Yüksek Lisans yabancı hukuk mezunları için

Genel

Program açıklaması

akademik Gereksinimleri

hukuk fakültesi mükemmellik zengin bir geçmişe sahip bir titiz bir müfredat sunmaktadır. Öğrenciler seçkin bir fakülte topluluk odaklı ve kararlı öğrencileri ve mentorluk, staj ve potansiyel istihdam sağlayabilir başarılı mezunlar ağı katılacak.

New York eyalet başkentinin kalbinde yer alan hukuk fakültesi 1851 yılından bu yana liderleri yetiştirmektedir. 10.400 mezun ülke genelinde uygulamaya sahip, bu güçlü ağ öğrenciler için bir fırsat topluluk sağlar. Albany Üniversitesi ile bir üyelik anlaşması paylaşılan programlar içerir ve öğrenci ve öğretim için erişim birbirlerinden öğrenmek için.

hukuk fakültesi uluslararası bölge, ulus ve boyunca parlak kariyerini başlatırken kanıtlanmış bir geçmişe sahiptir. Başkanlar, CEO'lar, finans yöneticileri ve işletme sahipleri başarısı için onların Albany Hukuk Fakültesi deneyimini kredi.

Temyiz New York Mahkeme İç Tüzüğü'nün, Yüksek Lisans uygunluğu sağlamak için Albany Hukuk Fakültesi lisans olgunluk 24 ay ile tamamlanması gerekir kurs 27 kredi saat oluşmaktadır. Gerekli dersler şunlardır:

 • Hukuk mesleği
 • Hukuk Araştırma ve Yazma
 • Anayasa Hukuku, Federal Medeni Usul, ya da New York Uygulama I.
 • Bu program aynı zamanda LL.M. gerektirir Adaylar of Advanced Legal Analizi almak.

Advanced Legal Analiz sözleşmeler, ceza hukuku / ceza muhakemeleri usulü, haksız fiil, anayasa hukuku, mülkiyet ve delil dahil çubuk sınav konuları kapsar, özel olarak tasarlanmış bir derstir. Öğrenciler çubuk soruları aynı biçimde ve bar muayenesinde daha başarılı hale getirmek için tasarlanmış yazılı geri bildirim almak sorunlar ve egzersizleri atanır.

Yukarıda belirtilen zorunlu derslerin yanı sıra, en az altı kredi saat şu derslerden alınmalıdır:

 • Ceza Muhakemesi: Soruşturma
 • Contractsor Satış ve Ödeme Sistemleri
 • Haksız Fiiller
 • Kanıt
 • İş Organizasyonlar
 • Mülkiyet veya Vakıflar ve Estates
 • Ceza hukuku

sadece 27 kredi LL.M. almak için gerekli iken derecesi, adaylar yukarıda belirtilen ders veya hukuk fakültesi tarafından verilen dersler dizi seçilebilir üç ek kredi saat kayıt için teşvik edilmektedir. Albany Hukuk Fakültesi, yabancı eğitimli avukatlar çok farklı geçmişlere ve (medeni hukuk ve gerçek önceden ders çalışma ve deneyim karşı örneğin, ortak hukuk) eğitim sunmak ve biz bu bireysel farklılıklar üzerine inşa etmeye farkındadır. Bu nedenle, düzenli ders çalışmalarına ek olarak, Yüksek Lisans Öğrencilerin Albany Hukuk Fakültesi Kliniği ve Adalet Merkezi aracılığıyla bir in-house klinik programına kayıt yaptıran dört krediye kadar kazanmak için uygundur. Klinik ve Adalet Merkezi'nde Kanun stajyer öğretim üyelerinin yakın gözetimi altında gerçek durumlarda gerçek müşterileri temsil etmektedir. Bu deneyim, öğrencilerin örgün hukuk eğitimi ve öğrencilerin teşvik etmek 'zenginleştirmek gerçek hukuki uygulama ve mesleki sorumluluk yasal doktrin ve teori entegre onlara yardımcı mesleki gelişim amaçlanmaktadır.

