Yasa ve politika programında doktora

Genel

Program açıklaması

Hukuk ve Politika Programı DJS ve Ph.D.,

Kanunlar ve Politika, DJ'lerin (Tüzel Bilim Doktora) ve Ph LL.M., Masters - Cambridge Lisansüstü Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Politika ve Küresel Çalışmalar hukuk ve politika Masters ve Doktora derecelerini sunan eşsiz bir akademik program vardır .D. ve İşletme Koleji ve Düzenleyici Bilim ve Kamu Sağlığı Koleji dahil olmak üzere diğer Cambridge Üniversitesi Lisansüstü Kolejleri ile çeşitli ortak diplomaların, - Hukuk ve Politikası. öğretim sağlam bir küresel daldırma müfredat sunmak için üniversiteye veriyor hukuki burs ve uygulamada, alanlarında bir dizi ve uzmanlık derinliğine sahiptir. Bu öğrencilere gerçek dünya problemleri çözme çalışması için sınıfta öğrenme koymak için fırsat vermek praxis liderlik tabanlı projeler ve kurslar geniş bir yelpazede yer alıyor. Akademik program, uluslararası ve karşılaştırmalı hukuk nadir anlayışlar kazanmak için dünyanın her bölgesinde daldırma deneyimleri sunan, aynı zamanda dünyanın tek küresel kampüs formatı için kayda değerdir. Öğrenciler genellikle multidisipliner çıkarları ve fakülte paylaşan global daldırma Intensives bu çıkarları keşfetmek ve program boyunca kendi deneyimlerini, burs ve müfredat akıl hocası.

Hukuk derinden, ekonomik, politik ve sosyal dünyaları suçlanmaktadır. Ve böylece önem herhangi hedefi peşinde değişmez yasa ile bir nişan gerektirir. müfredat hukuku ve politikası, küresel etki için faydalanılabilir ya da küresel liderler ve değişim ajanları olarak kariyerlerine devam etmek isteyen olabilir anlamak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır.

Hukuk, Politika ve Küresel Çalışmalar Koleji de bu kursları ve açıkçası alakalı klinikler, ama açıkçası hukuku ve politikası ile bağlantılı daha az görünüyor, ama ilgili anlayış, beceri ve stratejilerini bina için kritik olabilecek kurslar ve etkinlikler sadece içerir. , Hukuk, toplum, kültür, paydaşlar, ekonomi, küreselleşme, iş ve sosyal kurumlar arasındaki ilişkileri analiz, geçmiş hakkında öğrenme güçlü kurumlara diseksiyon ve beceri ve kapasitelerini geliştirerek - veri ve politika analizi becerileri de dahil olmak üzere - tüm önemli adımlar; bu yüzden özellikle sorun alanları ve ilgili yasal malzemeleri anlamak olduğunu.

Hukuk, Politika ve Küresel Çalışmalar Koleji küresel etkisini yaratma değişkenler geniş ve entegre analiz konsantre öğrencileri teşvik etmek için tasarlanmıştır. Kolej birbirine derinden bağlı olarak değişkenleri görüyor. College niyeti öğrencisi ilgilendiren çeşitli modları ve çalışma alanlarında doğal vaatler ve sınırlamalar zengin bir anlayış geliştirmek için öğrencilere sağlamaktır.

Müfredat konuları ve modüller, uluslararası ticaret ve iş, ilaç ve tıbbi cihaz yönetmeliği, sosyal değişim, dava, örgütsel liderlik, kurumsal reform, yargı yönetimi, seçim siyaset, hukuk rejimleri, anayasa hukuku, ırksal adalet, menkul, finans, girişim hukuku, medya dahil & internet, sosyal refah, din özgürlüğü, emek, ekonomik kalkınma, ceza adaleti, sivil adalet, arazi kullanımı, mülkiyet, çevre, ekonomik adalet, sağlık, kamu sağlığı, yoksulluk, güvenlik, enerji, film ve medya üretimi, IT, IP , göç, insan hakları, bio etik, biyoteknoloji, patent kanunu, ve daha fazlası.

DJS ve Doktora Law & Politikasında hukuki bilim Cambridge Graduate Üniversitesi'nden programları ve Hukuk Fakültesi olan lider hukukçular, hükümet yasa ve politika yapıcılar, uluslararası ve bölgesel iş uygulayıcıları ve yasal akademisyenler için tasarlanmış Politikası ve Küresel Çalışmaları 'en gelişmiş hukuk derece, kim sürekli bağımsız çalışma, araştırma ve yazma ile birlikte uygulanan liderlik devam etmek istiyoruz. Cambridge Üniversitesi Lisansüstü dünyanın dört bir yanından başarılı uygulayıcıları ve bilim adamlarının canlı bir fakülte var. Küresel kohort üyelerinin birçoğu Yargıçlar, avukatlar ve öğretim kendi ülkelerinde, ABD ve diğer ülkelerde zaten. DJS ve Doktora Adaylar yasal burs için önemli ve değerli bir katkı teşkil edecek bir tez üretecek.

Hukuk ve Politika programında DJ'ler ve Ph.D., beş aşaması vardır:

• Bir çalışma planının tamamlanması ders çalışma içeren

• Kapsamlı sınavı başarıyla tamamlanması

Doktora Kolokyumu at • Sunumlar

• Bir doktora tezi teslimi ve kabulü

• tez Başarılı sözlü savunma

Çalışmanın ilk yılında geniş kapsamlı sınav tamamlanan bu gereksinimleri-hazırlanması ve çalışma planının tamamlanması ve başarılı bir şekilde tamamlanması ilk iki. DJS ve Doktora Hukuk adaylar normalde Doktora kolokyum, teslimiyet ve tez kabul ve kapsamlı sınav tez-sırasında 12-36 aylık dönemi izleyen tamamlanma sözlü savunma kalan gereksinimleri-sunumlar tamamlar.

Son Güncelleme Ağu 2015

Okul Hakkında

As a global leader, Cambridge Graduate University is designed for you. Cambridge Graduate University is the world’s first global campus university crafted by the world’s top scholars for a select coho ... Devamını oku

As a global leader, Cambridge Graduate University is designed for you. Cambridge Graduate University is the world’s first global campus university crafted by the world’s top scholars for a select cohort of global leaders to have 21st Century global impact and beyond. Prestigious scholars and practitioners from elite universities, such as Harvard, MIT, Yale, Oxford, London School of Economics and more, personally travel with, mentor and transform each select cohort of global leaders through global immersion intensives, building a rare and powerful global network of global leaders for global impact. It is your time! Let’s transform and empower you! Daha Az