Yaz Dil ve Hukuk Enstitüsü yabancı tüzel profesyoneller ve öğrenciler için özel bir yoğun dört haftalık eğitim deneyimidir. Enstitü için tasarlanmıştır:

  • Uygulamada ve ABD'de hukuk eğitimi öğrencilere tanıtmak;
  • ABD yasal araştırma ve analiz için pratik bir giriş ile öğrencilere; ve
  • Yasal Amaçlar program için entegre bir İngilizce ile öğrencilerin İngilizce dil becerilerinizi geliştirin.

Cleveland'ın Üniversitesi Circle kültür merkezi Case Western Reserve Üniversitesi'nden doğal kentsel kampüsünde yer almaktadır Hukuk Fakültesi, günlük İletilen, enstitü genişletmek ve lehçe yabancı öğrenciler 'zaten güçlü İngilizce iletişim becerileri ise amaçlanan gelişmiş bir programdır Amerikan ortak avukatlık onları tanıtan ve Amerikan hukuk fakültesi çalışmanın zorluklarına için onları hazırlamak.

Yoğun İngilizce dil eğitimi

Yasal Amaçlı İngilizce yasal söylemde katılmak için gerekli okuma, analiz, araştırma, yazma ve anlama becerilerini vurgulayan yenilikçi entegre ve pratik bir programdır. ders serisi, avukat tartışma oturumları ve Case Western Reserve yöntemi yasal profesyoneller ister planlama bir LL.M. katılmak tanıtacak Program ya da sadece ABD hukuk sistemi-ABD Aday LL.M. hukukun uygulamada, bir yabancı eğitim ve hukuk sistemi içinde yetişmiş SJD veya JD öğrencileri ABD'de hukuk çalışmaya tanıtılacak genel bilgi genişletmek kendi programlarına katılan önce.

Dahil olmak üzere Amerikan sınıf dinamikleri, aşina olma Öğrenciler, konuşma ve anlama becerilerini için bol bol fırsat var "Sokratik yöntemle." Yasal çalışmanın belirli bir amaç için bir yasa ile ilgili bağlamda dil becerilerini geliştirme ve sınıf dinamiklerine acclimating öğrencilere herhangi bir ABD hukuki çalışmalar programı üstlenen ve yasal profesyonel olarak ABD avukat ile etkileşim içinde bir başlangıç ​​ve güven verir.

Yaz Dil ve Hukuk Enstitüsü herhangi yabancı tüzel profesyonel ve herhangi bir uluslararası öğrenciye açıktır. Yabancı LL.M. Mezunları bazı durumlarda, enstitü tamamlanması kabul edilmek için bir gereklilik olacak Hukuk Okulu'nda bir program.

Yasa çalışması için hazırlık

Enstitü için Talimat Pazartesi-Perşembe planlanan kurslar dört hafta, 09:00-4:00, ve Cuma, öğlen (120 temas saat toplam) ile 09:00 içerir. Tüm sınıflar hukuk fakültesinde yapılacaktır. Biz öğrencilerin yaz Dili ve Hukuk Enstitüsü maksimum fayda elde etmek istiyoruz, çünkü biz derslere tam zamanlı, haftada 30 saat öğrencilere bekliyoruz. Değerlendirme ve ilerleme raporları verilecektir Orta oturumda, yanı sıra nihai değerlendirme ve Bitirme Belgesi.

Haftada iki sabah saat temel ilk yıl hukuk fakültesi kursları tanıtım çalışma ile dil becerilerini keskinleştirme ile hukuk fakültesi için hazır üzerinde durulacak. Öğrenciler hukuku ile ilgili kelime ve ifadelerin kullanımını artıracaktır. Öğleden sonra oturumları hukuku kütüphane ve hukuk fakültesi bilgisayar tesislerinin malzeme ve kaynak tanıtacak. Öğrenciler, geleneksel ve elektronik hukuki araştırma ve analiz hem de paha biçilmez deneyimler kazanmak.

Cuma öğleden sonra Case Western Reserve Üniversitesi kampüsünde ve dünyaca ünlü Cleveland Orkestrası, Cleveland Sanat Müzesi, Üniversite daire olmak üzere Cleveland birçok kültürel cazibe, ve Fame Rock and Roll Hall aşina olmak için öğrencilerin serbest zaman teklif ve Müzesi.

Program dili:
  • Ingilizce

Case Western Reserve University School of Law için 4 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Duration
4 hafta
Tam zamanlı
Price
2,800 USD
2800 USD
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi