Yüksek Lisans Uluslararası Bankacılık, Menkul Değerler

Genel

Program açıklaması

Asya’dan hukuk, işletme veya ekonomi dalında birinci dereceye sahip olanlar ve iyi bir akademik sicile sahip olan mezunları LL.M’imize katılmak için başvuruda bulunabilirler. Uluslararası Finans programı.

Uluslararası Bankacılık, Menkul Kıymetler ve Finans (LL.M. International Finance) programında Yüksek Lisans of Laws programı, uluslararası ve Avrupa bankacılık, menkul kıymetler ve finans hukuku alanlarında mükemmel bir disiplinlerarası ve uygulamaya yönelik eğitim sunmaktadır. ILF okuyarak, sadece başa çıkmak için değil, aynı zamanda uluslararası hukuk dünyasının ve küresel finans dünyalarının buluştuğu, gittikçe önem kazanan bu alanda mükemmelleşmek için eğitileceksiniz. Goethe Üniversitesi Frankfurt am Main'in önde gelen profesörleri ve aynı zamanda hukuk ve finans endüstrilerinden uzmanlar tarafından verilecek. Frankfurt, Avrupa ve küresel finansta merkezi bir rol oynamaktadır.

Avrupa'nın en büyük finans merkezi olan Frankfurt'ta bulunan ILF , genç profesyonelleri hem mevcut hem de gelecekteki yasal ve finansal zorluklarla başa çıkmaları için eğitmek için ideal bir yer sunmaktadır.

Öğrencilerimize dinamik bir öğrenme ortamında belirlenen sağlam ve kapsamlı bir yasal ve finansal eğitim sağlayarak, kariyerlerinde üstün olmaları için gereken yasal eğitimi sağlamaya çalışıyoruz.

İngilizce eğitimin tek dili olduğundan, başvuru sahipleri yazılı ve sözlü İngilizce'yi iyi bilmelidir. Akademik mükemmellik ve öğrenciler ile fakülte arasında doğrudan, kişisel temas sağlamak için 30'dan fazla öğrenci kabul edilmeyecektir.

PROGRAMIN SÜRESİ

LL.M. ILF Uluslararası Finans programı, bir yıllık lisansüstü lisans programıdır. Kış dönemi (Ekim-Şubat) ve yaz dönemi (Nisan-Temmuz) olmak üzere iki döneme ayrılır. Program Ekim ayında başlıyor ve öğretim bir sonraki yılın Temmuz ayında bitiyor.

MÜFREDAT DIŞI ETKİNLİKLER

Diğer şehirler, İş İngilizcesi ve Almanca dil kurslarına yapılacak çalışma gezilerinin yanı sıra uluslararası öğrencilerle yapılan müfredat dışı etkinlikler de, çalışma yılı boyunca öğrenciler için organize edilecektir.

DERECE KONFERANSI

LL.M. Uluslararası finans derecesi, Frankfurt am Main'daki Goethe Üniversitesi Hukuk Fakültesi tarafından verilmektedir.

SON BAŞVURU TARİHİ

Başvurular “yuvarlanma esasına” göre değerlendirilecektir. Başvuranlar başvurularının sonuçlarından, doldurulmuş başvurunun ILF tarafından alınmasından itibaren 6 hafta içinde bilgilendirilecektir. LL.M'ye giriş. Uluslararası Finans programı, başarılı başvuru sahiplerine “ilk önce gelene hizmet” esasına göre verilecektir.

Program için son başvuru tarihi: 15 Mayıs: APS sertifikası gerektiren ülkeler (örneğin Çin, Moğolistan ve Vietnam) ve 1 Temmuz: Diğer tüm Asya Ülkeleri

Başvuru ücreti gerekmez.

BURSLAR

28 Şubat 2020'den önce alınan başarılı başvurulara öğrenim ücretlerinin% 10'unu (yani 1.800 Avro) burs verilecek.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The Institute for Law and Finance (ILF) is a center for academic excellence in teaching and research. It was established as a non-profit foundation in 2002 by Goethe University Frankfurt am Main with ... Devamını oku

The Institute for Law and Finance (ILF) is a center for academic excellence in teaching and research. It was established as a non-profit foundation in 2002 by Goethe University Frankfurt am Main with the support of many prominent institutions. Daha Az