir 4.0 üzerinden 2.2 minimum kümülatif not-ortalaması elde gerekir derecesi.

Program dili:
  • Ingilizce

Maurice A. Deane School of Law at Hofstra University için 15 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Eyl 2019
Duration
2 - 4 dönem
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2019
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date