Yüksek Lisans Uluslararası Hukuk ve İnsan Hakları

Genel

Program açıklaması

Yüksek Lisans Uluslararası Hukuk ve İnsan Hakları

İnsan Hakları ve Uluslararası Hukukta LL.M Programı, HUL'un uluslararası bir etkinlik merkezi olan akademik mükemmeliyet konusundaki uzun yıllara dayanan itibarının önemli bir bölümünü oluşturan alanlarda zengin ve ileri düzeyde bir eğitim sunmaktadır.

Program, öğrencilere, uluslararası hukukun temel alanlarında - uluslararası örgütler, çatışma çözümü, savaş yasaları, göçmenlik yasası, uluslararası ceza hukuku vb. - ve çok kültürlülük de dahil olmak üzere insan hakları hukukunun önemli alanlarında zengin çeşitlilikte uzmanlık kursları sunmaktadır. insan hakları ve terörle mücadele ve geçiş dönemi adaleti.

Üst düzey akademisyenler ve uygulayıcılardan oluşan güçlü bir fakülte tarafından, uluslararası kuruluşlar, uluslararası uzman kuruluşların üyeleri, BM ve ICRC gibi hükümet ve sivil toplum avukatları, İsrail ve yurtdışındaki önde gelen akademisyenler dahil Malcolm Shaw - uluslararası hukukta dünyanın önde gelen ders kitabının yazarı).

Program, zengin bir barış ve çatışma tarihine sahip bir şehir olan Kudüs'te bulunuyor. Program, hükümet ve sivil toplum sektöründeki akademisyenler, avukatlar ve çalışanlar için eşsiz bir deneyim sunuyor.

kabul

Kabul şartları

LL.M. İngilizce programları, iyi bir İngilizceye sahip olan bir LL.B veya JD derecesi olan hukuk fakültesi mezunlarına açıktır. Adaylar, hukuk okulu notları, tavsiye mektupları ve geçmiş akademik çalışmalarına göre seçilir. Kabul Yönetmeliğinin tam listesi için lütfen web sitemize bakın.

Daha önce eğitim dili olan bir eğitim kurumunda eğitim almayan adaylar, resmi TOEFL puanlarını veya IELTS'yi sunmalıdır. Gerekli minimum TOEFL puanı kağıt tabanlı testte 600, bilgisayar tabanlı testte 250, İnternet tabanlı testte 89'dur. Minimum IELTS puanı 7'dir.

Eğitim Kursu

LL.M. programlar, dört ana ders, bir atölye, seminer, seçmeli ders ve arka plan dersleri olmak üzere iki ardışık yarıyılda alınan 32 krediden oluşmaktadır. Ayrıca, öğrenciler bir LL.M. tez.

öğretim

Öğrenim 16.000 dolar. Bu ders dışı faaliyetler ve sağlık sigortası içerir. Yurtlarda konaklama ek ücrete tabidir.

Burslar ve ödüller, nitelikli öğrencilere açıktır. Daha fazla bilgi için program koordinatörü Bayan Shanie Rabinowitz ile irtibata geçiniz.

Ek burslar mevcut:

  • MASA - Daha fazla bilgi için web sitemizi kontrol ediniz.
  • Rothberg Uluslararası Okulu - Rothberg Uluslararası Okulu ile birlikte düzenlenen Uluslararası programlar, nitelikli adaylara çeşitli burslar sunmaktadır. Daha fazla bilgi için web sitemizi kontrol ediniz.
Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

The Hebrew University of Jerusalem, founded in 1918 and opened officially in 1925, is Israel’s premier university as well as its leading research institution. The Hebrew University is ranked internati ... Devamını oku

The Hebrew University of Jerusalem, founded in 1918 and opened officially in 1925, is Israel’s premier university as well as its leading research institution. The Hebrew University is ranked internationally among the 100 leading universities in the world and first among Israeli universities. Daha Az