Yasal bilim doktoru (araştırma)

Genel

Program açıklaması

GİRİŞ KOŞULLARI

Adaylar Kanunlar yüksek lisansını, ya da en az yüzde 75 bir Başarılar ortalamasına ya da başka bir yerde eşdeğer notu ile Yasaları veya Juris Doktor lisans derecesi olması gerekir.
Onlar 50.000 ila 80.000 kelimelik bir tez yazma içerir yeterlilik, taahhüt araştırma becerileri uygun seviyede olması bir başvuru sahibi Dean karşılamak için gerekli olabilir.
Kabul uygun denetim onaylı bir araştırma önerisi ve kullanılabilirlik temelinde olduğunu. Başvuru sahipleri derece tez bileşeni girişmeden önce Yasaları Yüksek Lisans altında listelenen altı konulara kadar tamamlamak zorundadırlar. Alternatif olarak, kabul araştırma tezi bileşenine Kanunlar kurs Yüksek Lisans transfer yoluyla verilebilir. Başvuru sahipleri Kanunlar kurs Yüksek Lisans en az yüzde 75 ortalama elde etmiş olacaktır.

PROGRAM YAPISI

Adaylar tamamlamanız gerekir:

  • Kanunlar Yüksek Lisans altında listelenen konulardan seçilen altı seçmeli kadar.
  • 50.000 arasında yazılı bir araştırma tezi - Çalışmanın hangi alanının fuar, bilgi ve anlayış önemli bir katkı temsil eder (üstlenilen seçmeli sayısına bağlı olarak) 80.000 kelime bağımsız araştırma kapasitesine gösteriyor.

PROFESYONEL TANIMA

Bu program bir doktora düzeyinde açısıdır. Bu uzun bir tez yazmak karşılığında daha az konuları yapmak seçecek mümkündür (yaklaşık 5000 kelime düştü her konu için tez uzunluğuna eklenir).

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

RIGHT NOW, this moment, the world is changing. Big changes, small changes, climate changes, gear changes… The future belongs to those that are making history now, the quick thinkers acting on their fe ... Devamını oku

RIGHT NOW, this moment, the world is changing. Big changes, small changes, climate changes, gear changes… The future belongs to those that are making history now, the quick thinkers acting on their feet now, and the innovators blazing new trails now. With so much happening in the world, why wouldn’t you learn from right now? The way we learn at Bond University means you’ll never be left behind. You’ll experience things at Bond that will push you forward. At Bond University, you will learn how to learn in the now. We are challenging, volunteering, practicing and collaborating. RIGHT NOW, you could learn from everyone and everything from a university that values now. Daha Az