Yasal Araştırmada Usta

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

ALANINDA EN İYİSİ

Saygın Keuzegids Yüksek Lisans Seçme Kılavuzu 2018, Hollanda'nın en iyisi olarak Utrecht University Hukuk Araştırma programını sıraladı.

HAKKINDA

Dinamik bir akademik ortamda meraklı, analitik ve yeni zorlukları üstlenmeye hazır mısınız? Akademik metinleri yazmak, tartışmakla ve karmaşık yasal sorunlarla uğraşmakla ilgileniyor musunuz? Standart bir yıllık sürenin ötesine uzanan, derinlemesine bir Yüksek Lisans düzeyinde bir programı tamamlama fırsatına sahip olmak ister misiniz? Eğer öyleyse, Utrecht University iki yıllık Hukuk Araştırmaları Yüksek Lisansı sizin için mükemmel bir seçim olabilir!

YASAL ARAŞTIRMACILAR İÇİN BÜYÜYEN BİR BÜYÜME AVANTAJI ALINIR

Yasal uygulayıcılar ve akademisyenler için, yasal araştırma becerileri giderek daha önemlidir. Üniversiteler ve araştırma merkezleri, aynı zamanda hukuk firmaları, şirketler, mahkemeler, sivil toplum kuruluşları ve kamu otoriteleri, mükemmel yazma becerilerine ve araştırma odaklı bir zihniyete sahip, iyi eğitilmiş avukatlara ihtiyaç duymaktadır. Yasal Araştırma programı, değişen toplumumuzun ihtiyaç duyduğu çok yönlü bir avukat olmanıza yardımcı olacaktır.

GÜCÜ VE ANALİTİK BİR DÜŞÜNCE OLMAK

Karmaşık, çoğulcu ve sürekli gelişen toplumumuz, keskin analitik düşünürlere açıkça ihtiyaç duyuyor. Geleneksel hukuk kursları, mezunlara her zaman bu talebi karşılamak için gerekli bilgi ve becerileri sağlamamaktadır. Utrecht University bu ihtiyacı karşılamak için iki yıllık Yasal Araştırma Yüksek Lisans programını geliştirdi. Hukuk Araştırmaları Yüksek Lisans programı size doktora için mükemmel bir temel sunar. çalışmaların yanı sıra, ticari, kamu hizmeti veya akademik sektörlerdeki bir uygulayıcı olarak sizi yasal bir kariyere hazırlar. Bu programın bir parçası olarak, seçtiğiniz alandaki temel derslerin yanı sıra yasal araştırma becerilerindeki dersleri de tamamlayacaksınız. Yaklaşık bir yılını yasal araştırma projelerine katılarak ve bir yüksek lisans tezi yazarak geçireceksiniz.

BİR PROFESYONEL KARİYERİNE DOĞRU

Hukuk Yüksek Lisans Programı'ndaki bu yüksek lisans programını tamamladıktan sonra, hukuk araştırmalarında, bir üniversitede ya da büyük hukuk bürolarından birinde, Yüksek Mahkemelerin araştırma departmanlarında dünyanın çeşitli yerlerinde araştırma pozisyonu, ya da Hollanda, Yüksek Mahkemede, Danıştay veya Adalet Bakanlığı'nın Araştırma ve Belge Merkezi ( Wetenschappelijk Onderzoeks- en Documentatiecentrum ). Ayrıca, ulusal veya uluslararası bir hukuk bürosunda, bir şirkette veya sivil toplum kuruluşunda, yargı alanında veya hükümet veya hükümet dışı bir konumda yasal uygulamalar için de hazırlıklı olursunuz.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of int ... Devamını oku

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of international rankings, and member of the renowned European League of Research Universities. Daha Az