Yüksek Lisans uluslararası iş hukuku

Genel

Program açıklaması

20 yıl LL.M. için Uluslararası İş Hukuku yasaya eşsiz ve değerli bir deneyim bir yönetici LL.M. devam etmek isteyen dünyanın dört bir yanından mezun teklif etti programı. deneyimi neredeyse 200 yıllık Zürih Üniversitesi Hukuk Fakültesi onun fakülte ve yasal eğitim programlarının mükemmellik için dünya çapında bilinir. Okulun konumu, Zürih, ekonomik sermaye ve İsviçre'nin en canlı şehir ve öğrencilerin kolayca diğer Avrupa ülkeleri keşfetmek ve İsviçre'nin muhteşem ortamı keyfini çıkarmanızı sağlar Avrupa'nın kalbinde yer almaktadır.

Öğrencilerin Zürih Üniversitesi'nde bulmak mezun avantajları arasında çalışmanın geniş bir kurs sürdürmeye fırsat ve Uzmanlık Dersleri kendi ilgi alanları keşfetmek imkanı vardır. Öğrenciler yürütme LL.M. yararlanacak Program özel olarak tasarlanmış ve uluslararası alanda çalışan avukatlar için geliştirdi.

Program

yönetici Yüksek Lisans Zürih Üniversitesi programları part-time sunulmaktadır (2 yıllık program, iş temelli) ve tam zamanlı baz (1 yıllık bir program, katılım gereken süre 8 ay). Part-time programı İsviçre'de çalışan ve yeni bir meydan okuma için arayanlar hedefleniyor. Alman dilinin yeterli derecede olması gerekir programına kabul edilmek için.

tam zamanlı bir program özellikle kısa bir süre içinde bir lisansüstü ders tamamlamak isteyen yabancı öğrenciler için tasarlanmıştır. Aynı zamanda bu öğrencilerin İsviçre'nin mükemmel bir üne yanı sıra eşsiz coğrafi ve ekonomik durumun fayda sağlayacaktır. dersler yalnızca İngilizce olarak verilecektir unutmayın.

Yüksek Lisans Programlar temel ders ve uzmanlaşma kursları oluşur. temel ders çalışmanın zorunlu ve seçmeli alanları bulunmaktadır 12 modülden oluşmaktadır. uzmanlaşma kursları iki modülden oluşmaktadır. Çalışmanın tüm kurs yaklaşık 420 ders oluşmaktadır.

Yarı zamanlı programlarda, aşağıdaki uzmanlık alanlarından birini seçebilirsiniz:

  • Yüksek Lisans Uluslararası Bankacılık ve Finans Hukukunda
  • Yüksek Lisans Uluslararası Ticaret İşlemleri ve Teknoloji Transferi
  • Yüksek Lisans Uluslararası Dava ve Tahkimde
  • Yüksek Lisans Birleşme ve Devralmalar ve Şirketler Hukuku'nda
  • Yüksek Lisans Uluslararası Spor Hukukunda

Tam zamanlı LL.M. Programlar iki ihtisas ihtimali sunar:

  • Yüksek Lisans Uluslararası Bankacılık ve Finans Hukukunda
  • Yüksek Lisans Uluslararası Spor Hukukunda
RHARA

Seçenek:
Uzman bir LL.M'yi aramayan öğrenciler Başlık "LL.M. Uluslararası Ekonomik ve İş Hukuku ".

kilit noktaları Özeti

Part-time Yüksek Lisans Programlar
PROGRAMLAR • LL.M. Uluslararası Bankacılık, Finans ve Sigorta Hukuku • LL.M. Uluslararası Ticari İşlemler ve Teknoloji Transferi • LL.M. Uluslararası Dava ve Tahkim • LL.M. Birleşme ve Devralmalar ve Şirketler Hukuku • LL.M. Uluslararası Spor Hukuku
Program süresi 2 yıl iş tabanlı
Anlatım iş tabanlı bir program (sınıflar sabahları öğleden sonra Cuma katılmak ve Cumartesi)
Öğretim Dili Almanca (ve İngilizce)
Tam zamanlı Yüksek Lisans Programlar
PROGRAMLAR • LL.M. Uluslararası Bankacılık, Finans ve Sigorta Hukuku • LL.M. Uluslararası Spor Hukuku
Program süresi 1 yıl (katılım gereken süre 8 ay)
Anlatım Tam zamanlı
Öğretim Dili İngilizce

Uygulama ve Uygunluk

Eğitim programına kabul için aşağıdaki şartlar yerine getirilmelidir: - Yüksek Lisans derecesinde hukuk diploması (istisnalar vaka bazında incelenecektir) - Mesleki deneyim - İyi derecede sözlü ve yazılı dil bilgisi bilgisi ( Almanca ve İngilizce) Başvuru formu: www.LLM.uzh.ch Son başvuru tarihi: Lütfen web sitemizi kontrol edin

Maliyetler

32,800 Sterlin. - Öğrenim masraflarına, ders materyalleri, muayene ücretleri ve yoğun hafta sonları ve bazı ilave olaylar için masraflar dahildir. Geziler, ek edebiyat ve yaşam masrafları maliyetleri dahil değildir.

Yer

Elbette, kendi halkının kültürel çeşitliliğini, çok dilliliği, çarpıcı sahne ve: İsviçre sunmak için büyük bir anlaşma vardır. Almanca, Fransızca, İtalyanca ve Retororomanca: dört resmi dili konuşan İsviçre'de yaşayan yaklaşık 8,1 milyon insan, şimdi vardır.

İsviçre İsviçre ekonomisi ihracata yüksek oranda bağımlı olduğunu, doğal kaynaklar ve yoksun olmasına rağmen, ekonomik durum yıldır çok istikrarlı olmuştur; kişi başına GSYİH en sanayileşmiş ülkelerinden daha yüksektir. Bütün İsviçreli yaşayan nüfusun yüksek düzeyde sahiptir ve İsviçre yüksek kalite standartları ve hizmet tüm sektörlerde (sağlık, sanayi, toplu taşıma, eğitim, vs.) ününü hak ediyor.

Öğrenci hayatı

Zürih okuyan bir iş ve finans merkezi çok daha fazla İsviçre'nin canlı ve heyecan verici kültür başkenti, yaşayan anlamına gelir. "Küçük büyük kenti" olarak bilinen, Zürih şehir hayatının ve aynı zamanda onun şaşırtıcı güzel göl ve yakın dağların çekici bir rekreasyon alanı tüm faydalarını sunar.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Thanks to its many years of experience the LL.M. programs provide its students an academic education at the highest level. The Law Faculty not only offers the widest range of different specializations ... Devamını oku

Thanks to its many years of experience the LL.M. programs provide its students an academic education at the highest level. The Law Faculty not only offers the widest range of different specializations in Switzerland but also excels with its outstanding network of renowned professors from all over the world who lecture the many programs and courses Daha Az