Yüksek Lisans Uluslararası Ticaret Uygulamalarında

Genel

3 konum mevcut
Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Dört kurum LL.M. Ulusötesi Ticari Uygulamada . Center for International Legal Studies (CILS, Salzburg, Avusturya) dünya çapında 5.000'den fazla avukat üyesi bulunmaktadır. Lazarski Üniversitesi Hukuk Fakültesi (Varşova, Polonya) son yedi yıldır Polonya üniversite hukuk fakülteleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Lixin Üniversitesi Finansal Hukuk ve Politika Merkezi , Şangay, Çin merkezli, Boston Üniversitesi Hukuk Fakültesi (Boston, Massachusetts) 1872'de kuruldu ve Amerikan Barolar Birliği tarafından akredite edilmiş 200'den fazla hukuk fakültesinin ilk 25'inde yer alıyor.

Orta Avrupa konumları (Salzburg ve Varşova) ve Asya konumu (Şangay), iki haftalık oturum formatıyla, bir yıl işlerinden, özellikle aktif uygulayıcılardan, göze alamayanlara büyük bir avantaj sağlayamaz. yurtdışında ve / veya Amerika Birleşik Devletleri'nde okumak için vize almakta zorluk çekenlere bir yılın zamanı veya maliyeti. Program, deneyimli avukatları uzman öğretim üyeleri ile bir araya getirmek üzere tasarlanmıştır ve seminer yapısı katılımcılar arasında aktif alışverişe katkıda bulunmaktadır. Yaşları 25 ile 59 arasında değişen 10 ülkeden otuz bir avukat 2019 iki haftalık LL.M.'ye katıldı. oturumları.

LL.M. Haziran ayında Salzburg'da, Temmuz ayında Şangay'da, Ağustos ayında Boston'da ve Ekim ayında Varşova'da her yıl dört döngüde 21 kredi memnuniyetini gerektirir. LL.M. bir ila beş yıl içinde tamamlanabilir.

LL.M. dersler İngilizce olarak CILS, Lazarski Üniversitesi, Lixi Üniversitesi ve Boston Üniversitesi tarafından verilen öğretim üyeleri tarafından verilmektedir.

2020-2021 ders ücreti kredi başına 660 $ 'dır. Öğrenciler genellikle yılda bir veya iki derse katılırlar. LL.M. başlangıcından itibaren beş yıl içinde tamamlanmalıdır. İki tam öğrenim bursu ve nmerous yüzde 50 öğrenim bursu bulunmaktadır.

LL.M. için adaylar Uluslarüstü Ticari Uygulamada, tanınmış bir birinci derece yasaya sahip olmalı ve akademik ve mesleki yeterliliğin kanıtlanmış bir kanıtı olmalıdır. Anadili İngilizce olmayanlar, dilde yeterliliği kanıtlamalıdır.

Son Güncelleme Haz 2020

Okul Hakkında

The Center for International Legal Studies - CILS/the Center - is a non-profit law research, training, and teaching institute, established and operating as a public interest society under Austrian law ... Devamını oku

The Center for International Legal Studies - CILS/the Center - is a non-profit law research, training, and teaching institute, established and operating as a public interest society under Austrian law. Its international headquarters have been in Salzburg, Austria since 1976. Its essential purpose is to promote and disseminate knowledge among members of the international legal community. Daha Az
Salzburg , Budapeşte , Varşova , Şanghay + 3 Daha fazla Daha az