Yüksek Lisans Amerikan ve Uluslararası Hukukta (Online)

Genel

Program açıklaması

Çevrimiçi LL.M'nizi Kazanın Amerikan’da

Amerikan Barolar Birliği'nin akredite olmasının neden University of Dayton School of Law LL.M. ve evden ayrılmak zorunda kalmadan nasıl yapabileceğinizi öğrenin.

Programın Önemli Noktaları

Ocak 2019’dan başlayarak University of Dayton School of Law LL.M’lerini tamamlamak isteyen öğrenciler için tamamen çevrimiçi bir seçenek sunmaya başladı. Amerikan ve Uluslararasi Hukuk.

Çevrimiçi LL.M. Programın Önemli Noktaları:

 • ABD Hukuku ve ABD Hukuki Uygulaması üzerine odaklanmış bir müfredat;
 • Tüm dersler (% 100) çevrimiçi olarak eşzamansız biçimde sunulmakta ve öğrencilerin ders içeriğine kendileri için en uygun gün ve saatlerde erişebilmelerini sağlamaktadır;
 • Yılda üç dönem - Ocak, Mayıs ve Ağustos aylarında başlar;
 • Dereceyi 1 takvim yılı (üç dönem) kadar kısa bir sürede kazanın;
 • Çevrimiçi LL.M. California ve Washington eyaleti baro sınavlarının * geçerli gereklilikleriyle uyumlu müfredat;
 • Cömert kısmi öğrenim bursları;
 • Her kursa dahil edilen ücretsiz çevrimiçi okuma materyalleri (ders kitabı gerekmez);
 • Ücretsiz çevrimiçi eğitim kaynakları (baro sınavında “başlangıç”);
 • Tüm çevrimiçi LL.M. için Ücretsiz Kariyer Hizmetleri, Akademik Başarı ve Kütüphane desteği öğrencilerin;
 • Online bir platformda deneyim öğretimi ile başarılı profesörler ve hukuk uygulayıcıları tarafından verilen dersler.

Program, Başvuru Süreci, Bar ve Kariyer Olanakları hakkında daha fazla bilgi için Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edin.

* Bar kabul için uygunluk koşulları duruma göre değişir. Dayton Yasası, bar kabul edilmesini garanti edemez. Uygunluklarını belirlemek için devlet çubuğuna başvurmaktan öğrenciler sorumludur.

Online LL.M.- Öğrenci Profili

Bu Çevrimiçi LL.M. Program öncelikle ilgilenen yabancı hukuk fakültesi mezunu mezunlara hitap ediyor:

 • Küresel hukuk uygulamasında kariyer (örneğin, iş, göç, ticaret, yatırım, IP, vb.);
 • ABD hukuku ve yasal uygulamalar hakkında daha fazla bilgi edinmek;
 • ABD’nin bar uygunluğuna bir yol oluşturmak;
 • Bir ABA onaylı ABD hukuk okulundan lisans derecesi derecesi kazanmak.

Program% 100 çevrimiçi olduğu için, öğrenciler işlerini, evlerini ya da ailelerini hiç bırakmak zorunda kalmadan derecelerini alabilir ve bir sonraki adımı hem profesyonel olarak hem de akademik olarak gerçekleştirebilirler.

Ücretsiz Başvuru

Dayton Yasası uygun fiyatlı, kaliteli çevrimiçi hukuk eğitimine kendini adamıştır. Çevrimiçi İletişim LL.M. Program Yöneticisi, Margaret Ioannides (mioannides1@udayton.edu) ücretsiz başvuru süreci ve ön burs değerlendirmesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için. Kısmi öğrenim bursları mevcuttur. ABD vatandaşları ve uygun vatandaş olmayanlar için mali yardım da mevcuttur.

