Yasaların ustası

Genel

Program açıklaması

GİRİŞ KOŞULLARI

Kanunlar programı Master (Kanunlar Lisans, Juris Doktor veya eşdeğeri) profesyonel bir hukuk niteliklere sahip olanlara sunulmaktadır.

PROGRAM İÇERİĞİ

Yüksek Lisans of Laws ilgi ve profesyonel ihtiyaçları alanınızı uyacak şekilde master tasarım, yani uzmanlık alanları geniş bir yelpazede ile maksimum esneklik ve seçim sağlar bir lisansüstü hukuk yeterlilik. yasal araştırma ve yazma becerilerini geliştirirken belirli bir alandaki bilgisini artırmak isteyenler, uluslararası ve yerel hem de bakış açılarından, çağdaş hukuk konuları araştırmaya yararlanacaktır.

PROGRAM YAPISI

Sen 8 konular tamamlamanız gerekir:
Zorunlu Hukuk Konu (1)

  • Advanced Legal Akıl, Araştırma ve Yazma

Hukuk Seçmeli (7)
Öğrenciler lisansüstü hukuk seçmeli listeden yedi konular seçmelisiniz.
Öğrenciler ayrıca bir onaylanmış çalışma alanının içinde dört hukuk konularını seçerken, kendi derece içinde bir uzmanlık üstlenmek isteyebilirsiniz. Bunlar aşağıdakileri içerir:

  • Kanadalı Hukuku ve Uygulaması
  • Şirketler ve Ticaret Hukuku ve Uygulaması
  • Tartışmalı karar
  • Uluslararası İş ve Finans Hukuku
Öğrenciler uzmanlık çıkmak mümkün ama Hukuk Fakültesi lisansüstü teklifleri tüm seçmeli (toplam 70cp) almalıdır. Hiçbir genel seçmeli bu program sunulmaktadır.
uygun denetim varsa, size Hukuk Fakültesi onayı ile küçük bir tez ile iki seçmeli konuları değiştirmeye karar verebilir.

PROFESYONEL SONUÇLARI

Yüksek Lisans of Laws uzmanlık seçilmiş bir alanda bir mezunun veya uygulayıcının bilgi genişleten bir lisans yeterlilik sağlar.
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

RIGHT NOW, this moment, the world is changing. Big changes, small changes, climate changes, gear changes… The future belongs to those that are making history now, the quick thinkers acting on their fe ... Devamını oku

RIGHT NOW, this moment, the world is changing. Big changes, small changes, climate changes, gear changes… The future belongs to those that are making history now, the quick thinkers acting on their feet now, and the innovators blazing new trails now. With so much happening in the world, why wouldn’t you learn from right now? The way we learn at Bond University means you’ll never be left behind. You’ll experience things at Bond that will push you forward. At Bond University, you will learn how to learn in the now. We are challenging, volunteering, practicing and collaborating. RIGHT NOW, you could learn from everyone and everything from a university that values now. Daha Az