Yüksek Lisans Mülteci ve Göç Hukukunda

Sürekli gelişen uluslararası kültür ve yenilik merkezi olan Brooklyn'de yaşayın ve öğrenin. Brooklyn Law School , uluslararası finansın merkez üssü Wall Street ve teknoloji girişimlerinin merkezi olan Silicon Alley'den sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Kendinizi LL.M.’nin gerçek dünyadaki bir öğrenme ortamına sokun. öğrenciler hem profesyonel hem de kişisel olarak büyürler.

Artan küreselleşme ve ulusal güvenlik meseleleriyle ilgili endişelerin ortaya çıktığı bir dönemde mülteci ve göçmenlik yasası hiç bu kadar önemli olmamıştı. Mülteci ve göçmenlik hukuku fakültemiz iltica hukuku, mülteci hukuku ve uluslararası insan hakları hukuku alanlarında olmak üzere alana önemli katkılarda bulunan alimleri, politika yapıcıları ve uygulayıcıları içerir. Bu uzmanlar, bir göçmenlik uygulama merkezi olan ve iki göçmenlik mahkemesi, iki iltica makamı ve ülkedeki en işlek federal Circuit Court göçme yuvalarından birine ev sahipliği yapan New York şehrinin fonunda eğitim veriyor ve uyguluyor.119067_119064_117857_brooklawllm.png

Yüksek Lisans Brooklyn Law School öğrenciler derslerini Genel ABD Hukuku, İşletme Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku veya Mülteci ve Göç Hukuku üzerine odaklama seçeneğine sahiptir. LL.M. Müfredat, ABD yasal söyleminde uzmanlaşmak ve kendi ülkelerinde pratik yapma becerilerini geliştirmek için gereken bilgileri yurtdışında eğitmiş avukatlara sağlar. LL.M. program daha da New York State Baro Sınavı için oturmak için gereksinimleri karşılamaktadır. Birden fazla yargı alanında lisanslı bir avukat olarak, 21. yüzyılın küresel avukatı olacaksınız.

Yenilikçi LL.M. ile bir yüzyıldan fazla süren bir mükemmellik ile desteklenen programda, yeni bir hukuk dünyasının taleplerini karşılıyoruz.

Program dili:
  • Ingilizce

Brooklyn Law School için 4 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Temmuz 30, 2019
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Ağu 2020
Duration
1 - 2 yıl
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
1,993 USD
kredi saat başına
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Ağu 2020
End Date
May 2021
Son başvuru tarihi

Ağu 2020

Location
Son başvuru tarihi
End Date
May 2021

Your LL.M. at Brooklyn

Welcome