Yüksek Lisans Uluslararası İnsan Hakları ve İnsancıl Hukukta

Genel

Program açıklaması

American University iki farklı insan hakları pisti sunuyor - Melez LL.M. Uluslararası İnsan Hakları ve İnsancıl Hukukta ve Uluslararası Hukuk Çalışmaları Programı'nda yerleşik İnsan Hakları Uzmanlığında. Her iki program da bugün Amerika Birleşik Devletleri'nde ve dünyada uluslararası insan hakları hukuku alanında uzmanlaşmış eğitim ihtiyacına işaret ediyor. Yerinde (konut) ve çevrimiçi bileşenler içeren hibrid program, esnek ve kullanışlı bir formatta yüksek kaliteli bir müfredat sağlar. Her iki programdaki öğrenciler akademi, uluslararası mahkemeler, sivil toplum örgütleri ve uluslararası örgütlerden gelen insan hakları ve insancıl hukuk uzmanları da dahil olmak üzere 40'dan fazla dünyaca ünlü uzmanla etkileşime giriyor.

Dil ve Yer Sınırlarının Elimine Edilmesi

Dünyanın dört bir yanından Avukatlar'a yasal eğitim vermek için en son teknolojiyi kullanan dinamik bir programa katılın. Halen, bu program, Amerika Birleşik Devletleri'nde, hem İngilizce hem de İspanyolca olarak sunulan bir ABD hukuk fakültesinde hibrit bir müfredat sunan tek kişidir. Çevrimiçi ve konut ders bileşenleri ile bu eşsiz program, size mükemmel bir eğitim ve uluslararası insan hakları ve insancıl hukukta olağanüstü fırsatlar sunacaktır. Ulusal Hukukçu, yakın tarihli bir makalede programımızı vurguladı.

Fakülte

Bu programın hem çevrimiçi hem de konut bileşenleri, insan hakları ve insancıl hukuk alanında olağanüstü bir dizi kişiyle bağlantı kurmanıza izin verecektir. Fakülte, her yıl İnsan Hakları ve İnsancıl Hukuk Üstün Eğitim Programında öğreten 40'dan fazla dünyaca ünlü uzmanı içerir. Bu, uluslararası STK üyeleri, uluslararası mahkeme hakimleri, üyelerinden oluşan önemli öğretim üyeleriyle etkileşim kurmak için mükemmel bir fırsattır. bölgesel özel organizmalar, BM özel raportörleri, seçkin WCL fakültesi ve uluslararası öğretim üyeleri ve BM antlaşmalarının organları.

Öğrencilerimize aktardığı özlü bilgi birikimine ek olarak, programımızdaki mezunlar için işle ilgili gelecekteki fırsatlar için gerekli profesyonel temaslardır. Program uzmanları ile yakın temasta geçirilen zaman, programın konut bölümünde gelecekteki ağlar için kesinlikle başarıyı garantileyecektir.

Dersler

Konut Kursları

LL.M'nin konut bileşeni. yaz döneminde üç hafta boyunca devam eden İnsan Hakları ve İnsancıl Hukuk İleri Araştırmalar Programı sırasında Akademinin İnsan Hakları ve İnsani Hukuk Radyosu tarafından sunulan derslerden yararlanacak şekilde tasarlanmıştır. Bunlar, insan hakları ve insancıl hukuk alanında dünyaca ünlü uzmanlar tarafından öğretilen özel derslerdir. LL.M.'deki öğrenciler Uluslararası İnsan Hakları ve İnsani Hukuk Programında her iki oturumda üç kredi almak zorunluluğu olan iki üç haftalık yaz oturumlarına katılmak zorundalar.

  • Ekonomik, Sosyal ve Kültürel Haklar
  • Dezavantajlı ve Güvenilir Grupların Hakları
  • Uluslararası İnsani Hukuk
  • Kadın ve Uluslararası İnsan Hakları Hukuku
  • Bölgesel Sistemler: Avrupa ve Afrika İnsan Hakları Hukuku
  • Gelişmiş Uluslararası İnsani Hukuk
  • İnsan Hakları İhlalleri İçin Uluslararası Adalet
  • Birleşmiş Milletler İnsan Hakları Sistemi
  • İnsan Hakları ve Kalkınma
  • İnter-Amerikan İnsan Hakları Sistemi

Çevrimiçi kurslar

LL.M'nin çevrimiçi bileşeni. dünyanın dört bir yanından gelen katılımcıların çok kültürlü bir izleyici deneyimi yaratmalarına olanak tanıyan son teknolojiyle gerçekleştirilir. Bu format, LL.M.'yi edinmek için tüm dünyadaki yasal profesyonellerin kapısını açar. dünya çapında inanılırlığı olan sertifikayı alıyor. Sanal kurslar öğrencilerin sınıf arkadaşlarıyla etkileşime girdiği ve profesörlerle canlı tartışmalara katıldığı 2 saatlik canlı sınıflardan oluşur.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Designed for international and domestic law graduates, our LL.M. programs feature flexible curricula that incorporate a rich array of specialized law courses and seminars and experiential learning opp ... Devamını oku

Designed for international and domestic law graduates, our LL.M. programs feature flexible curricula that incorporate a rich array of specialized law courses and seminars and experiential learning opportunities. As a student, you will be supported by a law school community that is uniquely collaborative, including faculty who are passionate about education and a global network of LL.M. alumni. The LL.M. programs at AUWCL incorporate a rich array of courses, experiential learning opportunities, and special events that offer valuable opportunities for students to interact with leading lawyers, policymakers, business leaders, and diplomats. Daha Az