Yüksek Lisans Yabancı Eğitimli Avukatlar İçin

Genel

2 konum mevcut
Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

genel bakış

Güçlü sıralama Kişisel dikkat. En yüksek değer. Bir LL.M. kazanın JD öğrencileriyle birlikte ders alacağınız Temple University Beasley School of Law 1974 yılında kurulan sıkı bir topluluğun bir parçası haline geldi ve stratejik olarak New York ve Washington DC arasında bulunan uygun fiyatlı Philadelphia kentinde yaşıyor. Kariyerinizi ilerletmek için sizi Temple ailesine katılmaya davet ediyoruz.

128086_Proximity.jpg

Temple Law’daki Yüksek Lisans of Laws (LL.M.) programı , uzun zamandan beri uluslararası avukatları büyük bir başarı ile eğitmektedir. Bugün, 600'den fazla LL.M. Mezunlar, Tapınak hukuk eğitimini tüm dünyada pratik yapmak ve öğretmek için kullanıyorlar.

LL.M. Yabancı uyruklu avukatlar için uluslararası program:

  • Avukatlar
  • Son hukuk mezunları
  • Hükümet yetkilileri
  • Kurumsal hukuk danışmanı
  • Diğer hukuk uzmanları

Öğrenciler Amerikan hukukunda bir derece kazanacak, ABD hukuk sistemini öğrenecek ve küresel pazarda lider olacaklar. Öğrenciler, kişisel ve mesleki amaçlarına bağlı olarak, iki veya üç yarıyıl katılabilirler.

Neden LL.M.'yi seçmelisiniz? Tapınağı Hukukunda Yabancı Eğitimli Avukatlar İçin?

Temple Law, US News and World Report tarafından ABD'deki en iyi 50 hukuk fakültesi olarak gösterilmektedir . Aynı zamanda, diğer uzmanlıkların yanı sıra, Uluslararası Hukuk, Hukuk Araştırmaları ve Yazma ve Deneme Avukatlığı alanlarında da üst sıralarda yer almaktadır. Temple Law'un seçkin profesörleri başarılı, destekleyici ve öğrencileri seçkin kariyerlere hazırlamaya adamıştır.

Tapınağın Tokyo ve Roma'da bulunan ve LL.M. öğrenciler ders çalışabilir. Fakültesinin yarısından fazlası, Temple'ın yurtdışındaki kampüslerinde ders vermiştir ve küresel ilgi alanlarını ve uluslararası öğrencilerin ihtiyaçlarına duyarlılıklarını göstermektedir.

Mükemmel konum

Temple Law, New York City ve Washington, DC arasında elverişli bir konumda, Amerika Birleşik Devletleri'nin altıncı en büyük şehri olan Philadelphia'da yer almaktadır. Philadelphia'da yaşamanın maliyeti diğer doğu sahil şehirlerinden daha düşük. Öğrenciler, yasal çalışmalarını sürdürürken ve büyük bir şehirde ağ kurmalarını sürdürürken, yaşam masraflarından tasarruf edebilirler. Philadelphia, ABD'deki ilk UNESCO Dünya Mirası Şehridir ve National Geographic tarafından 2020'de ABD'de ziyaret edilecek en iyi şehirlerden biri olarak seçildi.

Özelleştirilmiş Müfredat

İlgi alanlarınıza göre hazırlanmış bir çalışma programı tasarlama özgürlüğüne sahip olacaksınız. Öğrenciler iki gerekli dersi alırlar: Amerikan Hukuku ve Hukuki Araştırma ve Yazmaya Giriş ve daha sonra ileri düzey yazma ve seçmeli şartları karşılamak için ABD ve uluslararası hukukta 180'den fazla ders arasından seçim yapabilirler.

JD Program Transfer Fırsatı

İlgilendiğiniz LL.M. öğrenciler belirli kriterleri karşıladıktan sonra Juris Doctor (JD) programına geçebilirler. Daha fazla bilgi için, lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Kabul Ön Koşulları

Öğrenciler sahip olduklarını kanıtlamalıdır:

  1. Önceki Hukuk Eğitimi: LL.M.'ye kabul edilmek için hak kazanmak. programda, Amerika Birleşik Devletleri dışında bir derece hukuk derecesi (yüksek lisans derecesi gibi) almış olmanız gerekir.
  2. İngilizce yeterlilik: Kazanarak İngilizce yeterliliğinizi gösterin:
  • TOEFL'de 88 (rapor kodu numarası 2906-03);
  • IELTS üzerinde 6.5 (6.0 altında hiçbir bireysel bant puanı olmadan); veya
  • Ana diliniz İngilizce ise veya İngilizce'nin ana eğitim dili olduğu bir kurumdan diploma aldıysanız bir feragat isteği gönderin.

Güz dönemi için başvuru için son tarih 15 Nisan. Talep üzerine uzatma sağlanabilir.

Şartlı kabul

Aksi takdirde akademik olarak nitelikli ancak istenen puanların biraz altına düşmek isteyen adayların, Birleşik Devletler'de kabul şartı olan bir yaz İngilizcesi eğitim programına katılmaları gerekebilir. Şartlı kabul için kalifiye olmak için, genel olarak öğrencilerin 80 TOEFL puanı veya IELTS kombine puanı 6.0 kazanması gerekir (bireysel grup puanı 5.0'dan düşük olmayan).

Öğrenciler bu kursları Temple'ın Amerikan Dili ve Kültürü Merkezi'nde (daha önce Yoğun İngilizce Dili Programı olarak bilinir) alabilirler. Daha fazla bilgi için, lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Temple University Beasley School of Law is committed to excellence in teaching, learning, scholarship, and service. The faculty is dedicated to preparing students to enter and continue in the legal pr ... Devamını oku

Temple University Beasley School of Law is committed to excellence in teaching, learning, scholarship, and service. The faculty is dedicated to preparing students to enter and continue in the legal profession with the highest level of skill possible, with a firm commitment to principles of professional responsibility, and with a sense of personal obligation to lead and to serve the communities in which they live and practice. Daha Az
Philadelphia , Roma + 1 Daha fazla Daha az