Yasaların ustası

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

yasaların ustası

Waikato Üniversitesi Kanunları yeterlilik bir yıllık Yüksek Lisans ile öğretilen kağıtları ve / veya araştırma tezinin bir seçim yoluyla programı uyarlayabilirsiniz.

Waikato_LLM

Waikato Üniversitesi Hukuk Fakültesi araştırma becerilerinin gelişimine büyük önem vermektedir. sınıflar küçük ve genellikle seminer tarzı tartışmalarına sunulmaktadır. Eğer bakış açılarını paylaşmak ve konuyla ilgili konuları görüşmek için ileri düzeyde öğretim Bu yaklaşım fırsatlar yaratır. Bu sizin iletişim becerilerini geliştirmek ve ileri düzey bilgi edinmek için yardımcı olacağız. Bu başkaları ile ağ ve motivasyon ve güven yenilemek için fırsatlar yaratır. Ayrıca konu anlatımları ya da akademik personeli denetlemek ile bire-bir çok zaman alırsınız.

Yeni Zelanda'da Siber Hukuk kağıtları en büyük seçim sunuyoruz ve bu nedenle bu Masters bu alanda odaklanarak tamamlayabilirsiniz.

Fakülte, iki araştırma merkezi barındırıyor: Çevre, Kaynak ve Enerji Hukuku Merkezi (CEREL) ve Moğolistan ve Yerli Yönetişim Merkezi (MIGC). Bu alanlarda uzman bilgisi ile ulusal ve uluslararası meslek birlikleri faydalarını göreceksiniz. Örneğin, Uluslararası Barolar Birliği burs için başvuruda olacak. Hukuk Waikato Fakültesi bu fırsatı sunan Yeni Zelanda tek okuldur.

ilgi Cyber ​​Kanunu, Savaş ve Çatışmalar Hukuku, Uluslar Aşırı Ceza Hukuku, Yerli Sorunları ve Çevre Hukuku yatıyor olsun, ulusal ve uluslararası alanda tanınan akademik personel yararlanacak.

/ Maori pasifik ve yerli halkların hukuk yasalarının ustası

yerli konular hakkında tutkulu? Bu Yüksek Lisans programı yerli halkların hakları alanında derinlemesine tarihsel ve gelişmekte olan trendleri incelemek için izin verecektir. Pacific hukuk gelişiminde aktif olarak katılmalarını ve Pasifik hukuk sistemlerinin küresel anlayış geliştirmek için olanak sağlayan becerilerini geliştirmek.

Māori / Pacific ve Yerli Halkların Yasasındaki Hukuk Üstadı hakkında daha fazla bilgi.

Çift Yüksek Lisans: University of Waikato ve Arizona Üniversitesi

önemli ölçüde daha az sürede ve iki farklı ülkede Kanunun uluslararası yüksek kabul Fakültelerinden iki llms tutan ilgileniyor musunuz?

Eğer özel bir iseniz, öğrenci yapan ve başarıyla Waikato de LLM 90 puan tamamladık (ya da bizim LLM% 75), sen Kanun James E Rogers Koleji'nde LLM derecesi doğru 6-8 kredisi alabilir Arizona Üniversitesi.

Yerli Halklar Kanunu ve (24 kredilik oluşan) Politika Yüksek Lisans veya Uluslararası Ticaret ve (26 kredilik oluşan) İş Hukuku Yüksek Lisans: Arizona LLM için sunulan iki seçenek vardır.

Kariyer fırsatları

 • Devlet daireleri
 • Kanun öğretim ve araştırma
 • Sivil ve kamu hizmeti ve yargı
 • Bankacılık, finansal hizmetler ve mali düzenleme
 • Uluslararası kalkınma örgütleri
 • Böyle insan hakları kurumları gibi sivil toplum örgütleri
 • Özel hukuk uygulama

Başarılar programı

Başarılar Diploma ile verilebilir

 • Birinci Sınıf Başarılar veya
 • İkinci Sınıf Başarılar (ilk bölüm), veya
 • İkinci Sınıf Başarılar (ikinci bölümü).

onur ödülü için uygun olmak için, (tam zamanlı eğitim varsa) 12 ay içinde size Kanunlar yeterlilik Yüksek Lisans tamamlamak için gereken ya da olur 24 ay içinde (eğer part-time eğitim) ve tüm kağıtları geçmektedir.

Kültürel deneyim

Öğretim üyeleri gerçekten çok kültürlü ortamı yaratarak, ulusların ve kültürlerden geniş bir yelpazede gelir. Bu, öğrencilerimizin küresel sorunların artan bir bilinç foster yardımcı birden fazla tarihi ve kültürel bakış açıları yanı sıra Common Law yetki alanı dışında hukuk sistemlerine teklif içgörü onları ortaya çıkarır.

Yeni Zelanda'da tüm hukuk fakültelerinin en çeşitli ve canlı bir öğrenci vücuda sahip. Tüm öğrencilerimizin yüzde 30 kadar Maori olarak kendilerini tanımlamak ve yaklaşık 16 yüzde Pasifik kökenli geliyor. Öğrencilerimizin yaklaşık yüzde 40 25 yaş üzerindedir.

Fakültenin üç dinamik bir hukuk öğrencisi dernekleri: Pasifik Hukuk Öğrenci Derneği, Te Whakahiapo (Maori Öğrenci Derneği) ve Waikato Üniversitesi Hukuk Öğrenci Dernekleri öğrenciler arasında büyük bir kolej ilişkileri geliştirmenin önemli bir rol oynayabilir ve sosyal ve öğrenme fırsatlarının bol sunuyoruz.

Bizim Mentorluk Programı, çalışmalarınızda ekstra destek ve rehberlik Üniversite eğitiminiz için okul ya da bir önceki istihdam geçiş dönemi gezinmek yanı sıra kampüste size diğer hizmetler ve mevcut fırsatlardan size tavsiyelerde yardımcı olacaktır.

Kabul ve kayıt

Yüksek Lisans programına kabul edilmek için, olması gerekir:

 • Bir LLB ya da en azından bir 'B' not ortalaması ya da başka bir üniversitede eşdeğer bir nitelik ile Waikato Üniversitesi'nde kombine Kanun derecesi Tamamlandı; veya
 • ile Waikato Üniversitesi'nde LLB (Hons) Tamamlanan en azından bir 'B' not ortalaması veya Waikato Üniversitesi veya başka bir üniversitede eşdeğer bir yeterlilik bir kombine Kanun derecesi; veya
 • Akademik Kurulu tarafından uygun görülen bir düzeyde konuda lisansüstü eğitim için önkoşulları Memnun.

Akademik liyakat ve ilgili deneyimi istisnai durumlarda, bu gereksinimleri karşılamak değil, adaylar kanıtlamış kayıt programa kabul edilebilir.

Anadili İngilizce gereklidir değildir Öğrenciler İngilizce dil yeterlilik yeterli kanıt sağlamak için. IELTS veya eşdeğeri (Yazma bandında elde en az 6.0) 6.5 genel bir skor.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing qu ... Devamını oku

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing quality research that aims to solve the worlds greatest issues has led to the University being among the 100 universities for research impact. Daha Az
Hamilton , Tauranga + 1 Daha fazla Daha az