Loyola

Genel LLM

Bu program yabancı bir ülkede bir okuldan hukuk diplomasını aldı öğrenciler için tasarlanmıştır. Program tamamen özelleştirilebilir ve öğrencilerin daha yakından ilgi ve hedefleri ile ilgili ders seçmek için seçeneğiniz vardır. Fakültemiz Direktörü Prof. Aaron Ghirardelli, derslerin seçimi ve Yüksek Lisans programının tasarımı aracılığıyla öğrencilere rehberlik edecektir. Genel LLM programı genellikle Kaliforniya veya New York Bar Sınavı'na girmeye hak olmak isteyen öğrenciler tarafından veya şu anda bizim uzmanlık birinin kapsamına girmeyen hukuk alanlarında ilgi olması öğrenciler tarafından seçilir.

Yüksek Lisans Uzmanlık

Loyola Hukuk Fakültesi de hukukun çeşitli alanlarda uzmanlık sunmaktadır. Bir uzmanlık kayıt yaptıran hukuk belli bir alanda özellikle ilgilenen öğrenciler için mükemmel bir seçimdir. Her uzmanlık müfredatı dikkatle uzman konunun kapsamlı bir anlayış ile mezun donatmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Uzmanlık bir ABA-akredite Amerikan hukuk fakültesinden bir JD ile yabancı bir ülkede ve öğrencilere okuldan hukuk diplomasını aldı öğrencilere açıktır. JD öğrenciler Yüksek Lisans programına başvurmadan önce kendi JD ne derece en az üç yıl almış olmalıdır.

Loyola

Birimler ve Kurslar

Öğrencilerin başarı bazı gerekli temel dersleri ve onaylı seçmeli oluşan kurs en az 24 adet tamamladıktan sonra bizim LLM programı (Genel veya Uzmanlık) mezun olacak.

Loyola müfredat alanlarında çeşitli sınıf seçenek genişliği sunuyor. 325 seçmeli ders seçmek için, öğrenciler Bar Sınavı için gerekli olan konuları kapsayan birinci sınıf JD dersler dahil kursları, geniş bir aralıkta kaydolarak derece ihtiyaçlarını yerine getirebilir.

Bar Uygunluk

uluslararası öğrencilerin çoğu Kaliforniya veya New York Bar Sınavı'na girmeye hak olmak için elimizden LLM programına kayıt yaptıran ilgilendi. Bar Uygunluk bir öğrenci zaten Kaliforniya ve New York'ta onu / kendi ülkesini ve değişiklikleri uygulamaya lisanslı olup olmadığına bağlıdır. Öğrenciler alarak ilgileniyorsanız Bar Sınavı özel gereksinimlerini karşılamak için Loyola kendi LLM bir müfredat tasarımı olmalıdır.

Eğer Bar Bar Sınavı Eğer almalı Sınav, ve çok daha fazlası almalıdır olsun, Bar Uygunluğu hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, bizim Fakültesi Direktörü Profesör Aaron Ghirardelli ile Skype telefon görüşmesi. Profesör Ghirardelli kendini mezun bir Yüksek Lisans ve o Kaliforniya, New York ve İtalya'da lisanslı.

Program dili:
  • Ingilizce

Loyola Law School için 7 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Duration
1 yıl
Tam zamanlı
Price
56,360 USD
Deadline
Bilgi iste
Priority deadline March 1st for Fall 2019
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Bilgi iste
Priority deadline March 1st for Fall 2019
Location
Son başvuru tarihi
Bilgi iste
Priority deadline March 1st for Fall 2019
End Date