Yasaların Ustası - LLM

Genel

Kurumun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla bilgi edinin

Program açıklaması

İleri düzey eğitim ve araştırma ile hukuk tutkunuzu bir sonraki seviyeye taşıyın. Yeni Zelanda'da hukuk ve yasal politika konuları hakkındaki tartışmanın, analizin ve diyaloğun merkezinde olun.

Tam zamanlı veya yarı zamanlı, eğitiminiz alakalı, erişilebilir ve entelektüel olarak ödüllendirici olacaktır - sizi ilgilendiren bir hukuk alanını araştırın veya kariyer hedeflerinize uygun bir çalışma kursunu özelleştirin.

Esnek çalışma

Esnek olması için tasarlanan Kanunlar Yüksek Lisans, farklı formatlarda öğretilen kurslar sunmaktadır. Bazı kurslar haftalık olarak toplanır, diğerleri ise daha kompakt bir formatta öğretilir.

Blok kurslar bir ila iki haftalık bir süre içinde yoğunlaştırılmış bir şekilde öğretilir ve yoğun kurslar sekiz ila on iki saatlik parçalara bölünür. Genellikle iki ila üç ardışık akşamda veya Cuma öğleden sonra ve Cumartesi seanslarında, seanslar arasında iki ila üç hafta arayla öğretilirler.

Araştırma ve denetleme

Hukuk Yüksekokulunuz için nasıl çalışmayı seçerseniz seçin, gerekli bir araştırma unsuru olacaktır. Yeni Zelanda'nın önde gelen akademik hukuk araştırmaları merkezinde heyecan verici araştırma fırsatlarından yararlanın.

Ve bir yüksek lisans tezi ya da doktora yapmak için planlıyorsanız, Yeni Zelanda'nın en iyi hukuki bilginleri tarafından geniş bir konu alanlarında denetlenmesi için bir fırsat olacaktır.

Burslar

LLM öğrencilerinin başvurabileceği çeşitli burslar bulunmaktadır.

Victoria Yüksek Lisans Tezi Bursu 15.000 $ 'lık bir ücret ve yurtiçi ücretlere eşdeğer bir ücret feragatnamesi sunmaktadır. Uygulamalar 1 Kasım kapanır.

Güney Pasifik'tenseniz ve birinci sınıf bir akademik dereceniz varsa, Angelo Güney Pasifik Yüksek Lisans Eğitim Bursu için başvurabilirsiniz. Uygulamalar 1 Ekim’i kapatır.

Tüm uluslararası öğrenciler, Hukuk Fakültesine LLM Ücreti Bursu için başvurabilirler.

Gizlilik Hukuku alanında bir LLM tezi yapan tüm LLM öğrencileri, belirli bir limite kadar yaşam masraflarını ve öğrenim ücretlerini kapsayan LLM (Gizlilik Yasası) Yüksek Lisans Bursu için başvurabilirler.

Son Güncelleme Ağu 2020

Okul Hakkında

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Well ... Devamını oku

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Wellington – New Zealand’s second largest city – in the geographic, political and cultural heart of the country. We’re number one in New Zealand for research quality. Daha Az
Wellington , Wellington , Wellington + 2 Daha fazla Daha az