Amerika Birleşik Devletleri Yasal Uygulama Sertifikası

LL.M. kazanmaya ek olarak derece, çevrimiçi LL.M.Program programını üç yıl içinde tamamlayan öğrenciler ayrıca Amerika Birleşik Devletleri Hukuk Uygulamalarında (ek bir ücret ödemeden) Sertifika kazanırlar.

ABD Yasal Uygulama Sertifikası Yararları:

 • Öğrencilerin ek bir zamana veya derse ihtiyaç duymadan belirli bir hukuk alanında bilgi ve becerilerini geliştirmelerine izin verir.
 • Yetkinlik, bağlılık ve eğitimlerini gösteren bir güvence sağlayarak öğrencileri işverenlere ve müşterilere daha pazarlanabilir yapar.
 • Öğrencilerin uzmanlaşmış bir eğitim kursunun başarılı bir şekilde tamamlanması için tanınmasını sağlar.

Bar Sınavı - Kaliforniya ve Washington

Çevrimiçi kurslar hem ABD hem de yabancı eğitimli avukatlara açıktır ve öncelikli olarak ABD hukuku ve ABD yasal uygulamalarının daha iyi anlaşılması ve uygunluğun engellenmesi için potansiyel bir yol elde etmek isteyen yabancı eğitimli hukuk mezunları için tasarlanmıştır.

Öğrenciler, baro sınavında en çok sınanmış hukuk alanlarında, ayrıca baro sınavında sınanan ve Amerika Birleşik Devletleri yasal uygulamalarında kullanılan yasal yazım ve iletişim türündeki pratik deneyimler hakkında sağlam bir bilgi temeli edinirler. Çevrimiçi müfredat, hem Kaliforniya hem de Washington eyaletindeki baro sınavlarının mevcut gereklilikleri ile uyumludur. *

* Bar kabul için uygunluk koşulları duruma göre değişir. Dayton Yasası, bar kabul edilmesini garanti edemez. Uygunluklarını belirlemek için devlet çubuğuna başvurmaktan öğrenciler sorumludur.

Esnek, Asenkron Biçim

Tüm dersler yılda üç yarıyıl boyunca (Güz, Bahar, Yaz) asenkron bir çevrimiçi formatta sunulmaktadır. ABA onaylı olmayan hukuk fakültelerinin (yabancı eğitimli avukatlar dahil) hukukta veya dengi bir dereceye sahip mezunları, LL.M.'yi kazanmak için 12 ders (30 kredi) tamamlamaları gerekmektedir. derece, aşama. Ders mevcudiyeti ve sıralamasına göre, öğrenciler 30 krediyi bir yıl kadar kısa bir sürede (3 yarıyıl) tamamlayabilirler.

Okuma materyalleri her kursta çevrimiçi ve ücretsiz olarak mevcuttur. Sınıf tartışmasını ve fikir alışverişini teşvik etmek için, her kurs haftalık çalışma saatleri, Tartışma Kurulları, Duyurular, canlı çevrimiçi inceleme oturumları ve daha fazlasını içeren etkileşimli bileşenler içerir!

Çevrimiçi Kurslar: (12 Kurs - Toplam Kredi 30)

Zorunlu Dersler - Krediler

Fiyat

University of Dayton School of Law akademik yıl yerine kredi saatinde ücret almaktadır. 2019-2020 akademik yılı için kredi saat başına maliyet 1.207 $ 'dır. Kısmi Öğrenim Bursları Mevcuttur - Online İletişim LL.M. Program Yöneticisi Margaret Ioannides (mioannides1@udayton.edu) ücretsiz bir Ön Burs Değerlendirmesi için.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The School of Law is a part of the University of Dayton, which was founded in 1850 and is recognized as a top-tier national university and one of the 10 best Catholic universities in the nation. As a ... Devamını oku

The School of Law is a part of the University of Dayton, which was founded in 1850 and is recognized as a top-tier national university and one of the 10 best Catholic universities in the nation. As a Catholic, Marianist institution, the University of Dayton is committed to producing graduates who uphold the highest professional standards. Daha Az