Tüm yabancı hukuk bir LL.M. arayan mezunları Bu programda Ağustos ayında programı başlamalı ve kısa bir oryantasyona katılırlar.

 • Yüksek Lisans Yabancı Hukuk Uygulama ve Prosedürler Mezunlar için
 • Yüksek Lisans Yabancı Mezunları için - Mali Yardım SSS

Yasal Göç Durumu bakımı

Yabancı öğrenciler Öğrenci Değişimi Ziyaretçi Bilgi Sistemi (SEVIS) Öğrenci Kılavuzu'na bakınız ABD'de kaldıkları süre boyunca yasal göçmenlik statülerini korumak için gereklidir.

Kabul Ofisi personeli başvuru sürecinde size yardımcı olmaya adamıştır. Biz sorularını yanıtlamak ve endişelerini mevcuttur ve bize tavsiye ederiz. Ofisimiz admissions@albanylaw.edu bize e-mail ya da 518-445-2326 arayın 4:30 ile 8:30 Pazartesi'den Cuma'ya açıktır.

Kanunlar Yabancı Başvuru Yüksek Lisans

Bu Yüksek Lisans Program New York eyaleti bar ya da diğer bar kabul için hak kazanmak için bir akademik program aramaya yabancı hukuk mezunları için tasarlanmıştır. ABD'de bir ABA onaylı hukuk fakültesi sizin hukuk diplomasını aldıysanız, düzenli LL.M. aracılığıyla başvurunuz programı.

Yargıtay Kuralları için Bölüm 520,6 gerektirdiği gibi yabancı bir ülkede eğitim gördü Bir başvuru hukuk eğitimi Hukuk İnceleme tatmin edici kanıt New York Eyalet Kurulu'na göndererek New York eyaleti çubuğu sınavına hak kazanabilirsiniz Hukuk Avukatlar ve Danışmanlar Kabul. yabancı hukuk durational denklik gereksinimlerini karşılamıyor olan hukuk diploması mezunları için, başvuru sahibi başarılı bir LL.M. kazanarak ihtiyaçlarını tatmin edebilir ABD'de onaylanmış bir hukuk fakültesinde profesyonel hukuk konularında kredi 24 dönem saatlik bir asgari oluşan tam zamanlı veya yarı zamanlı bir program, tamamlayarak derecesi. Ayrıntılar için programın müfredatı bakınız.

Yüksek Lisans Başvuru ve Prosedürler

 • Başvuru sahipleri, bu uygulama sadece gerekli tüm malzemelerin aldıktan sonra kabul edilecektir hatırlatılır.
 • Tüm yabancı hukuk bir LL.M. arayan mezunları Bu programda Ağustos ayında programı başlamalı ve kısa bir oryantasyona katılırlar.
 • Yüksek Lisans ABD vatandaşları olarak tam zamanlı öğrenciler kayıt ve dönem başına 9 kredilik en az almalıdır olmayan adaylar.

Yasal Göç Durumu bakımı

Yabancı öğrenciler Öğrenci Değişimi Ziyaretçi Bilgi Sistemi (SEVIS) Öğrenci Kılavuzu'na bakınız ABD'de kaldıkları süre boyunca yasal göçmenlik statülerini korumak için gereklidir.

Son Güncelleme Oca 2017

Okul Hakkında

Albany Law School educates and empowers tomorrow’s leaders in law practice, business, public interest, and government. We connect the classroom to the profession, government, and the community through ... Devamını oku

Albany Law School educates and empowers tomorrow’s leaders in law practice, business, public interest, and government. We connect the classroom to the profession, government, and the community through experienced-based learning, engaged scholarship, and a robust network of alumni and supporters. Learning at Albany Law School is a joint venture between students and faculty members, supported by staff, administrators, alumni, and the Board of Trustees. Our students develop a sophisticated understanding of legal policy and doctrine, a broad range of professional competencies, and a deep commitment to justice and ethical values. Daha Az