Yüksek Lisans maliye

Genel

Program açıklaması

Yüksek Lisans maliye

Geçtiğimiz birkaç yılda küresel finans piyasalarında çok sayıda hızlı değişiklikler dramatik yasal çalışmanın gereklerini ve içeriğini değiştirmiştir. Böyle türevleri ve uluslararası hedge fonlar gibi mali düzenleme, merkez bankacılığı ve iflas hukuku için tamamen yeni gereksinimleri gibi yeni finansal araçların geliştirilmesi ile, profesyonellerin yasal niteliksel yeni ve hızla gelişen alanlarda yetiştirilmek üzere acil ihtiyaç vardır uygulama.

Yüksek Lisans Finans ILF de lisans programı değil sadece uğraşmak yetiştirecek hem de bu giderek daha önemli alanda excel nereye uluslararası hukuk ve küresel finans buluştuğu dünyalar. Yüksek Lisans Finans program düzenli bir yıllık LL.M. tamamlayarak yarı zamanlı olarak yapılabilir Iki yıllık bir süre boyunca Finans programı. Böyle bir düzenlemenin amacı, böylece ILF kendi çalışmalarını finanse öğrenciler çalışmaları sırasında part-time çalışmak için izin vermektir.

Bizim Yüksek Lisans Finans programı:

  • Disiplinlerarası

Program hukuk ve iş / ekonomi akademik disiplinlerin geleneksel ayrımı üstesinden gelir. Program, hem hukuk ve iş / ekonomi yönlerini öğretir ve onların kavşak ve etkileşimi üzerinde duruluyor. Böylece, yasal çerçeve, ekonomik kararlar ve yasal direktiflere ve yasal uygulama ekonomik sonuçları üzerinde kısıtlamalar takdir yetkinlik ve anlayışlar kazanacaktır. Sen tanınmış akademisyenler ve uzmanlık iki alanda önde gelen uygulayıcıları tarafından verilecektir.

  • Uluslararası

Bizim müfredat, bizim fakülte ve öğrencilerimizin: Program her açıdan uluslararası. LL.M. tarafından sunulan dersler Finans program Avrupa ve uluslararası şirketler hukuku, Avrupa para politikaları ve merkez bankacılığı üzerindeki sermaye piyasaları ve menkul kıymetler gibi konularda hukuku bulunmaktadır. Yüksek Lisans Finans lisans programı aynı zamanda "Muhasebe", "Sigorta Hukuku" ve "İş Vergilendirme Yasası" gibi özel konularda geniş bir kurs yelpazesi sunmaktadır. Bizim büyük fakülte Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri'nde on ülkeden geliyor. Buna ek olarak, öğrencilerimizin dünyanın her yerinden gelen - genellikle 25'den fazla ülkede her yıl gelen.

  • Teori ve Pratik arasındaki yakın etkileşim

Müfredat bir teorik anlayış yanı sıra bankaların ve şirketlerin, uluslararası hukuk firmaları ve muhasebe ve denetim firmaları, Avrupa Merkez Bankası ve Alman Bundesbank özel gereksinimleri içine pratik bir fikir hem de kazanç sağlayacaktır.

Seçkin akademisyenlerin yanı sıra, bizim fakültenin çoğunluğu hukuk, bankacılık, merkez bankacılığı ve finansal düzenleme alanlarında üst uygulayıcılar oluşuyor olmasıdır.

LL.M. ayrılmaz ve önemli bir parçası olarak Finans lisans programı, aynı zamanda, finansal düzenleyici, merkez bankacılığı, uluslararası hukuk ve muhasebe alanlarından ILF çeşitli sponsorlarından biri de iki aylık staj katılmak için değerli bir fırsat olacaktır.

Başvuru Koşulları

Yüksek Lisans Maliye program özellikle zaten akredite veya tanınmış bir üniversiteden hukuk, işletme veya ekonomi birinci derece olması mezunları için tasarlanmıştır. Eğer bu konularda herhangi bir birinci derecede sahip ve üstün akademik kayıtları varsa, bu nedenle, biz başvurunuzu almak için mutlu olurdu.

Yazışma ders çalışmak veya uzaktan eğitim yoluyla bir yasa, iş ya da ekonomi diploması adaylar başvuru için uygun değildir.

Önceki mesleki deneyim bir gereklilik değildir. Biz birlikte ve eşit programdan yararlanacak önce iş tecrübesi olmayan öğrenciler bir karışımını itiraf.

İngilizce eğitimi tek dil olduğu için, yazılı ve sözlü iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmalıdır. İngilizce olarak yeterlilik anadiliniz İngilizce olmadıkça TOEFL 600, CBT TOEFL 250 (her bölüm için 22 minimum) IBT TOEFL 100, Cambridge CAE (yukarıdaki C derece veya üzeri) veya IELTS 7.0 seviyesini aşmak için kanıtlanmış olmalıdır.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The Institute for Law and Finance (ILF) is a center for academic excellence in teaching and research. It was established as a non-profit foundation in 2002 by Goethe University Frankfurt am Main with ... Devamını oku

The Institute for Law and Finance (ILF) is a center for academic excellence in teaching and research. It was established as a non-profit foundation in 2002 by Goethe University Frankfurt am Main with the support of many prominent institutions. Daha Az