Yüksek Lisans Lisans Programı

Genel

Program açıklaması

Yüksek Lisans Lisans Programı

temp

Dünyanın dört bir yanından avukatlar için gelişmiş bir yasal çalışmalar programı

Mitchell Hamline'ın LL.M. Yabancı hukuk mezunlarını Amerika Birleşik Devletleri hukuk sistemine sokar. Program, yasa uygulamak ve uluslararası düzeyde rekabet etmek için ihtiyaç duydukları uzmanlık eğitimi ve eğitimi alan küresel bir avukat topluluğunu bir araya getiriyor. Yüksek Lisans Öğrenciler Mitchell Hamline JD öğrencileriyle derslere katılarak bireysel uygulama ilgi alanlarını yansıtan kurslar ve seminerler seçtiler.

LL.M.’nin temel bileşenleri

 • LL.B. olan öğrenciler için yapılandırılmış veya ABD dışında kazanılan eşdeğer derece.
 • Çoğu öğrenci programı tam zamanlı iki yarıyılda tamamlar.
 • Her öğrenciye, öğrencinin ilgisine veya çalışma alanına göre bir fakülte danışmanı atanır. Danışman ve öğrenci birlikte, sıkı hukuk kursları ve uygulayıcı avukat ve hakimlerden öğrenme fırsatını içeren bir çalışma kursu tasarlarlar. Öğrenciler ve danışmanlar program boyunca düzenli olarak buluşurlar.
 • Öğrenciler gerekli bir giriş kursuna katılırlar ve ardından hukuk fakültesinin JD kurslarından birini seçerler.
 • LL.M. için öğretmenler mevcuttur. öğrenciler.
 • Tüm derece arayan LL.M. öğrenciler önemli bir yazma bileşeni tamamlamalıdır.
 • Öğrenciler, alternatif uyuşmazlık çözümü, fikri mülkiyet hakları, uluslararası ve karşılaştırmalı hukuk, işletme ve şirketler hukuku ve diğerleri gibi özel hukuk alanlarında ders seçebilirler.

LL.M.’nin Yararları Mitchell Hamline derecesi

 • Amerikan hukuk doktrinini öğrenin ve Amerika’nın hukuk sistemini ve ABD’deki hukuk uygulamalarını derinlemesine anlayın.
 • Amerikan hukukunu ve yasal kurumlarını içeren uluslararası işlemlerde veya anlaşmazlıklarda Amerikalı eğitimli avukatlarla daha etkili bir şekilde anlaşın.
 • Amerika Birleşik Devletleri'ndeki çıkarları olan müşterilere ve ülkenizdeki çıkarları olan Amerikalı müşterilere daha etkili bir temsil sunun.
 • Pratik eğitim ve alana yerleştirme için Mitchell Hamline'ın geniş avukat avukat ağından yararlanın.
 • Hukuk fakültesi için, Amerikan hukuk sistemi hakkında bilgi edinin ve ortak hukuk geleneğinin merkezinde dava hukuku yöntemi ve yasal muhakeme sürecinde önemli bir temel kazanın. Artan bir LL.M. Amerikan hukuk fakültesinden mezun olmak, birçok eğitim kurumunda önemli bir mesleki referans olarak kabul edilmektedir.
 • Kendi LL.M.'inizi özelleştirin özel bir odak veya genel bir derece ile derece. Kendi programınızı oluşturma ve sizin için özel olarak ilgilendiğiniz belirli bir uzmanlık alanını veya akademik odağı yansıtan kurs ve seminer programlarını bir araya getirme esnekliğine sahip olacaksınız.

Uygulama Gereksinimleri

Yüksek Lisans öğrenciler lsac.org aracılığıyla başvururlar. Uygulama aşağıdakileri içerir:

 • Öğrencinin katıldığı tüm kolej veya üniversitelerin resmi transkriptleri LSAC'a sunmuş veya tüm kolej veya üniversite transkriptlerinin tanınmış bir referans değerlendirme servisinden aldığı referanslı değerlendirme. (Değişim öğrencileri, transkriptlerinin kopyalarını İngilizce olarak verirler.)
 • Kişisel beyanname, önceki hukuk çalışmasını ve mesleki tecrübeyi, LL.M.'de öğrenim görmenin sebeplerini ve hedeflerini tanımlayan İngilizce dilindedir. program ve diğer ilgili bilgiler.
 • İngilizce'deki yeterlilik kanıtı. İngilizce konuşamayan ülkelerden gelen veya anadili İngilizce olmayan adaylar İngilizce yeterliliğinin kanıtını sağlamalıdır. Bu, resmi bir TOEFL sınav raporu, IELTS sınav raporu, diğer bir İngilizce sınavı veya İngilizce programının başarılı bir şekilde tamamlanması olabilir. Adaylar ayrıca bir röportaj yoluyla İngilizce yeterliliğini göstermek için davet edilebilirler.
 • İngilizce olarak iki öneri mektubu, doğrudan danışmandan LSAC veya Mitchell Hamline’e gönderildi.
 • Özgeçmiş / özgeçmiş İngilizce.
 • Vize materyalleri ve yeterli mali desteğin belgelendirilmesi. Kabul edildikten sonra, öğrencilerin iki ek madde göndermesi gerekecektir:
  • Vize bilgisi. Çoğu uluslararası öğrenci ABD'ye öğrenci vizesiyle (F-1 vizesi) girer. F-1 vizesine başvurmak için, öğrencinin eğitim kurumundan “I-20” adlı bir belgeye ihtiyacı vardır (bu durumda, Mitchell Hamline School of Law ).
  • Finansal bilgi. I-20 başvurusunu tamamlamak için, öğrencinin programa bağlı yaşam masraflarının harcırahı ve harcı için yeterli fon olduğunu gösteren orijinal finansal belgelere ihtiyacımız olacak. Programa kabul edildikten sonra finansal bilgilerle ilgili ek bilgiler göndereceğiz.

Hayatın her kesiminden gelen öğrenciler için burslar

Mitchell Hamline, hayatın her alanından gelen öğrenciler için tasarlanmış güçlü bir burs programına sahiptir. Burslar, önceki akademik mükemmellik, mesleki deneyim, hizmet ve liderlik deneyimi, kişisel deneyim ve belirli hukuk alanlarına ilgi gibi çeşitli faktörlere dayanarak verilmektedir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Mitchell Hamline School of Law, located in St. Paul, Minnesota, is a top law school for students seeking a practical legal education. Mitchell Hamline offers traditional full- and part-time programs a ... Devamını oku

Mitchell Hamline School of Law, located in St. Paul, Minnesota, is a top law school for students seeking a practical legal education. Mitchell Hamline offers traditional full- and part-time programs as well as the only on-campus/online law school program at an ABA-accredited law school. Daha Az