Yüksek Lisans Diploması (GDL) - tam zamanlı

Genel

13 konum mevcut

Program açıklaması

Yüksek Lisans Diploması (GDL) - tam zamanlı

Modüler Lisansüstü Diploma Diplomamıza (GDL) devam edin.

Hukuk Üniversitesi (ULaw) GDL iş yükünü daha iyi bir yaklaşım için yayar.

Modüler GDL'miz, öğrencilerin kısa bir süre içinde kendilerini yasalara tamamen sığdırmalarını sağlar.

İşte GDL'imizin gelecekteki yasal kariyeriniz için hazırlamanıza en iyi şekilde yardımcı olmasının nedenlerinden bazıları şunlardır:

  • Daha iyi bir program
  • Daha iyi tempolu GDL'miz, çok kısa bir sürede çok büyük miktarda hukuk öğrenmek için yönetilebilir hale getirir.
  • Aşırı öğrenme kursu sonu olmayan öğrenme
  • Tüm konuların aynı anda birlikte çalıştığı lineer GDL programlarından farklı olarak, benzersiz kurs yapımız birinci dereceye çok benzer ve iki dönem boyunca yayılmıştır, yani ilk yarıyılda bazı sınavları fiilen 'banka' yapabileceğiniz ve Ders değerlendirme yükünün aşırı sonu.
  • Nitelikli avukatlar tarafından öğretim
  • Kapsamlı uygulama tecrübesi olan nitelikli avukatlar tarafından size öğretilecektir.

Kurs gereksinimleri

  • Öğrencilerin herhangi bir disiplinde bir lisans derecesinden 2: 2 ya da daha yüksek bir sayıya sahip olmaları gerekmektedir.
  • Gelecekteki bir avukat olmak isteyen olgun mezunları veya yurtdışındaki mezunlar Bar Stand Kurulu'ndan (BSB) Akademik Dava Sertifikasına başvurmalıdır. Gelecek bir avukat olmak isteyenler, kalifikasyonlarını kurs için uygun olup olmadığınızı kabul edebilecek Kabul ekibine göndermelidir.
  • Uluslararası öğrenciler: Her bir bileşende en az 6.0 olan IELTS 6.5'e eşdeğer bir İngilizce Dil seviyesi.
  • Ayrıca, kurslara giriş için IELTS gerekliliklerini karşılamak üzere İngilizce becerilerini geliştirmeleri gereken öğrencilere bir İngilizce öncesi kurs da sunuyoruz.
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education, with a rich heritage and reputation for innovation. In fact, we've trained more practising lawyers ... Devamını oku

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education, with a rich heritage and reputation for innovation. In fact, we've trained more practising lawyers in the UK than anyone else. With campuses based in many of the UK’s most vibrant and interesting cities, in addition to a campus in Hong Kong, The University of Law offers a first-class, professional learning experience in a diverse choice of locations. Daha Az
Londra , Birmingham , Bristol , Chester , Exeter , Guildford , Leeds , Manchester , Londra , İngiltere'de Çevrimiçi , Madrid , Okuma , Londra , Viyana , Liverpool , Nottingham , Hong Kong , Norwich , Sheffield + 18 Daha fazla Daha az