Yasal ingilizce programı

Genel

Program açıklaması

Yasal ingilizce programı


Brooklyn Hukuk Okulu yeni Hukuk Dil Enstitüsü küreselleşen yasal topluluk birçok dilde iş yapar ve farklı yasal kültürlerin bir anlayış gerektirir tanıma yılında kurulmuştur. Enstitü'nün eğitim programları, Amerikan hukuk söylemin dili kendi ustalık keskinleştirmek için yurt dışından avukatlar ve öğrenciler için fırsatlar sunacak. Ayrıca öğrencilere hukuk kültürü ve diğer ülkelerin dil eğitimi için fırsat verecektir.


Enstitüsü (aşağıya bakınız), her Temmuz sunulacak yoğun Hukuk İngilizcesi programı ile eğitim faaliyetlerini başlatacak. Yakın gelecekte, Enstitü hukuk terminolojisi ABD ve yabancı avukatlar için kurslar ve Almanca, Fransızca, İspanyolca, Rusça ve Çince gibi diğer yasal dilleri, kavramları dahil etmek için faaliyetlerini genişletmek olacaktır. Bu kurslar BLS öğrencilere ve diğer yasal kültürlerin dil ve hukuk becerilerini honlama ilgilenen yasal ve iş çevrelerinin üyelerine açık olacak.


Enstitüsü - Hukuk, Dil ve Biliş için ünlü Merkezi'nin parçası - Ayrıca çok dilli hukuki sorunları ele bir dünya lideri olarak kurarak, yurt dışından dil ve hukuk merkezleri ile ortaklaşa konferanslar düzenleyecek.


Temmuz Yoğun Hukuki İngilizce Programı


Yüksek Lisans için birçok başvuranların eğitim ihtiyaçlarına ve taleplerine cevap Amerika Birleşik Devletleri'nde hukuk eğitimi ile ilgilenen yabancı-eğitimli Avukatlar için Programlar, Brooklyn Hukuk Fakültesi hukuk iki İngilizce yaz kursları tanıttı. Çok yüksek TOEFL puanları Hatta bu öğrenciler önce ABD'li hukuk lisans programının başlamasından yasal İngilizce özel daldırma yararlanacak. Dil Bu yoğun eğitim - bir haftalık kurs ya da üç haftalık kurs ya - öğrencilere ABD hukuki çalışmalarında bir avantaj sağlayacaktır.


Biz çoğu öğrenci ABD LL.M. alındı ​​yabancı eğitimli avukatlar olacağını tahmin rağmen Ağustos ayında başlayacak programlar, her iki ders yasal İngilizce becerilerini geliştirmek isteyen İngilizce yeterli yeterlilik ile öğrenciler ve uygulamacılar açıktır.


Müfredat ve Öğretim


Katılımcılar dersin başında bireysel hedefleri belirlemek ve sonuca kendi ilerlemenin değerlendirilmesi ile sağlanacaktır. Ana konu alanları şunlardır:

    • dinleme ve konuşma:, telefon, müzakere toplantı ve görüşme becerileri, müşteri iletişimi, resmi ve gayrı resmi sunumlar;
    • yasal yazma: sözleşme hazırlanması; mektupları; yasal özetleri; öngörü ve ikna edici yazma, ve,
    • , yasal kelime, ABD hukuk sistemi ve hukuk alanlarını sözleşme ve yasal yorumlama: beceri ve analiz okuma.


Sınırlı bir süre ile katılımcılar için, elbette bir haftalık yoğun versiyonu sunulacak. Yukarıda belirtildiği gibi içeriği aynı alanlar üzerinde durulacak.

Son Güncelleme Kas 2014

Okul Hakkında

The fundamental mission of Brooklyn Law School is to provide its students with the knowledge, skills, and ethical values needed for a career in the law.

The fundamental mission of Brooklyn Law School is to provide its students with the knowledge, skills, and ethical values needed for a career in the law. Daha Az